Polecane posty

Adik_ziel    3

zależy ile masz ha bo jak masz 10 czy 20 to raczej sie nie opłaca chyba że masz dużo kasy :D


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

A nie lepiej kupić innej marki i trochę kasy mniej wydać albo różnice wydać na maszyny?


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

naprawde podziwiam fanatyków Fendt'a...309CI i 1614 :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
FENDT FARMER 309 CI , moc i uciąg porównywalna z U-1614 :D

 

309 ci już fendt wycofał

 

jest 308 ci i on ma Max. power (ECE R24) 72/98 (kW/HP)

 

Fendt 308 ci po wytargowaniu możesz mieć za 166 tys netto, może nawet i mniej bo euro spadało ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
FENDT FARMER 309 CI , moc i uciąg porównywalna z U-1614 :D

 

Porównywalna chyba z 1014 albo 914. Może to Fendt ale praw fizyki nie oszukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no bo chcesz wiedziec czy warto...

masz kase to warto bo fendt to full wypas komfort i wszystko cud miód...ale czy nie zastanwawaiłes sie nad innymi markami?NH JD czy case?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

nie przesadziłem mam 1634 i znajomy 309 i mówi ze moc porównywalna jest z 1614 jak ktos nie wierzy to jego sprawa nie bede sie kłocił z kims kto przeczytał broszure w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
nie przesadziłem mam 1634 i znajomy 309 i mówi ze moc porównywalna jest z 1614 jak ktos nie wierzy to jego sprawa nie bede sie kłocił z kims kto przeczytał broszure w necie

Sorry ale znajomy może mówić wiele rzeczy-raczej taki 309 to w polu 1224 nie podskoczy o 1614 nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

Hej Jaro:) podkreśliłem ,że nie musisz wierzyć w to...3m aktywny agregat uprawowo-siewny firmy Amazone ciągnie ten Fendt a wczwsniej 1614 z problemami ,poniewaz są u nas ciężkie gleby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

boże ludzie ! Rafael ja ci nie chce ublizać ale wypisujesz takie głupoty że moj 11 letni brat sie śmieje !

jak ciągnik o mocy 100km uciągnąc agregat ktoremu nie dawał rady 160konny ciągnignik.fendt jest krotszy lzejszy i to by przeczyło prawom fizyki...

mimo ze fendta i ursusa w postępie technicznym dzielą lata swietlne to ursus ma napewno wiekszy uciąg i moze pracowac ze sporo wiekszymi maszynami

pozatym uparłes sie na te broszury i RPT


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
że nie musisz wierzyć w to...

lepiej wiary do tego nie mieszaj, bo wlasnie z tego wychodza posty o takiej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Hej zetor ten maluch (fendt) może miec większy uciąg niż ten 1614 gdyz w normie tej co mierzy sie fendta zmierzono ursusa i nie ma on 160 koni tylko o ile sie nie myle 117. Na korzyść fendta przemawia jeszcze wiele innych ważnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

117 to ma 1224 dokładnie silnik Martin...a 1614 ma 117 Kw (nie myl z KM) i 155 km.i nie ma bata zeby fendt dał rade 16-stce


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

daj spokoj zetor bo argumentow ci braknie a oni i tak beda wierzyc i skoro sa szczesliwi to nie psujmy im samopoczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

taaa...bądzmy mądrzejsi ale to az boli jak takie dzieci chodzą i wmawiają wszytkim ze wszystko oprucz fendta to szrot....

czasem tez można ze smiechem poczytac posty takich jak oni :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

a tak wogóle to widac kto nie chodził na fizyke i nie potrafi przeliczać KW na PS !!!!!! Bo tak na serio to 1614 czy też 1634 ma 111,5 KW*1,4=156 KM :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Kolego rafael ten przelicznik wynosi 1,36 a nie 1,4 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

Dzięki Jaro faktycznie 1,36 ale te 117KW pomnożone przez 1.36 dają 159 KM a nie 155 heheh :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

takie tam wypasy ma tez jelonek :rolleyes:.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj