Polecane posty

kgbck    6

no zrobia scr gdyz do 2014 lub 15 wsio musi byc juz na scr :) mam nadzieje ze do twoich krow niebedzie trza tez montowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

nie no wymiany nikt nikogo niebedzie narzucal tak jak z tirami masz jux kupiony to mozesz go 30 lat miec bez scr poprostu w tirach np euro 3 euro 4 euro 5 to tam reguluja podatkami drogowymi i euro 5 jest najtaniej euro 3 lub nawet 2 jest najdrozej z winetami tez tak bylo teraz ich niema wiedz niewiem ale wiem ze czym starszy tym wiekszy koszt opodatkowania i takie tam . w traktorach tego niema ale moze wejda jakies znizki dla traktorow z scr w ubezpieczeniach itp moze podatek rolny i wogle mniejszy bedzie a zeby ludzi zachecac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz65896    25

I jak orientując się ktoś ile może tak mniej więcej ten Fendt 513 kosztować??????

Edytowano przez tomasz65896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Podstawowej, znając życie, u nas będzie trochę tańszy niż na niemieckiej stronie jest podane, pewnie będzie w okolicach takiej ceny jak podał rmiecz8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, czy ciągniki mają jakieś wersje, bo np. w innych markach są 2,3 wersje. Np w JD są 2 Comfort, Premium, np w Classie są 3. C, CIS, CEBIS. A jak to w w Fendtcie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Generalnie to jest jedna wersja, wyposażenie ustalane inwidualnie, chociaż Korbanek sprowadza już dobrze wyposażone wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Podoba Wam się wogóle wygląd 513 vario? Jak dla mnie maska wogóle nie przemyślana. Duże grille po bokach i takie kańciaste wykupłości nie podobają mi się. 700 mają tylko z przodu ten grill pociągnięty na wentylator i trochę górna maska z fapisem fendt i ok, a te nowe co robią to takie innowacje na siłe.. Nie no to moje zdanie każdy ma inne ;)

Jest jakieś polskie forum Fendta ? Tylko takie aktywne i nie byle małe coś, a coś dużego.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dodatkowe wloty powietrza są dodane dlatego że teraz filtr powietrza znajduje się pod maską i przez maskę zasysa powietrze a nie ze wlotu przy słupku kabiny jak to było w 'starej' 700setce czy 400setce

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ok, ale chodzi mi o sam wygląd estetyczny, wiem, że potrzebne, ale nie mogli tego lepiej wizualnie rozwiązać? Nie wiem może mi przećmiewa trochę, że fendty od wielu lat i same 700tki.. Pozatym wiele pozmieniali w wyglądzie to już nie ten sam ciągnik od strony estetyki oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@Kris14 myślałem, że te w avku to Twój :P

A jaki kolega chce kupić? Sam będę (w sumie wujek, no, ale i tak ja bede nim większość robił :D ) posiadaczem za 2 tygodnie Fendta 714 vario. Masz coś, jakiegoś na oku?

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Coraz większymi krokami zbliża się zmiana allrounder'a i może będę szukał jakieś używki Fendta, myślałem o 300Ci, może 400Vario, a jak będę szejkiem to nowa 512 heh B)

Powiem tak: wszystko biorę pod uwagę, każdą markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Wiesz co no fendty są najlepsze heh moc, praca, komfort. Ale fergusony mają oszczędne silniki, Deutz-fahr również mocne tyle z ciągników, które bym brał pod uwagę.. Noo może jeszcze new holland, ale to bardziej kombajny z tego co wiem mają dobre. A tak po za tymi to nie wiem jakie można jeszcze rozważać :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Oj, bardzo się z tobą nie zgodzę bo Fendty są najbardziej oszczędnymi ciągnikami. A moc to podobno mają silniki JD. Czy są jeszcze dostępne nowe farmery,favority? Jeśli nie to kiedy ich wycofali jako nowe ciągniki na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wszystko zależy od zasobności portfela :) dlatego już za w czasu zbieram informacje i opinie i wszystkich ;) bo handlowcom nie wierze bo potrafią ładnie kity wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jeśli chodzi o portfel to fendt najdroższy... ;/ Ale najwytrzymalszy. Zresztą każdy bedzie pisał to samo o swoim ulubionym ciąniku, nie wiem ile masz ha, ale fendt to przynajmniej na 40-60ha pola, bo inaczej zakup Ci sie nie zwróci..Awarie są bardzooo żadko zależy od tego kto jak eksploatuje ciągnik, no chyba, że się kupi pechowo wtedy pech poprostu, awaria jak się już jakaś pojawi i coś do wymiany to...no kasa nie z tej ziemi, ale coś za coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj