Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wito-w5
      Witam wszystkich
      Poszukuje części do skrzyni biegów od tego ciągnika, konkretnie skrzyni pośrdniej.
      Chetnie nabył bym nowe, ale nie jest to takie łatwe.
      Nawet serwis ofruje tylko łożyska i uszczelniacze.
      Rozważam zakup całej skrzyni, ale wolałbym naprawic swoja.
      dla zainteresowanych moge podesłac zdjecie części lub numery katalogowe.
      Znalazlem też firmy które produkują tryby, jeżeli ktoś ma doświadczenia z takimi częściami lub może polecic takiego producenta również bede wdzięczny.
      Ogólnie to interesują mnie doświadczenia z użytkownikow tych traktorów.

• Przez wrbl
      Witam
      poszukuje sprawdzonego, godnego polecenia elektryka znającego się na fendtach, mam kilka problemów które samemu nie jestem w stanie rozwiązać, proszę o polecenie kogoś albo moze ktoś z grupy się tym zajmuje, także proszę o namiary.
      Pozdrawiam
    • Przez kimtc
      Witam ! Jeżeli jest ktoś zainteresowany naprawą skrzyni biegów Vario to podaje numer telefonu 508-744-261 . Oferuje też serwis ciągników . Jestem z Wrześni . Pozdrawiam
    • Przez tomek121323
      Witam Panowie!
      Od kilku dni posiadam FENDTa 309 farmer na nowej kabinie (96rok). Sprawa jest następująca, nie wiem czy sprzedawca to krętacz albo może sam nie wiedział w co do konca nie wierze ale na panelu EHR pulsuje czerwona kontrolka diagnose. Wiem juz oczywiscie ze to kod błędu. W moim przypadku 32.
      w instrukcji od noweszego modelu (309CI) kod 32:Przyczyna: Zerwany przewód lub nie podlaczony czujnik. Zwarcie lub zwarcie z masą
      Następstwa: brak funkcji sworzni pomiaru sił Środki zaradcze:odciążyć sworznie pomiaru sił.

Wiem ze zasady działania EHR a wiec i budowa sa takie same w wielu modelach dlatego potrzebuje rady jak sie zabrac do naprawy. gdzie znajdują sie sworznie pomiaru sił? W innym poście kiedyś czytałem cos o czujnikach pomiaru uciągu ramion czy cos takiego, być możę to cos podobnego. Ja wyobrażam sobie to tak ze od sterowania EHR odchodzą jakieś kable które dochodzą do ramion i tam cos jest nie tak? Bede wdzieczny za każdą rade. Możę ktoś ma też jakies zapytania wiec jesli bede w stanie cos pomoc, doradzić piszcie smiało!
    • Przez repek92
      Witam od jakiegoś czasu mam problem z wyskakującym reduktorem jak mam w pozycji M czasami też na pozycji L widać jak szarpie aż dźwignia. Orientuje się ktoś co by mogło być przyczyną?