Skocz do zawartości
gutomir

jaki wycinak ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    145

Witam, mam strautmann hydrofox i chciałem zapytać czy ktoś wymieniał łożyska rolek (3 sztuki) od miecza - chodzi o te rolki które chodzą po listwie ? Jeśli tak to niech napisze jakie łożyska i gdzie kupował oraz czy te rolki są w ogóle rozbieralne ?

Wiadomość z agroFakt.pl

galinek3140    102

siema dywcio mój sąsiad ma wycinaki do sprzedania jeden ja od niego biorę a drugi jest na sprzedaż 10 km od Garwolina Wólka Ostrozeńska są to wycinaki szczękowe zachodnich marek o szerokości jeden ma blisko 2 m a drugi 180 cm to mój numer gg pisz jak coś 31772409 pozdrawiam i zachęcam do kupna jeszcze dodam ze są to wycinaki od ładowarek teleskopowych wiec masywne

:D:DD:D

romeo500    1

Witam, mam na oku wycinak mieczowy (z windą). Czy takim wycinakiem można przeciąć belę sianokiszonki na pół tak jak niektórzy to robią wycinakiem z 3 kosami? :)

rolstudent    96

ponowie poszukuje wycinaka z zgarniaczem do rozdawania lub samego rozdawnicza, może wiedzieliście to gdzieś na sprzedasz

Edytowano przez rolstudent

emattti    11

witam, odswiezam temat ;)

szukam wycinaka do c-360 :D najlepiej uzywany, jai byscie mi proponowali ? jakiej firmy najlepiej sie sprawdzaja i przy kupnie na jakie czesci w szczegolnosci sprawdzac uwage ?

dyziek_1    8

Miał ktoś styczność z wycianakiem łańcuchowym? Dałby sobie radę z pryzmą sianokiszonki?

RadekGawryluk    177

Jezeli juz to tylko i wylacznie wycinak 6 pilowy nadaje sie do kukurydzy i sianokiszonki. Fakt jest droższy ale i nie sprawia problemów.

dyziek_1    8

Zależy mi na czymś lekkim, żeby agregować go z małym ciągnikiem. Orientuje się ktoś, czy były jakieś mniejsze wycinaki 3 czy 6 piłowe?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się