gutomir

Jaki wycinak do kiszonek kupić ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    148

Witam, mam strautmann hydrofox i chciałem zapytać czy ktoś wymieniał łożyska rolek (3 sztuki) od miecza - chodzi o te rolki które chodzą po listwie ? Jeśli tak to niech napisze jakie łożyska i gdzie kupował oraz czy te rolki są w ogóle rozbieralne ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galinek3140    103

siema dywcio mój sąsiad ma wycinaki do sprzedania jeden ja od niego biorę a drugi jest na sprzedaż 10 km od Garwolina Wólka Ostrozeńska są to wycinaki szczękowe zachodnich marek o szerokości jeden ma blisko 2 m a drugi 180 cm to mój numer gg pisz jak coś 31772409 pozdrawiam i zachęcam do kupna jeszcze dodam ze są to wycinaki od ładowarek teleskopowych wiec masywne

:D:DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeo500    8

Witam, mam na oku wycinak mieczowy (z windą). Czy takim wycinakiem można przeciąć belę sianokiszonki na pół tak jak niektórzy to robią wycinakiem z 3 kosami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

ponowie poszukuje wycinaka z zgarniaczem do rozdawania lub samego rozdawnicza, może wiedzieliście to gdzieś na sprzedasz

Edytowano przez rolstudent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

witam, odswiezam temat ;)

szukam wycinaka do c-360 :D najlepiej uzywany, jai byscie mi proponowali ? jakiej firmy najlepiej sie sprawdzaja i przy kupnie na jakie czesci w szczegolnosci sprawdzac uwage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyziek_1    48

Zależy mi na czymś lekkim, żeby agregować go z małym ciągnikiem. Orientuje się ktoś, czy były jakieś mniejsze wycinaki 3 czy 6 piłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

Jak myślicie wycinak do MF 255 na 3 piły to dobry pomysł? , widziałem kiedyś takie nie duże wycinaki ale cięzko takie znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekGawryluk    213
38 minut temu, ThePerkins napisał:

Jak myślicie wycinak do MF 255 na 3 piły to dobry pomysł? , widziałem kiedyś takie nie duże wycinaki ale cięzko takie znaleźć ...

Wal na priv to Ci wytłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Co sądzicie o wycinakach szczękowych na ładowacz typu Redrock Alligator, Mchale, Parmiter 1.5-1.8m szerokości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Poszukuję wycinaka do kiszonki. Zależy mi na tym żeby nie był za duży. Dziennie zużywam 6 taczek kukurydzy i nie chciałbym żeby mi się zagrzewala jak za dużo przywiozę. Możecie polecić jakiś model? Ciągnik to mtz 82 więc jakieś pole manewru jest


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , co lepsze na tura do załadunku paszowozu , wycinak piłowy czy szczękowy (pirania) kiszonka w pryzmie ciągnik to proxima 8441 robię też trochę bel głównie w siano dla jałowizny i przydało by sie kupić coś takiego że i bele przetnie i kiszonkę z kuku czy traw i na tura musi być , Pisac jakieś konkretne modele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj