kamil1988

numery fabryczne

Polecane posty

kamil1988    0

witam szukam prasy sipmy(agromet) z224 o naj mniejszym numerze fabrycznym proszę o podawanie numerów fabrycznych wagi ceny to co jest na tablicce chcę sprawdzić czy coś się zmieniło od początku produkcj do tych terażniejszych.

pawlus224    2384

Od początku produkcji ...

... na początku były prasy Z-223 , dopiero później były z-224 , z -224 /1 , /2 , / 3 :)

Kiedy rozpoczęto produkcję z-224 nie wiem , ale najstarsze jakie miałem okazję oglądać były z 78 albo 79 roku , od tych z lat 80 różniły się przedewszystkim innym (mniejszym) kołem jezdnym z prawej strony (felga całościowa) bodajże 14 cali , rozwiązaniem sprzęgła w nagarniaczu , inną podporą (stopką) .

Jeśli kogoś interesują drobne zmiany (szczegóły) jakie następowały w prasach w latach 80 - 90 to chętnie opowiem co wiem :)

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roki342
      Witam ! 
      Mam problem z moją prasą - mianowicie jest to prasa Welger AP 41, a problem polega na tym, że jedna strona nie wiąże kostek. Podczas pracy zauważyłem, że sznurek ześlizguje się z chwytaka. Co zrobić ? W czym tkwi problem ? 
      Załączam zdjęcie aparatu wiążącego i mam na myśli chwytak zaznaczony zieloną kreską (zdjęcie z internetu, u mnie jest problem na lewym chwytaku).
    • Przez szakul91
      Witam. 
      Szukam informacji jakie szerokości podbieraka maja prasy z firmy claas markant , dominant  różne modele.  Rowniez szukam informacji jakie wymiary maja wyloty kostek ?? Zauważyłem że różne modele maja różne szerokości.  
      Claas markant 50 ma kostki mniejsze niż forschrit  k 442/1 więc sam się zaskoczylem.  
      Będę wdzięczny za informacje od kolegów.
      Pozdrawiam 
    • Przez CLAAS-ROLLANT24H
      SKUP Pras Kostkujących.
      Wszystkie Modele.
      Welger AP:41,42,45,52,53,61,400,430
      Claas Markant:40,41,50,51,52,55,60,65;Constant
      John Deere:330,332,336,342,346,339,349,359,456,459
      Deutz Fahr HD:300,320,360,400,440,460,490,560
      Rivierre Casalis KR40TS,RC42,RC45,KR49
      MF 
      New Holland 
      i inne

również uszkodzone.

Płatne Gotówką.
      Szybki Odbiór na terenie całego kraju.

Proszę o przesyłanie ofert za pośrednictwem portalu Agrofoto oraz telefonicznie 500-575-887 

• Przez tomek9514
      Mógłby mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej prasy i dlaczego jest taka droga? 
    • Przez luqasz17
      czy może mi ktoś doradzić czy c 330 może pracować z prasą jeśli tak to jaką. dziki za pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj