Skocz do zawartości
Tomek2213

Problem z instalacją elektryczną c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
Tomek2213    0

Witam.Dziś gdy wróciłem z pola świeciła się kontrolka od ładowania więc zacząłem sprawdzać przewody które idą od prądnicy kable się potopiły powiedzcie mi dlaczego się potopiły nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji.

Karol445    32

Kolego jedź na jakiś szrot i kup sobie jakis alternator od passata omegi kadeta toledo sierry czy czegokolwiek co miało alternatory bosha zainstaluj go sobie w tym ciągniku potopione kable oczywiście wymień. Ten prądowy daj jakis gruby i nie zawracaj sobie głowy tymi prądnicami i regulatorami których działanie jest wielce niepewne o czym sam się właśnie przekonałeś.

Wiadomość z agroFakt.pl

kukum    7

Czy moglby mi ktos wrzucic schemat do podlaczenia kostki ta ktora idze do przyczepy??

izydor6280    464

kostki tej pod siedzeniem czy gniazda?

proste rzeczy, 4 kable, wystarczy wiedziec ktory od jakich swiatel

witam pam do panów pytanie- mianowicie założyłem do 3p altelnator z polaneza na wolnych obrotach ładuje 13.2 na większych 14.3 chodzi mi oto jeżeli takie napięcie występuje to ampery też powinny być w porządku. jeszcze jedno czy przy niesprawnych diodach aaltelnatora byłby możliwe osiągnięcie takich wartości z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się