rafix255

Same Explorer problemy z układem kierowniczym

Polecane posty

rafix255    39

Witam wszystkich. 2 tyg temu kupiłem Same Explorera 70 z 86 roku i mam problem z układem kierowniczym. dzis kiedy jechałem po rdodze z agregatem 2,2 (pozostałość po MF 255) zaczeła mi na asfalcie drżeć kierownica:( jak wracałem z pola było to samo. wczesniej akurat jezdziłem nim na pusto i wszystko było w porządku a z agregatem drzy. jechałem oczywiście z wyłaczonym napedem. na polu wszystko jest w porzadku na 1V jak jezdziłem nie drżała. nie wiem co to może byc jest to troche niepokojące. powiem jeszcze ze ma szerokie ogumienie i brak obciążników. prosze o odpowiedzi uzytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbi2501    2

podepnę sie pod tema u mnie jest problem ze trzeba w trakcie jazdy nadrabiać kierownica,ściąga w prawo lecz kierownica pozostaje w niezmienionym tym samym położeniu,czyżby cos z orbitrolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

przy którym siłowniku???? przy jakims przy kierownicy bo chyba nie na tych od wspomagania

 

a nie juz zajarzyłem juz wiem o co biega pewnie chodzi ci o te kulowe koncówki na siłownikach moze i maja luz kiedys w MFie 255 zmieniałem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semen    1

w moim Same też przejawiał sie ten problem zacząłem od obniżenia ciśnienia w kołach, potem końcówki ale nic o to nie dało, dokręciłem koła problem znikł. teraz miałem powrót awarii, rozsypane łożysko w zwrotnic, czyli ta część która jest ruchoma w osi przeważnie górne łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek8817    0

WITAM DUZO JEST ROBOTY Z WYCIĄGNIECIEM TYCH ŁOŻYSK ZE ZWROTNICY JAK TO SIE ODBYWA PODPOWIE KTOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj