Zaloguj się, aby obserwować  
KarolI

International 845 XL

Polecane posty

KarolI    1

Witam chce zalozyc nowy temat bo mam pilną sprawę. kupilismy interka 845 i mam male problemy. Ciągnik cięzko pali jak dluzej postoi. Aku ma dobry rozrusznik tez. Znajomy mówil ze to wina pompy paliwowej co o tym myslicie ? i jeszcze jeden problem z kierunkowskazami. Nie moge dojs z nimi ladu gdyz mi nie dzialają. Bezpieczniki są ok moze wie ktos gdzie jest pulsator ? Wielkie dzieki :D

casexl    0

A odpala wogóle z akumulatora czy tylko na zaciąg, bo mi w 685 tylko zaciąg teraz pomaga coś się mi stało chyba z pompą .

KarolI    1

Jak postoi dluzszy czas to tylko na zaciąg. Kupilem pompkę zasilającą tą małą i dam znac czy pomogło

Wiadomość z agroFakt.pl

turion23    17

a moze ktoś wie ile wchodzi oelju doi skrzyni bo kupiłrem 40 litrów agrolu u i nieiwem ile go wlać?

KarolI    1

Mysle ze 20 / 30 smialo pozniej musisz uwazac. A propo moich problemów to prawie wszystko rozwiązane. Załozyłem pompke silającą i odpowietrzylem i teraz wmiare dobrze pali.Nie wiem gdzie kupic pulsator a zarazem bezpiecznik od kierunkowskazów. W kolektorze dolotowym mam otwór i facet który mi go sprzedawal mowil ze tam sie wsadza swiece Kabelek mam. Mozecie pokazac jak ta swieca wygląda ?

casexl    0

O ile się nie myle to ten traktor nie ma połączonej skrzyni z hydrauliką tak, że powinien do skrzyni iść przekładniowy olej taki jak hipol lub coś lepszego. Ja też już wiem dlaczego mój traktor nie pali, głowiczka w pompie wstrskowej zajechana i oddałem pompę do regeneracji ale musze czekać 2 tygodnie na naprawe.

KarolI    1

U mnie nie trzymało paliwa i uciekalo do zbiornika ale cos sie teraz naprawilo :D

KarolI    1

Problem rozwiązany. Powietrze dostawalo sie przewodem od pompki zasilającej. Mozna zamknąc temat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez nitr0seq
      Witam, mam problem z maszyną case maxxum 5150 z przekładnia powershift. Kupiłem ją około dwa miesiące temu i od tego czasu stoi i nie wiemy co tam się do końca dzieje. Sprawa wygląda tak, że na początku miał w hydraulice metaliczne opiłki, jednakże to zostało zażegnane przez mechanika, pompa została zregenerowana filtry i olej powymieniane i wszystko przez chwilę chodziło. Potem problem zaczal objawiać się w końcówkach hydrauliki z tyłu, półbiegach i wspomaganii. Traktor na niskich obrotach (poniżej 1200) nie wbijał biegu, migała kontrolka od hydrauliki, nie działało wspomaganie. Dodatkowo po sprawdzeniu ciśnień na hydraulice okazało się że na niskich obrotach jest tam około 30 barów. Po wkręceniu na wyższe obroty bieg wchodzil, kontrolka gasła a wspomaganie zaczynało działać. Ciśnienie na końcówkach hydrauliki dawało wtedy 180 barów. Po tym fakcie została nawet wymieniona ta druga środkowa pompa i efekt dalej jest taki sam. Sprawdzaliśmy również alternator czy jest dobry, bo myslelismy że może ma problem z prądem, ale wszystko jest w porządku i już teraz kończą nam się pomysły. Są żniwa a traktor stoi, może jest jakiś fachowiec który ma jakiś pomysł? Dodam, że sprawdzaliśmy również zawór kompensacyjny (?), nie pamiętam dokładnie jak się nazywał bo jeden mechanik doradził nam że może się zacinać - ale tam też jest wszystko dobrze. Z góry przepraszam jeśli coś przekręciłem, ale jeszcze się uczę, jestem laikiem w mechanice jednak się staram, a boli mnie że traktor miał w żniwa prasować słomę, a stoi i się kurzy u mechanika. 
      Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc, bardzo doceniam. Mogłem o czyms zapomnieć co było wymieniane/robione bo już wielu rzeczy naprawdę próbowaliśmy i efekt dalej żaden, w razie czego dopowiem później. Pozdrawiam bardzo serdecznie ;)
    • Przez Gregster
      Witam, pali mi się kontrolka skrzyni biegów, pali się cały czas, ciągnik działa bez zarzutów. Mam instrukcje ale nie do końca ja rozumiem. Przed pojawieniem się kontrolki na stałe, migała 4 razy czyli to była wina masy. Potem zaczęła migać 5 razy. Teraz pali się na stałe. Czy mieliście podobny przypadek? Proszę o pomoc w diagnozie, czy mogę sprawdzić co dokładnie go gryzie? 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

• Przez ka-1990
      Witam . Mam taki oto problem .ciągnik case 5140 rok 1997(pojedyńczy zegar)-brak wskazań licznika,nie pokazuje ani prędkości ani obrotów silnika.Najpierw znikły obroty a potem prędkość km/h. prosze o pomoc
    • Przez 1994kuba1994
      Witam, szukam mechanika od ciągników case  a dokładnie tych starszych 956 xl itp.  Zależy mi na mechaniku co ma pojęcie a nie że dopiero się uczy. 
    • Przez mihau7
      Witam,
      Mam problem z moim case 5150, mianowicie nie działa regulacja prędkości opadania i głębokości pracy tylnego tuza. Ehr w położeniu "praca" - ten który powinien maszynę opuszczać do zadanej głębokości o zadanej prędkości - opuszcza maszynę praktycznie bez oporu tj. leci w dół zbyt szybko.
      Gdzieś czytałem, że jest to wina zaworu regulacji podnośnika - tego pod kabiną z prawej strony do którego prowadzą dwie rurki z pokręteł prędkości opadania i trybu pracy.
      Ktoś wie jak się do tego dobrać, jak to naprawić/regenerować?
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj