Zaloguj się, aby obserwować  
KarolI

International 845 XL

Polecane posty

KarolI    1

Witam chce zalozyc nowy temat bo mam pilną sprawę. kupilismy interka 845 i mam male problemy. Ciągnik cięzko pali jak dluzej postoi. Aku ma dobry rozrusznik tez. Znajomy mówil ze to wina pompy paliwowej co o tym myslicie ? i jeszcze jeden problem z kierunkowskazami. Nie moge dojs z nimi ladu gdyz mi nie dzialają. Bezpieczniki są ok moze wie ktos gdzie jest pulsator ? Wielkie dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexl    0

A odpala wogóle z akumulatora czy tylko na zaciąg, bo mi w 685 tylko zaciąg teraz pomaga coś się mi stało chyba z pompą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolI    1

Jak postoi dluzszy czas to tylko na zaciąg. Kupilem pompkę zasilającą tą małą i dam znac czy pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

a moze ktoś wie ile wchodzi oelju doi skrzyni bo kupiłrem 40 litrów agrolu u i nieiwem ile go wlać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolI    1

Mysle ze 20 / 30 smialo pozniej musisz uwazac. A propo moich problemów to prawie wszystko rozwiązane. Załozyłem pompke silającą i odpowietrzylem i teraz wmiare dobrze pali.Nie wiem gdzie kupic pulsator a zarazem bezpiecznik od kierunkowskazów. W kolektorze dolotowym mam otwór i facet który mi go sprzedawal mowil ze tam sie wsadza swiece Kabelek mam. Mozecie pokazac jak ta swieca wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexl    0

O ile się nie myle to ten traktor nie ma połączonej skrzyni z hydrauliką tak, że powinien do skrzyni iść przekładniowy olej taki jak hipol lub coś lepszego. Ja też już wiem dlaczego mój traktor nie pali, głowiczka w pompie wstrskowej zajechana i oddałem pompę do regeneracji ale musze czekać 2 tygodnie na naprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolI    1

U mnie nie trzymało paliwa i uciekalo do zbiornika ale cos sie teraz naprawilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolI    1

Problem rozwiązany. Powietrze dostawalo sie przewodem od pompki zasilającej. Mozna zamknąc temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Pakito9292
      Witam. Potrzebuję pomocy. Ruszyłem moim Casem 5150 do pracy po zimowej przerwie i mam problem z nieprawidłowym działaniem podnośnika. Gdy przełącze na tryb sterowania z błotników  to podnośnik sam podnosi mi się automatycznie do góry i nic się nie dzieje gdy próbuje sterować gałką w kabinie.  Sterowanie z błotników działa bez zarzutów natomiast gdy wróce do kabiny, przełącze na neutral i znów na tryb sterowania to podnośnik jak na złość idzie na maksa do góry... Nie wiem co z tym zrobić.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj