Zaloguj się, aby obserwować  
czareczek85

Problem z naprawą gwarancyjną Wieltona

Polecane posty

czareczek85    411

Oddałem na początku grudnia rozrzutnik do dealera na naprawę gwarancyjną mamy już 20 marca a rozrzutnik nie naprawiony nie mam go w gospodarstwie. Nie mam czym wozić obornika. W gwarancji pisze że mają 14 dni na naprawę co robić proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

no to świetny diler dzwoń do producenta i tam niech udzielą informacji a masz na piśmie że zostawiłeś do naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Oj to Ci nieźle naprawiają . Jak tak długo naprawiają to bym udał się do rzecznika praw konsumenta. Stosownie pismo by napisał i moim zdaniem by to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

no to świetny diler dzwoń do producenta i tam niech udzielą informacji a masz na piśmie że zostawiłeś do naprawy

mam na piśmie rozrzutnik jest już w Fabryce ale jak zaczełem dzwonić kiedy mi naprawią to teraz jak widzą mój nr tel to nie odbierają chyba wystapie o zwrot kasy

 

diler też leci sobie w kulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Radzę napisać pismo (list polecony) do dilera jeśli nie wydadzą rozrzutnika w ciągu 5 dni to zażądasz zwrotu pieniędzy. Radzę poszperać trochę w necie o gwarancji (ustawy KC) i w piśmie w kleić np. art. XX ust.XX Dz. U. Nr 141, poz. 1176 ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. To powinno wywołać u dilera konsternację i podjęcie kroków w celu jak najszybszej naprawy.

 

Ciekawy artykuł.

 

http://www.poradaprawna.pl/porady/wykonywania-napraw-w-ramach-gwarancji,231039.html

Edytowano przez slaw17

antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

w gwaranci masz pewnie zapisane kiedy wymiana maszyny na nową albo kiedy zwrot kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Tych rozrzutników już nie produkują. Podobno nie były opłacalne dla wieltona, tak mi przynajmniej diler powiedział. Jeszcze przy mnie dzwonił do fabryki i mu powiedzieli żeby nie oferować także może z tego wynikają twoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Niestety Wielton do problemów gwarancyjnych podchodzi w specyficzny sposób, kolega miał problemy z przyczepą.
no to już wiem jakiej przyczepy nie kupię przy następnym naborze czy to MGR czy różnicowania ;)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Niestety to jest u nich normalne znam przypadek gdzie przyczepy zabrali na poprawke burt i już leci 4 miesiąc trzeba piętnować takie zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tak wogóle co sie stało w tym rozrzutniku??? Dealer to Danex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj