MUMINEK2000

podnośnik w 7245 opada podnosi.....

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MUMINEK2000    1

Witam wszystkich i prosze o pomoc, rady. W moim 7245 podnośnik jak podniesie to troche opuści i znów podniesie i tak w kółko,wymieniłem już uszczelniacze na siłowniku tym wewnątrz i oringi między rórką a pokrywą podnośnika i bez zmian, dodam że zimą po roboczie było ok a na teraz problem.

muminek

damianbizon    37

u mnie w c-360 było podobnie. Przyjechał mechanik i powiedział że najlepiej to dać cały podnośnik do regeneracji. Dałem cały podnośnik, zapłaciłem 799 zł i ciągnik podnosi super :P

Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Wiadomość z agroFakt.pl

MUMINEK2000    1

Pierścienie wymieniłem i natoczyłem jeszcze jeden mam teraz 3 gumowe i jeden metalowy ale to nie to. Jakub 21 mamy ten sam problem z pługiem obrotowym to kiepsko widze, a co znaczy "znowu to samo",?

muminek

pawelec    87

problem leży w rozdzielaczu.

w naszym 7211 też tak było. z uniesioną maszyną opuszczał i podnosił co chwilę. Po robocie rozdzielacza, przestało.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Jakub21    16

Do puki mam zimny olej jest ok nie opuści nawet ciężkiej maszyny lecz gdy olej się rozgrzeje to już nieciekawie olej nie był wymieniany chyba z 10 lat ale był dolewany świeży więc jakoś wątpie by miało to wpływ. Wymieniałem tłok na nowy gdzie są 4 uszczelnienia taki jak montują w nowszych zetorach ale cylinder został stary chodź miał trochę rys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez EwaWachowicz
      Witam.Chciałbym zapytać się użytkowników ciągnika Zetor 7245 i pochodnych czy normalnym jest, że po zaczepieniu cięższej maszyny ok 900 -1000kg nie da jej się delikatnie opuścić . Gdy ruszę delikatnie dzwignią podnośnik opada do zadanej wysokości ale dzieje się to bardzo szybko i gwałtownie .Takie działanie powoduje że przednie koła ciągnika odrywają się od ziemi .Gdy opuszczę maszynę do samego dołu opada tak jakby była bezwładna.Czy te ciągniki tak mają czy z moim podnosnikiem jest coś nie tak?
    • Przez vatoviec
      Witam zwracam się z zapytaniem/poradą. Sprawa ma się następująco, zamontowałem nową pompę hydrauliczną do swojego Zetora (26 cm3 Hylmet aluminium) ale nie wymieniłem zaworu bezpieczeństwa (kupiłem na 17mPa ale od 60 i nie pasuje) i teraz pytanie jest takie Jakie skutki mogą być jak zostałem przy org. zaworze a dałem nową pompę o zwiększonym wydatku??; dodam że w plecaku puki co zawór jest org. i nie grzebałem jeszcze ale nie długo będę musiał bo puszcza bardzo (prawdopodobnie tłoczysko  - Uszczelniacze. Czy zostawić zawór org czy dać na zwiększone ciśnienie ale typowy dla zetora ??
    • Przez Sebastian1717
      Witam, mam problem z turem ponieważ dawał radę podnosić dużo więcej  a teraz ledwo daje sobie radę z połową łyżki podczas podnoszenia rozdzielacz strasznie "wyje" i nie ma siły podnosić co może być przyczyną tego? dodam że stan oleju jest prawidłowy. Jeżeli to pomoże to pacjent Zetor 6718
    • Przez Koxunio
      Witam czy jeżeli wykrece sam filtr ten co jest przy pompie podnośnika ten z magnesem to czy muszę spuszczać olej ze skrzyni?
    • Przez tombien
      Podnośnik w moim Zetorze od jakiegoś czasu zachowuje się dziwnie. Gdy zaczepię coś cięższego to po rozgrzaniu na podniesionych ramionach opuszcza trochę i podnosi z powrotem do góry. Po prostu "faluje" maszyną na podnośniku. Po opuszczeniu ramion słychać w środku obudowy podnośnika specyficzne brzęczenie-syczenie. Po wyłączeniu pompy dźwięk ustaje. Gdy zostawię podniesione ramiona w górze i zgaszę silnik to powoli się opuszczają. Szukałem informacji na ten temat ale zdania się różne: rodzielacz lub oringi w nim, zespół tłoka z cylindrem lub zawór przeciążeniowowy lub filtr oleju. Czy ktoś zna 100% procentową przyczynę tego zachowania?

Drugie pytanie: Żeby dotrzeć do rozdzielacza trzeba kabinę ściągać?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj