Skocz do zawartości
MUMINEK2000

podnośnik w 7245 opada podnosi.....

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MUMINEK2000    1

Witam wszystkich i prosze o pomoc, rady. W moim 7245 podnośnik jak podniesie to troche opuści i znów podniesie i tak w kółko,wymieniłem już uszczelniacze na siłowniku tym wewnątrz i oringi między rórką a pokrywą podnośnika i bez zmian, dodam że zimą po roboczie było ok a na teraz problem.

damianbizon    37

u mnie w c-360 było podobnie. Przyjechał mechanik i powiedział że najlepiej to dać cały podnośnik do regeneracji. Dałem cały podnośnik, zapłaciłem 799 zł i ciągnik podnosi super :P

Wiadomość z agroFakt.pl

MUMINEK2000    1

Pierścienie wymieniłem i natoczyłem jeszcze jeden mam teraz 3 gumowe i jeden metalowy ale to nie to. Jakub 21 mamy ten sam problem z pługiem obrotowym to kiepsko widze, a co znaczy "znowu to samo",?

pawelec    85

problem leży w rozdzielaczu.

w naszym 7211 też tak było. z uniesioną maszyną opuszczał i podnosił co chwilę. Po robocie rozdzielacza, przestało.

Jakub21    13

Do puki mam zimny olej jest ok nie opuści nawet ciężkiej maszyny lecz gdy olej się rozgrzeje to już nieciekawie olej nie był wymieniany chyba z 10 lat ale był dolewany świeży więc jakoś wątpie by miało to wpływ. Wymieniałem tłok na nowy gdzie są 4 uszczelnienia taki jak montują w nowszych zetorach ale cylinder został stary chodź miał trochę rys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się