Polecane posty

Gość   
Gość

Łeee, myślałem że pokazujesz Twoją żonę Sandrę dziś  wieczorem. No trudno, niepotrzebnie żem tu wlazł.   :P

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sądząc po opisie, też spodziewałem się "ciekawszego" widoku 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25252

Czasem opis dobiera się tak by wywołać określoną reakcję😁.

U mnie od niedzieli przymrozki. Na piątego -6. Za dwa trzy dni zobaczymy czy model pogodowy się utrzyma czy może jednak ciepło wygra. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykb2736    87

Kiedy ruszacie z azotami? Nie mówią już mrozów, nawet przymrozków w środkowej części Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

U mnie jeszcze wszystko pod śniegiem (trudno uwierzyć). Byłem dzisiaj 10km od mojego miejsca zamieszkania i praktycznie wszystko odkryte a u mnie biało. A poza tym nie wiem czy przezimowało, bo pszenżyto wygląda kiepsko (pod śniegiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Agrest napisał:

Czasem opis dobiera się tak by wywołać określoną reakcję😁.

Niczym pewien politykier, który to "gra na najważniejszych rzeczach w państwie, czyli na OCZEKIWANIACH, a następnie powoli je wygasza" 😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25252

Do polityki mnie nie mieszaj. Ja zwykły, cichy i spokojny małorolny z mazowieckiej wsi😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81
21 godzin temu, krilan06 napisał:

U mnie jeszcze wszystko pod śniegiem (trudno uwierzyć). Byłem dzisiaj 10km od mojego miejsca zamieszkania i praktycznie wszystko odkryte a u mnie biało. A poza tym nie wiem czy przezimowało, bo pszenżyto wygląda kiepsko (pod śniegiem)

Ja tam mogę w to uwierzyć, bo u mnie też pod śniegiem. Dopiero skrawki widać i błoto. Nie ma jak wjechać,o ile pszenżyto i pszenicę jestem spokojny o tyle o jęczmień nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
Dnia 24.02.2021 o 22:00, Agrest napisał:

Moja Sandra dziś wieczorem

20210224_164107.jpg

Moje jeszcze gorzej jest żółte. Jak śnieg zszedl bylo zielone a teraz coraz bardziej żółte sie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176
16 minut temu, Dontcry napisał:

Moje jeszcze gorzej jest żółte. Jak śnieg zszedl bylo zielone a teraz coraz bardziej żółte sie robi. 

A gdzie tu zolte? po zimie to normalny kolor jeczmienia.

U mnie w tym roku nawet owies w pszenzycie zielony jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

@ahten@ahten u mnie na pewno to jest jest normalne aby taki żółty byl... Jutro zrobie fote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    212

Ale gąszcz,u mnie coś słabo się rozkrzewiła a siana w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73
40 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Byłem odwiedzić Sandrę po zimie

 

IMG_20210227_123158.jpg

Zaraz dasz mu azot i będzie lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Całkiem,  całkiem wygląda,  tak więc raczej będzie no chyba że wróci bestia ze wschodu jak straszą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25252

Sandra, stanowisko po jagodzie kamczackiej.  Rosła na tym stanowisku 14 lat.

 

20210227_152720.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    4883

Teraz robiłeś zdjęcie? Nawet końcówki nie zżółkły? Ładnie wygląda.  Jak miałem kilka lat temu jęczmień to wiosną z daleka wyglądnął jakby go ktoś glifosatem przejechał. Jednak potem odżył, i plon dał nawet zadowalający.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25252

Dzisiaj o 15:27, ale było zarąbista słońce i aparat nie włamał kolorów. Żółtego jest bardzo dużo, ale więcej w drugim końcu na klasie V. Tu przód jest IIIa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj