Polecane posty

Dontcry    118

Jeden dzień byl bez śniegu wtedy co te wiatry były z mrozem a takto caly czas pokrywa sniezna byla. Myślisz ze ten jeden dzień mógł mu zaszkodzic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Teraz 5 dni ładnej pogody i będzie zieloniutki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Moze tez wplyw na to ze strasznie mokro choc pokazują u mnie nawet 18 stopni także powinno szybko obsychac szczególnie ze ziemia jeszcze zmarznieta pod spodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
13 minut temu, yacenty napisał:

Teraz 5 dni ładnej pogody i będzie zieloniutki

jak dostanie azotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Nie, nawet bez azotu jak wjedzie ostre słońce i ciepło to się zmieni in plus

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2353

u mnie w okolicy wszystkie jeczmienie na jesień pożółkly a teraz jak wyglada czort wie bo kupa sniegu leży


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

zobacz moje zdjęcia z wczoraj


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Ale Wy przeżywacie

Gorzej niż czy żona przeżyje np operację.

Padnie to padnie

Posieje się jary i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Jak masz hektar czy dwa to można tak mowic ale jak masz juz ileś hektarow to juz nie jest tak kolorowo. Nie rozumien wogole Twojego bezsensownego myślenia. Rozumiem że trzeba byc przygotowanym na taki scenariusz ale tsk lekko do tego podchodzic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
Rolnik1973 napisał:

Ale Wy przeżywacie

Gorzej niż czy żona przeżyje np operację.

Padnie to padnie

Posieje się jary i tyle.

 

w domu to przeżywamy czy dziadek wyjdzie ze szpitala i ewentualnie w jakiej formie, ale na Af to nie o to chodzi. tu się przeżywa rolnicze klimaty. będzie dobrze z jęczmieniem


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

2 dni -12 wiatr jak glupi 0 sniegu jęczmień poki co ladny zielony.  na lepszej ziemi jedna odmiana poszla w górę za mocno to tam żółte mocniej. Ale to tylko liscie.

  • Like 1

czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Nie jest powiedziane że tak lekko Rysiek do tematu podchodzi.

Może tylko tak luźno gadać, a pośladki tetrytką spięte😁

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    213

U nas na dzikim wschodzie jeszcze z 30cm śniegu.Tydzień i będzie wiadomo czy przezimował w połowie marca maja byc jeszcze mrozy to sie poleci z kizerytem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2458
3 godziny temu, Dontcry napisał:

Jak masz hektar czy dwa to można tak mowic ale jak masz juz ileś hektarow to juz nie jest tak kolorowo. Nie rozumien wogole Twojego bezsensownego myślenia. Rozumiem że trzeba byc przygotowanym na taki scenariusz ale tsk lekko do tego podchodzic... 

Ale chyba lepiej mieć takie podejście jak @Rolnik1973 . Wiadomo że w duchu każdy sobie zaklina możliwość wymarznięcia , co nie znaczy że u ciebie czy u mnie nie wymarznie , bo tak bardzo to przeżywamy , a u niego wymarznie bo podchodzi do tego na luzie . Po prostu napisał prawdę , że jak będzie miało wymarznąć to wymarznie , i nic nasze zabobony nie pomogą

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

No taka prawda nie mamy na to wpływu,u mnie jęczmienie na jesieni to jak cytryna wszędzie. A co z tego będzie zobaczymy. Jak lipa to pług i poszedł. Wiem, że koszty, ale w razie W będzie się trzeba z tym pogodzić.

Taki to biznes. Rolnictwo gdzie szefem pogoda i szczęście.

Edytowano przez bartekac7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    213

Spinamy się bo kupno nasion oprysk na mszycę kreda na jesień mikro  itd  jest troche zaiwastowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107

jęczmień 100% ubezpieczony od wymarzniecia i przymrozkow wiosennych,reszta zbóż dopiero na wiosnę ubezpiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj