Polecane posty

Pawel2678    56
1 godzinę temu, tommy66692 napisał:

Ale ciemnogród robią gazociąg źle jednemu z drugim to lepiej żeby nic nie robili, jadem od Ciebie człowieku bije 

Dobrze że na drogi jest ta ustawa że nie muszą się pytać o pozwolenie bo wcale nie mielibyśmy ekspresowek i autostrad jedynie drogi polne, chłopie przeżyjesz bez tych 40 arów a coś zostanie dla potomnych 

Ta wszystko daj , idź do miasta niech jakiemuś mieszczuchowi przekopią działkę to zobaczysz jaka będzie jazda.A poza tym mój pradziadek ze   80 lat temu dał kawałek pola bo budowali drogę ( żeby było dla potomnych jak mówisz) ok a teraz z 5  temu temu przyszło do mnie pismo ze starostwa pismo że przy drodze (na mojej działce) rosną topole (grube jak cholera ) i mam je usunąć jak najszybciej bo zagraża bezpieczeństwu itd. I teraz wniosek ty bądź dobry dla wszystkich pozwalaj  bo dla dobra itd. a później wychodzi jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pod jedną z naszych działek idzie gazociąg, pierw płacą za wejście na działkę, później za straty wyżądzone. Zadnej łaski nikt nikomu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Zapracowany zwykły gazociąg płacą, a popisowy gazociąg nie! Ten mądrala co napisał, że przez 40 arów przeżyję za 0 przez dwa lata niech mi k....wytłumaczy, dlaczego państwo nie przeżyje bez 1 grosza, jak us nie zapłacisz? Może tak jaruś bez siedziby na nowogrodzkiej by też dla potomności przeżył 2 lata za 0? Mądraliński zwolenniku pis co Ty na to? Jak takiś hojrak to podaj adres i zniszcze Ci 40 arów dla potomności za 0, ale podatek rolny masz zapłacić z tego państwu pis tak jaj ja, a nie to komornik. Dalej cwaniakujesz to adres poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piłeś nie pisz, nie piłeś wypij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Zapracowany chlej więcej, pis ma płacić alkoholikom 1000 plus, kto tu jest z ciemnogrodu to jest poddany prezesa jarusia😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel2678    56

jest cisza wyborcza więc nie szalej ,żeś się doczepił jarusia  a poza tym za donka było lepiej -3,5 na godzinę i do 67 tyraj.Dużo zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Paweł cisza wyborcza zabrania agitacji wyborczych, ja nie agotuję za nikim,jaruś,donek,budka,duduś,traskowski,zioberko,kosiniak,biedroń i inni myślą o swojej karierze i pozycji, a nie o poddanych😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
11 godzin temu, Agent007 napisał:

Zapracowany zwykły gazociąg płacą, a popisowy gazociąg nie! Ten mądrala co napisał, że przez 40 arów przeżyję za 0 przez dwa lata niech mi k....wytłumaczy, dlaczego państwo nie przeżyje bez 1 grosza, jak us nie zapłacisz? Może tak jaruś bez siedziby na nowogrodzkiej by też dla potomności przeżył 2 lata za 0? Mądraliński zwolenniku pis co Ty na to? Jak takiś hojrak to podaj adres i zniszcze Ci 40 arów dla potomności za 0, ale podatek rolny masz zapłacić z tego państwu pis tak jaj ja, a nie to komornik. Dalej cwaniakujesz to adres poprosze.

Adres mogę podać ale wątpię czy pokonasz odległość koniem i wozem bo jak słyszę takie pierdzielenie to od razu stwierdzam że bije komuna na odległość 

No ale skoro twierdzisz że jesteś taka osobistościa że sam Kaczyński nad twoimi 40 arami się głowi to zwracam honor 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Tommy skoro poza obrażaniem drugiego człowieka na wzór samego ptezesa brak Ci merytorycznych argumentów i piszesz pijąc do mnie o koniu i wozie, to rozumiem, że skoro takiego miliardera grasz to u Ciebie same maybachy na podwórku, którymi obdarowujesz dla dobra potomnosci ojca dyrektora Tadeusza😎

Tommy poproszę o adres, a konia i wóz to musze kupić, aby przyjechac do jaśnie miliardera na plac, rozumiem, że siedzac na wozie ujrze maybachy, lexiony, fendty i obejście w złocie i platynie. Ma ktoś na sprzedaż poczciwego konia i wóz, aby do jaśnie nowobogackiego tommy zajechać z małopolski na jego zamek i dwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I w ten oto sposób z jeczmienia przez kanalizację schodzimy na politykę i kościół. A wystarczyło by się czasem ugryźdź w język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Zapracowany o kościele nic nie piszę tylko o ojcu dyrektorze i jego maybachach, geotermi i innych psedobiznesach niemających nic wspólnego z kościołem i wiarą, zatem proszę mnie nie pomawiać jak prezes pis to czyni i inne budki,schetynki, donki,biedronie, trzaskowskie,dudusie,sawickie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się na przykład cieszę, że na moją ulice kanalizacja nie doszła i prędko nie dojdzie. Mniejsze opłaty a jeszcze sobie z szamba nieczystości wywiozę na pola. Zanim się do mnie dokopią to jest jeszcze sporu czasu żeby przemyśleć decyzję by się podłączyć, ale jak zrobią to wtedy już jedyne wyjście albo się podłączyć albo zamawiać szambiarkę żeby odebrali i jeszcze im płacić za to. 

Jutro idę do głównego majstra choć na cuda nie liczę, nie wiem czy wójt z nimi pogadał czy nie. Najbardziej mnie tylko denerwuje że wszyscy mają w głębokim poważaniu czy coś na polu rośnie czy nie. Po zbiorach niech ryją ale nie bezpośrednio przed, ale cóż zrobić, w takich czasach żyjemy i lepiej na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Przeszkadza Ci stosowanie chemii w zbożach, ale nie przeszkadza Ci wywożenie szamba przydomowego na pole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co w nim takiego? Od zawsze  się wywoziło i wywozi dalej. Toż to sam nawóz i to dodatku naturalny bo pochodzący z naszych organizmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

A wszelkie płyny do mycia, proszki i inne detergenty, to co? Z tego co mi wiadomo to jest zakaz wożenia szamba na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mam gdzie indziej odprowadzone do innego "szamba" które raz na dwa-trzy lata wywożę. Kanał z którego wywożę na pola to tylko nieczystości z toalet w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od kiedy? U mnie żadnych płynów się nie używa🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie słuchajcie go, żeby się nie cieszyć z kanalizacji to ewidentnie dla niego świat zatrzymał się 30lat temu 😀 I jeszcze próbuje blokować, a tylko inni z rozkopanymi podwórkami będą przez niego cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Owszem dla mnie świat się zatrzymał i nie nadążam za tym co się teraz dzieje.

Ja im nie chcę nic zablokować tylko niech robią jak porządni ludzie po zbiorach a nie 3 tygodnie przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975
16 minut temu, Rolnik200598 napisał:

A co w nim takiego? Od zawsze  się wywoziło i wywozi dalej. Toż to sam nawóz i to dodatku naturalny bo pochodzący z naszych organizmów.

Pisz takie rzeczy głośno, przypiepszą Ci kiedyś piękny mandacik i dopłaty zabiorą 🤦‍♂️

 

20200628_082708.jpg

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pobieram dopłat, mandaty to każdemu na ulicy by musieli wlepiać jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj