Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel2678    56

żeby wszystko się opłacało każdemu? a znasz takie przysłowie ''JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ ŻEBY WSZYSTKIM DOGODZIŁ'' łatwo się mówi i pisać slogany powiedz jak to zrobić, żeby wszystkim wszystko się opłacało , pewnie nobla byś dostał.A druga część twej wypowiedz '' żeby każdy se mogl wybrac co chce robić'' czy ktoś  ci zabrania ?możesz uprawiać żyto a możesz iść do roboty a możesz ni nie robić ,no chyba że masz na myśli że chciałbyś np. codziennie zabijać 4 osoby noto to na to niestety państwo na to ci  nie pozwoli

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Takie coś jak wyżej obiecywała najwyższa forma komunizmu nawet wycofanie pieniędzy bo każdy by brał tyle ile mu się należy i na ile zasługuje Byłby raj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki08    14

No panowie ponawiam pytanie jakie odmiany polecacie na nowy zasiew na gleby 4kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
10 godzin temu, luki08 napisał:

No panowie ponawiam pytanie jakie odmiany polecacie na nowy zasiew na gleby 4kl

Zenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Też mogę polecić zenka ale miałem Saturn i lepiej sypał od zenka a wszystko prowadzone tak samo i zkoszony o parę dni wcześniej jak Zenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozmawiałem z jednym znajomym o jęczmieniu, że był strasznie przerośnięty w poprzednim sezonie, i dużo pleśni itp. Facet mówił, że w jego okolicy, taki przerośnięty jęczmień kosili na jesieni. Miał wtedy ładnie odrosnąć, na taką wysokość, że problemów z zimowaniem nie było żadnych. Co sądzicie o czymś takim? W sumie brzmi to nie głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy takie pytanie czy ktoś wie lub ma jakieś namiary gdzie mogę kupić kwalifikat jęczmienia ozimego i żeby była wysyłka paletowa. Chcę nabyć jakbus, kosmos, Meridian i astaire 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255
  1. Big-Agro,
  2. Dlarosli

I jeszcze parę innych w wyszukiwarce.

Ja osobiście planuje nabyć w Big-Agro jęczmień Jakubus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

witam

dzisiaj przyszły wyniki badań gleby z działki na której miałem siać jęczmień- ph 5,1, fosfor niski , potas niski, magnez średni- pytanie czy siać tu jęczmień czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73
29 minut temu, szwagier24 napisał:

witam

dzisiaj przyszły wyniki badań gleby z działki na której miałem siać jęczmień- ph 5,1, fosfor niski , potas niski, magnez średni- pytanie czy siać tu jęczmień czy odpuścić?

Posiej dobre wapno i za rok jeczmien. Teraz moze pszenżyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

problem w tym ze już kwalifikat zamówiony, jutro musze podjechac zapytać czy jeszcze mogę zrezygnować z zkupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrus87    13

Czy ktoś miał może odmianę hybrydową sy toreroo? Wcześniej miałem u siebie wootana I byłem zadowolony ale chce sprawdzić cis nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

Ja to samo zwłaszcza, że mam borowine. A jęczmień ozimy sieje pierwszy raz. Od tego co na siew brałem, to mówił, że muszę opryskać go od grzyba i od roboka przed zimą.  

Ja to myślałem, żeby opryskać go jakby mszyca się pokazała i zaprawić go i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73
5 godzin temu, bartekac7 napisał:

Ja to samo zwłaszcza, że mam borowine. A jęczmień ozimy sieje pierwszy raz. Od tego co na siew brałem, to mówił, że muszę opryskać go od grzyba i od roboka przed zimą.  

Ja to myślałem, żeby opryskać go jakby mszyca się pokazała i zaprawić go i tyle. 

Tez mialem kupowac od rolnika ale se policzylem ze ciut drozej wyjdzie wziac z centrali. Masz od razu przewiany zaprawiony i teoretycznie byl lepiej prowadzony na polu wezmiesz zwrot za kwalifikat i na 3 lata nasienie sobie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

jakie macie odmiany na borowine? ja wybralem a wlasciwie nie mialem wyboru sandre dwurzedowa


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidodido    1
Dnia 29.08.2019 o 23:32, sylwekbarca2 napisał:

orzecie już pod jęczmień zimowy ?

Chciałbym ale takie sucho że można narazie zapominać o orce.  Małopolska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73
1 godzinę temu, fidodido napisał:

Chciałbym ale takie sucho że można narazie zapominać o orce.  Małopolska 

A juz by mozna było zaorac zeby sie zależało. Zaorac suche bedzie gruda czekac na deszcz tez nie wiadomo kiedy bedzie. Jedyne co mozna zrobic z plugiem to wymienic lemiesze i dluta😀😀😀

Edytowano przez WOJTUNIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jak hybrydowy plonował? kiedy siejecie jęczmień?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj