Polecane posty

cieplym3    72

Właśnie wróciłem z pola i jestem w szoku! Jęczmień ma już po 2 listki niestety praktycznie każdy jest poskubany przez jakiegoś robala, szczerze nigdy w tej fazie nie widziałem skrzypionek, co to za cholerstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamwiol    0

Witam . Panowie jaki srodek byscie polecili na jęczmień ozimy zeby zwalczyc przytulie ,chaber i wiecej dwulisciennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamwiol    0

Mustang nie ma rejestracji w jeczmieniu ozimym to mu nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

można pryskać śmiało. Nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

a co polecacie dodać do Lintura na chwasty jednoliścienne bo wiosna mokra to pewnie częściowo wygnije na dołkach i będzie proso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    531

Panowie stosował ktoś preparat z grupy ccc na skracanie źdźbła w jęczmieniu ozimym i czy w ogóle można stosować??? bo na etykiecie nic nie znalazłem żeby można było takimi preparatami skracać jęczmień ozimy

CCC mu nie zaszkodzi ale lepiej prysnąc czymś o innym działaniu np cerone lub moddus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

panowie poszla przedsiwenie pierwsza dawka saletrzaku tydzien temu, kiedy dac saletre poglownie i kiedy od chwasta prysnac?

jak daje saletre to najlepiej ja dac przed deszczem tak?

moge w ten sam dzien dac saletre i od chwasta prysnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

A co się stanie jak jednego dnia polecę z nawozem (saletrzak), a na drugi dzień pojadę z Chwastoxem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamwiol    0

A czy do mustanga mozna dodac pume na owies gluchy? bo puma tez nie ma rejestracji w jeczmieniu ozimym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

tego nie wiem. Pewien jesteś, że masz owies głuchy? W zimowym to raczej jest rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamwiol    0

wlasnie owis gluchy bo miejscami wymarzl mi jeczmien i jest rzadki i w tych miejscach wschodzi owies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jeżeli jesteś pewnie że to owies, chociaż to rzadkie w zbożu ozimym to możesz dać axial który ma rejestracje w jęczmieniu ozimym.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Co mogę zastosować pod jęczmień ozimy.28.04 dostał oprysk na grzyba Tebu 250EW i odżywke 2l/ha Agrosol.

Planuję jeszcze prysnąć mocznikiem i siarczanem MG.Co mogę jeszcze do tego dodać.


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

w jeczmieniu jarym starczy sam mustang forte czy dac cos na jednoliscienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W przypadku owsa głuchego jeszcze by trzeba zastosować np axial.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajki01    1

Pod jeczmień ozimy możecie pryskać Lentipurem a czy nadaje się on pod Jeczmień jary ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

panowie czyli moge samym mustanegiem forte pryskac a np jak wyjdzie owies gluchy to jeszcze axialem potem? czy odrazu? ale to koszt bedzie 2 x wiekszy a nikt nie powiedzial ze ten owies wyjdzie

raz pryskacie na chwasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETTI77    1

A co się stanie jak jednego dnia polecę z nawozem (saletrzak), a na drugi dzień pojadę z Chwastoxem?

nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Panowie jaki musi być odstęp czasu od oprysku na chwasty (mustangiem i huzarem) do oprysku na grzyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Do fungicydu dobrze jest dodać np mocznik, siarczan Mg, mikro to wtedy najlepiej ze 3-5dni w zależności od pogody tak żeby herbicyd zaczął działać.

Koszt dwóch przejazdów jest większy ale lepsze działanie herbicydów nawet dlatego że optymalne terminy lepiej dobrać a i stres dla rośliny mniejszy. I oto jest pytanie, na czym bardziej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

warto dodawac do herbicydow ta odzywke agrosol? pomaga ona cos na plon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj