Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zetorr8145
      Witam chciałbym się zapytać jaki lepszy rozsiewacz motyl czy kłos do ursusa 3p?
    • Przez Tomaszeek
      witam pytanie brzmi czy prawidlowo ustawilem łopatki w motylu ? wogole jest on w stanie sypnać na 6m w jedna strone?
    • Przez tomek2201
      Witam. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej tabeli wysiewu w której są nawozy inne niż saletra. Jeżeli posiada ktoś tabele dla innych nawozów to byłbym wdzięczny. Ewentualnie wypowiedzcie się jak ustawiacie wysiew i przy jakim nawozie na konkretną szerokość oraz prędkość jazdy i przy jakiej dawce. Ja sieje na 15m przy 8km/h. Interesuje mnie ustawienie dla mocznika, soli potasowej, saletrzaku, polifoski, superfosfatu.
    • Przez Chrostek
      Jak ustawić wysiew nawozu siewnikiem Amazone za-x 902 z ciągnikiem ursus 3512 lub zetor proxima  7441 ? Chodzi o to jakim biegiem i ilość obrotów ciągnika i ustawienie siewnika pod nawóz.
    • Przez klusek
      poradxcie mi czy warto zamienic kosa na jakiegoś pisata lub rcw i jak wam sie te sprzęty sprawują(rcw,piast)