Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Andrzej11111
      Witam
      Planuje zakup rozsiewacza do wapna RCW 3 i mam pytanie czy ?
      Lepszy będzie na napęd hydrauliczny tarcz rozrzutu i przenośnik łańcuchowy podłogi czy napęd z wałka WOM i przenośnik podłogi taśmowy (gumowy) ?
    • Przez 1rajdzik
      czy ktoś z agrofotomaniaków posiada taką fajną maszynkę jak RAUCH Komet ZS 800 N ?

chyba jak narazie jestem jedynym w Polsce posiadaczem takiego rozsiewacza. pomimo że stara ta maszyna i swoje przepracowała ale lepsze to niż polski jednotalerzowy, którego zdążyłem zajechać w niecałe 10 lat...
    • Przez tomeq
      Witam! Mam pytanie. Czy takim rozsiewaczem rozsieje nawóz na 12m? (zdjęcie poglądowe)
    • Przez Piszczu
      Będzie pracował na 35 ha ornego i 15 ha łąk.Jaką pojemność i model roziewacza byście polecili? Chodzi mi o używany tak do 10 tysięcy.Będzie pracował z ciągnikiem o mocy 85 KM. Jeszcze jedno pytanie,mam niektóre wąskie działki,szerokie niecałe10 m jest możliwość ustawienia na taki maly zasięg? Nigdy wcześniej nie pracowałem z roziewaczem,dlatego takie może z tych "głupszych" pytań :)
    • Przez quxfrix
      Witam wszystkich
      Mam zamiar kupić nowy rozsiewacz do nawozu w cenie do 1200zł tylko nie wiem bardzo jaki byłby odpowiedni dla mnie.Myślałem nad tymi:
      1.Pierwszy rozsiewacz
      2. Rozsiewacz 400 litrów z metalową tarczą
      3.Rozsiewacz nowość
      4.Ocynkowany i jeszcze jeden używany:Rozsiewacz Amazonka Nie wiem który byłby najlepsz, więc prosze o pomoc użytkowników tych rozsiewaczy lub innych osób znających się na rozsiewaczach.Za wszelką pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.