Zaloguj się, aby obserwować  
Gumis32

Co to jest???!! Fendt Trisix

Polecane posty

brzozak2    241
Widziałem takiego jak latał z 14m

talerzówką Gregoire Besson, ale czy poradziłby sobie z

22 skibowym pługiem ;)

to pochwal sie w ktorej piaskownicy go widziales??

ciekawe czy jacek juz wie ze sa modele trisix-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Aj zawzięty jesteś z tym ciętym żartem,

ale można podarować kiedy drwiny płyną z tak ładnych warg. To Twoje?

Z tego co AGCO twierdzi są tylko dwa modele, jeden na targi

drugi na testy polowe- zwane dalej piaskownicą.

Chyba jeszcze sami nie wiedzą czy chcą go produkować.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

To nie był Fendt, tylko Challenger. Czytałem o tym, pobili rekord w talerzowaniu, 14 metrowym GB. Albo ci się mieszają fakty, albo (napewno) wciskasz wała, także lepiej sie uspokuj.

 

PS. brzozak2 robisz się coraz lepszy, po pierwszym dni od zarejstrowania wykryłeś ściemniacza ;)

 

Tak mówiąc to jest już taki temat. Tylko który był pierwszy? heh Przydało by sie je połączyć

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-Trisix-t5304.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
PS. brzozak2 robisz się coraz lepszy, po pierwszym dni od zarejstrowania wykryłeś ściemniacza :D

wiesz jakos mnie to nie pociesza ;) ale dajmy mu jeszcze szanse, byle nie tyle co byczek dostal, tamten naprawde mnie wnerwial.

teraz niech kolega @matuch zapozna sie z funkcjonowaniem forum, a pozniej zacznie rozwaznie wlaczac sie do dyskusji :D

ja zanim sie odezwalem, preczytalem wszystkie posty (tylko wtedy to bylo wykonalne) i moj pierwszy post tez nie byl udany :D ale chyba mnie Same mocno wkurw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Ja też mam nie które posty trochę "koślawe" :D , na początku jakoś nie szło i nieraz coś strzeliło do głowy ;) , ale jakoś się wyrabiam, przydała by się opcja usuń, jak w galerii. Tylko że mi po zarejstrowaniu, nie przyszło do głowy, żeby wymyślać jakieś niestworzone historie o kilkuset hektarowym gospodarstwie tak jak BYCZEK7, Gimo i inni. Narazie @Matuch nie wspominał o swoim gospodarstwie, także jeszcze się całkowicie nie pogrążył (ja nie mówię że nie ma gospodarstwa) mam nadzieje że weźmie sobie to do serca i zacznie pisać normalnie. Ja rozumiem nie wszyscy znają się na silnikach, przekładniach itd. Przyznam się bez bicia, że w tym to ja też jestem zielony, no ale od czego jest AF. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Fendt TriSix Vario nie złe są te nowe ciągniki ile km no sporo ma

A wiecie może ile kosztuje ??

heh zadzwon do korbankowa to moze ci powiedza


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdrobny    0

Trisix jest na razie ciągnikiem studyjnym, czy wejdzie do produkcji nie wiadomo.

Na pewno zrobi duże zamieszanie na rynku ciągników , ale nie na rynku Polskim. To jest ciągnik na

ogromne tereny pól, takie jak USA, Rosja, Ukraina. U nas może go kupi jakiś excentryk, który

będzie chciał być jedynym posiadaczem w kraju.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację sdrobny nobo gdzie tu unas w polsce wyjedziesz w jakieś ogromne pole ? unas to kawałek pojedziesz i już musisz zawracać.

A i jeszcze jedno w USA nie ma słupów telefonicznych ani tym podobnych wszyskie kable ida pod ziemią a u nas w polsce to

jest na słupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2
Trisix jest na razie ciągnikiem studyjnym, czy wejdzie do produkcji nie wiadomo.

Na pewno zrobi duże zamieszanie na rynku ciągników , ale nie na rynku Polskim. To jest ciągnik na

ogromne tereny pól, takie jak USA, Rosja, Ukraina. U nas może go kupi jakiś excentryk, który

będzie chciał być jedynym posiadaczem w kraju.

 

Pozdrawiam

USA raczej nie bo oni tam maja "tradycje" Case i JohnDeere zarowno ciagniki jak i kombajny i nawet maszyny.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

Otóż to. Farmerzy z USA wolą swoje maszyny. Nie wyobrażają sobie swoich pól bez Johnego i CASE. trudno będzie TRISIX`owi wzbudzić chęć kupna. Natomiast te "dziwolągi", giganci są tworzone dla rynku wschodniego- Rosja, Ukraina- na te ich wielkie obszary...


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Tak dla ciekawostki. Podobno zdjęcia tego Fendt'a do prospektu były robione na Ukrainie. Czyli w Polsce przez chwile też był. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Dziwny troche ten TriSix. Ale ogólnie nawet nawet. ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ahhh.... zrobią ze 100 sztuk będą kosztować kupę kasy kupi je kilka gospodarstw i taki będzie z nich pożytek . Mi się on nie podoba maszyna robiona troche na siłę . Chciałbym zobaczyć jego zwrotność tzn ile ma promień skrętu.? ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

jak już Fendt chciał wejść na rynek duzych ciagników to było zrobić jakiegoś przegubowca (lub na gąsienicach) - moze byłoby to odebrane za jakies naśladownictwo konkurencji ale patrząc z perspektywy pozniejszego odbiorcy to wolałbym kupic ciagnik który odpowiada jakimś tendencjom a nie pakować się w "prototypa" ;) takie jest moje zdanie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Ahhh.... zrobią ze 100 sztuk będą kosztować kupę kasy kupi je kilka gospodarstw i taki będzie z nich pożytek . Mi się on nie podoba maszyna robiona troche na siłę . Chciałbym zobaczyć jego zwrotność tzn ile ma promień skrętu.? ;)

 

Nie licz na cud małego promienia skrętu, pewnie musi obkrązyć całe Niemcy żeby nakręcić :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale wy jestescie nie wiecie ze ten wynalazek to podobno najlepszy ciagnik w kategorii powyzej 550km fendt wyprodukowal go przez przypadek z tego mial wyjsc jezdzacy tyran i to im wyszlo a ja widzialem juz takie cos na targach jakis tam i jest to bardzo fajna maszyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

A ja myślę, że ten ciągnik wbije się w rynek i nawet i u nas na naszych (oczywiście większych...... hektarkach ) zawita. Konstrukcja jest dosyć ciekawa, na pewno dzięki 6ściu kołom tej samej wielkości ma zaj.... uciąg i sprawność w terenie,a będzie swietna alternatywą dla tych co poszukują ciężkich maszyn w pole i transport ( bo gąsienice sami wiecie.... nawet te gumowe, w transporcie nie bardzo) i będzie następców np. kirowców i tego typu maszyn. A co jej zwrotności........ myślę, że nie jest gorsza od kirowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
A ja myślę, że ten ciągnik wbije się w rynek i nawet i u nas na naszych (oczywiście większych...... hektarkach ) zawita. Konstrukcja jest dosyć ciekawa, na pewno dzięki 6ściu kołom tej samej wielkości ma zaj.... uciąg i sprawność w terenie,a będzie swietna alternatywą dla tych co poszukują ciężkich maszyn w pole i transport ( bo gąsienice sami wiecie.... nawet te gumowe, w transporcie nie bardzo) i będzie następców np. kirowców i tego typu maszyn. A co jej zwrotności........ myślę, że nie jest gorsza od kirowca ;)

 

spoko kirowce zastąpi jak włascieli kirowców bedzie na to stac a w to wątpie


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj