MafiaNewChrapow

FARMTRAC 7100 CZY NEW HOLLAND T5050

Polecane posty

michal1313    0
Napisano (edytowany)

nie, nie trzeba a nawet nie można ich usunąć bo mogą się komuś przydać tylko należy je wstawić w odpowiednim miejscu aby łato do nich dotrzeć. :)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Zależy jakie wyposażenie. Ja pisałem o podstawowym (podobne do ft).

Jaki model jd kosztuje 10k więcej od ft?

 

Po ilu mth dotrą się pokrętła ? Bronisz Farmtraca jakby Ci za to płacili.

 

Dziwna sprawa z tymi pokrętłami, ja mam 685dt i według mnie to jest dobre rozwiązanie, ja zawsze jes przestawiam do agregatu siewnego i ścierniskowego bo są ciężejsze niż reszta maszyn, a pokrętła kręcą się u mnie lekko. Co do tematu w sąsiedniej wiosce pojawił się 7100, jak spotkam właścieciela to się spytam czy jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

jd 5080M kosztuje 150tys 81kM(najprostsza wersja). ft kosztuje ponad 130tys. 87kM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

^ nie kłam, 82km ft kosztuyje 124k, a jd może i te 150 ale na pewno nie brutto :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

brutto, a ft 131tys. może patrzyłeś u innego dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20
Napisano (edytowany)

Jutro zadzwonie do dealera jd w białymstoku i z ciekawości się spytam o cenę tego 5080M, a ty mówisz o 685dt czy 690dt?

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

690dt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NhBartek    40

Pomiedzy FT 685 a 690 jest około 3000 zł roznicy.

 

^ nie kłam, 82km ft kosztuyje 124k, a jd może i te 150 ale na pewno nie brutto :lol:

 

 

Podejrzewam ze ta najprostrza wersja JD o ktorej jest mowa nie ma nawet instalacji pneumatycznej tylko trzeba za nia dopłacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zixov    1

to jest niemozliwe zeby jd tyle kosztował bo ja tez myślałem o jd ale sa same 200 tys + wiec wybrałem new hollanda a za ft sie nawet nie rozglądalem wiec nie wiem ale to jest nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Niemożliwe staje się możliwe. 200tys. + to kosztuje wersja R.

Mnie szczerze to też ft nie interesują, ale pytałem się z ciekawości o cenę. Nie mam zamiaru kupować żadnego ft, bo wolę moje fendty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gambler    5

w mocy 80-82km ani JD ani NH zabardzo nie maja co zaoferowac nie ocxzekujcie niwiadomo czego...nie zadko ft z nimi wygrywa przy wyboze decyzji...<

 

do: rmiecz8 w mojej gminie i okolicy nie ma ani jednego nowego fendta a jest duzo gospodarstw 100-200 ha i gospodarstwa wielkotowarowe widzisz....nie kazdy jezdzi MAYBACHEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NhBartek    40
Napisano (edytowany)

W ogole w naszych okolicach nie widac nowych Fendt'ów bo pieniadze jakie trzeba polozyc za nowe traktory tej marki sa wziete z kosmosu a pozatym wg mnie te maszyny sa przereklamowane.

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Gdybyś miał nowego fendta 724 vario scr zmieniłbyś zdanie. ft w porównaniu z nim to tak jak fiat 126p i bentley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A u nas zamieniają Fendy na Case.Fendy są zbyt awaryjne i już nie mogą sobie z nimi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8
Napisano (edytowany)

Stare może i są u mnie żaden jeszcze nie miał awarii, bo ja słyszałem zupełnie co innego o fendtach. Farmtracki za to się psują dużo więcej.

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Tylko za Fenda to 3 Farmtraki kupisz. Wiec jak by nie patrzeć dwa nowe będą na części bo jak tak często się psują. Ja osobiście posiadam Framtraca i jestem z niego zadowolony prawie 2000 mth i żadnej awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gambler    5

Za fendta 724 vario masz ft +park maszyn ten ciagnik jest bardzo zaawansowany technologicznie najwyzszy mozliwy komfort i za to płacisz nie mowie o kosztach servisu a nie beda małe napewno....

 

teraz uzasadnij dlaczego rolnik 40-50-80 ha ma kupic tak kosztowna zabawke....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zixov    1
Napisano (edytowany)

ja mam 25ha i mam 5 ciągników w tym zetora proxime roczną i new holland t5050 nowy 2 tyg ma a na 80 czy 100ha to same fendty 724 vairo powinny byc zeby te kur... z rzadu widziały ze rolnictwo jest oplacalne i nie jechac tak po rolnikach tylko im pomagac.

 

moj nh :D:D oceniajcie (nie patrzcie na tło xD)

 

 

 

http://www.bankfotek.pl/view/1244643

http://www.bankfotek.pl/view/1244645

http://www.bankfotek.pl/view/1244646

http://www.bankfotek.pl/view/1244648

http://www.bankfotek.pl/view/1244649

http://www.bankfotek.pl/view/1244647

Edytowano przez Zixov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Nie chce mi się edytować wszystkich postów więc piszę tutaj - wszyscy użytkownicy którzy napisali do tej pory post nie na temat zostają ukarani %%


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jaculek13
      Witam.Panowie czy ktoś miał problem z blokującymi się hamulcami w farmtracu 555
    • Przez mlody_772
      Witam, Poszykuje kogoś kto ma ciągnik Farmtrac 555dt z ładowaczem czołowym z okolic Sandomierz + 100 kilometrów. Chciałbym zobaczyć jak wygląda konstrukcja wsporcza i gdzie jest zamocowana.
    • Przez semyutah
      witam
      problem jest taki ze leje sie olej ze zbiornika oleju ukl. kierowniczego kiedy uzywana jest hydraulika zewnetrzna tj. tur, podnosnik a nie uklad kierowniczy. czy ktos miam podobny poblem.
       
      podrawiam
    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez krzychomen
      Witam czy wie ktoś z jaka siłą należy dokręcić głowice w farmtracu 690DT z silnikiem perkinsa 4cyl.
      Gdyż w instrukcji napisali że dokręcić głowice może tylko autoryzowana stacja obsługi (śmiech na sali xD) i nie ma podanych takich informacji.
      Czy ktoś już to robił i czy mógłby mi w jakiś sposób pomóc ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj