Skocz do zawartości
siemens75

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dealer

Bialystok AdlerAgro www.adleragro.pl jak ja tam bralem nh to bylo najtaniej w porownaniu z czyzewem to byla roznica 5tys wiec sie oplacalo??

Lukas85    11

Polecam równniez Białystok AdlerAgro. Jak ja brałem u nich ciagnik udalo sie wytargowac 500 zł taniej, niby to nie duza kwota ale zawsze cos

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    66

ja tez polecam ADLER AGRO, niskie ceny, zaufana firma i co nawazniejsze blyskawiczny serwis.

Jarecki21    17

A Osadkowski z Dolnego Śląska? Ktoś może się podzielić doświadczeniami na temat tego dealera??

garek    67
A Osadkowski z Dolnego Śląska? Ktoś może się podzielić doświadczeniami na temat tego dealera??

ja generalnie nie mam z nimi większych problemów. Ale współpracujemy już dziesięć lat a zaczeło się od środków i nawozów. A z racji tego że mam do nich 7 km więc kożystam z ich usług. Nie miałem większych problemów nigdy. Daleko idąca pomoc przy realizacji SPO. Terminowe dostawy sprzętu. Szybka reakcja w żniwa. A że czasem są jakieś drobne zgrzyty to normalne. W sumie to można ich polecić. ( pisze o oddziale w świdnicy nie wiem jak oława )

Mariusz650    1

Promocja na NH TD 80D była tylko w październiku i na początku listopada i w tedy taki ciągnik można było kupić za 96 000 brutto ze sprężarką a już po promocji następca TD 5030 110 000 brutto ze sprężarką, promocja była zrobiona tylko po to żeby wyprzedać serie TD 80D.

barthez96    1

Rolmax Świdnik jak sama nazwa wskazuje maszyny znajdują się w Świdniku woj.lubelskie.

rolas13    0

Legnica firma agro-handel woj dolnośląskie mają tam strasznie niskie ceny

karolu    1

Witam wszystkich na af, założyłem sobie niedawno tutej konto i narazie zapoznaje się z wszystkimi opcjami tu dostępnymi :) i coraz bardziej mi się tu podoba...

Co do dilerów NH to polecam WARPOL - AGRO w Broszkowie niedaleko Siedlec (swoją drogą zaczynam od pażdziernika u nich staż :) . Wiem, ze jest teraz promocja na kombajny, prasy, i sieczkarnie NH do 15 listopada. Niestety nie znam jeszcze cennika ale telefon do nich to: 256414651; 668811618. Albo www.warpol-agro.com.pl. Jak zacznę tam pracować napewno postaram się służyć pomocą na af w zakresie maszyn NH, Kuhn i innych.

Pozdrawiam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Warto zorientować się w rynku i podzwonić po dilerach. Trudno określić kto jest dobry i tani, bo różne ciągniki się trafiają, jak również w różnych terminach kupuje się ciągniki, a wiadomo cenniki się zmieniają. :) Podejście do klienta jest indywidualne i nie jest w cale powiedziane, że dwoje różnych rolników dostanie takie same ceny. :)

Waldas    0

Witam

Mogę polecić Osadkowskiego w Rawiczu. Jak się konkretnie rozmawia można dogadać się na b.dobrą cenę w porównaniu do innych dealerów...

grzes6130    0

Ja zareklamuję firmę w której pracuje a mianowicie firmę Agroland z Łomży woj. Podlaskie która mieści się na ulicy poznańskiej. Pochwalę się jeszcze tym że przy więkrzej ilości kupowanego sprzętu potrafię zejść z ceną poniżej konkurencji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!