siemens75

Dobry i tani dealer New Holland -- jaki???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
siemens75    1

Witam

Raczkuję dopiero na forum :D Chciałbym zapytać gdzie szukać dealera New Holland który ma w miarę niskie ceny region obojętny (jestem z mazowieckiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

czyżew- primator-podlaskie . chwali się że ma jedną z największych sprzedazy w polsce. brałem od nich ofertę. czy tani - nie kwapi się do dużych upustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

W Płocku jest Rolserwis. Brałem od nich dużo maszyn i biorę kolejne. Niestety co do New Holland'a to kupiłem go w Agromie w Płońsku bo była ciut niższa cena w tamtych czasach i to odbiło się potem na serwisie, ponieważ jest duża odległość i trzeba za nią zapłacić. Wracając do tematu. Rolsewis to raczej dobra firma i głównie promują NH.

Radziłbym ci kupić ciągnik u najbliższego dilera nawet jeśli będzie trochę droższy.


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Dealer w Broszkowie za Siedlcami sprzedaje taniej niż w Czyżewie


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Witam

Jaką serię najlepiej wybrać ?? Interesuje mnie : moc to ok 80-90km oraz może byc z napędem na przednią oś. Czy ciągniki które są sprzedawane mają wyposażenie przypisane do danej serii czy jest tak jak w samochodach osobowych???Co warto wybrać jeśli są takie opcje??aha i najważniejsze jaki ładowacz przedni można założyć do tego ciągnika (jeśli można to proszę o firmy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Proponuję NH TD80D ma 80km i z podstawowym wyposażeniem cena wyniesie około 115 tysięcy.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20
Witam

Za cenę ok 120tyś co mogę dostać?? jaką serię najlepiej wybrać ?? Interesuje mnie : moc to ok 80-90km oraz może byc z napędem na przednią oś. Czy ciągniki które są sprzedawane mają wyposażenie przypisane do danej serii czy jest tak jak w samochodach osobowych???Co warto wybrać jeśli są takie opcje??aha i najważniejsze jaki ładowacz przedni można założyć do tego ciągnika (jeśli można to proszę o firmy )

Najlepiej brać ładowacz razem z ciągnikiem i z tej samej marki co ciągnik :D .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Witam W agromie w płońsku nie zajmują się tą marką zadzwoniłem do POL AGRA (Płońsk) tdd80 w cenie od 108 d 113tyś zł+ ładowacz 25tyś zł (polski) lub 30 tys zł NH.Czy takie faktycznie są ceny ładowaczy ??Ile za swoje zapłaciliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeker    0

Witam,

 

Miniładowarka AVANT 635 - http://kosiarka.pl/product_info.php?cPath=...products_id=610 - co sądzicie o tym sprzęcie, ktoś używa? nie jest to chińszczyzna ale produkt fiński więc powinno być dobrej jakości. Czy sprawdzi się w budownictwie - bo widzę, że jest bardziej popularny w rolnictwie? Jak z cenami? Gdzie najtaniej? Może jakieś inne modele - http://kosiarka.pl/index.php?cPath=101_102 ?

 

pozdrawiam

Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Witam W agromie w płońsku nie zajmują się tą marką zadzwoniłem do POL AGRA (Płońsk) tdd80 w cenie od 108 d 113tyś zł+ ładowacz 25tyś zł (polski) lub 30 tys zł NH.Czy takie faktycznie są ceny ładowaczy ??Ile za swoje zapłaciliście??

108 tyś to bez sprężarki i czy toi td ersja plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Witam

Raczkuję dopiero na forum ;) Chciałbym zapytać gdzie szukać dealera New Holland który ma w miarę niskie ceny region obojętny (jestem z mazowieckiego)

zagadaj z djbomba on ma znajomosci


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

A co to znaczy główny przedstawiciel? bo jakoś pierwszy raz słyszę żeby któryś diler CNH był "główniejszy" od innego ;)

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Ilość filii o niczym nie swiadczy, wszyscy dilerzy funcjonuja na takich samych zasadach, bez wzgledu czy maja jeden czy dziesiec punktow sprzedazy. Chyba ze mamy doczynienia z tzw. subdilerami, ale to juz zupelnie inna bajka.

@siemens75 porownaj ceny z innymi dilerami bo czasami sa dosc duze roznice, niektorzy przedstawiciele lubia upierdliwemu klijentowi dozucic pare zlotych extra ;)

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Oni tak się reklamują.

 

PS. Jak już się spotkaliśmy w tym poście, to mam do Ciebie prośbę bo coś mi się przypomniało. Zobacz na to, bo kiedyś nie udzieliłeś mi odpowiedzi, a chciałbym zobaczyć ten link ;) : http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image...al=15&st=10

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1
108 tyś to bez sprężarki i czy toi td ersja plus?

Tak bez, bez jakiejś skrzynki (chyba na narzędzia??),wolna skrzynia 30km/h...Co oznacza wer. plus???

 

A z mazowieckiego (może być dawne ceichanowskie \okolice) gdzie zakładają najlepsze(pod względem jakości) sprężarki??No i najlepiej ceny.

 

p.s.dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

108 to jeszcze do negocjacji czy to już ostateczna cena? na allegro był td plus za 106 tyś a ten plus to nowsza wersja pedały podwieszane i inne dzwi)

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do raitechu TD70-90 tys netto,TD80-94tys.netto(ostatnie sztuki w promocji) oba ze sprężarką

W Polsce jest dostępna tylko wersja plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
zagadaj z djbomba on ma znajomosci

Szkoda ale wujek juz nie ma NH tylko Landini!!!! Wiec NH nie sprzedaje!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biker    29
108 tyś to bez sprężarki i czy toi td ersja plus?

z tego co wiem to w Pol-agrze w podaną cene jest wliczona juz sprężarka

ps. biorę od nich wiekszość maszyn i jestem zadowolony a że jestem stałym klientem to i upusty dostaje :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Wczoraj dzwoniłem do raitechu TD70-90 tys netto,TD80-94tys.netto(ostatnie sztuki w promocji) oba ze sprężarką

W Polsce jest dostępna tylko wersja plus.

To jakaś promocja teraz była? To co podrożeje td?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37
PS. Jak już się spotkaliśmy w tym poście, to mam do Ciebie prośbę bo coś mi się przypomniało. Zobacz na to, bo kiedyś nie udzieliłeś mi odpowiedzi, a chciałbym zobaczyć ten link <_< : http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image...al=15&st=10

 

To chyba nie jest dobre miejsce na załatwienie tego typu spraw, jeżeli koledze ta sprawa zprzed ponad pół roku nadal nie daje spokoju to prosze o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj