Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Usługi - Wywóz gnojowicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. Poszukuję firm które zajmują się wywozem, przewozem bądz dowozem gnojowicy na pola znacznie oddalone od gospodarstwa. W niemczech niej est problemem znaleźć taką firmę, niestety u nas w Polsce jest ich jak na lekarstwo...

Interesowały by mnie 2 cysterny najlepiej 33m3 ewentualnie 3x 20m3

Wszystkich którza mają jakieś informacje o takich firmach prosze aby się wypowiadali.

Mam do nawiezienia 80ha które oddalone są o 20km

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Hubert-u mnie brat rozwiązał to w ten sposób że zakupił beczkę na naczepie (niestety nie pamiętam po czym ta beka była) no i śmiga z tym ciągnik siodłowy między gospodarstwami.Ponoć ta opcja wychodziła najtaniej...

Tyle że Ty zapewne będziesz miał problem z kierowcą ?

pawel97    4

@HubertOjdana pewnie ciężko będzie taką firme znaleźć, a może poszukaj kogoś kto ma beczkę np.24000l i zapytaj czy by nie wywiózł( u mnie sąsiad pożycza beczkę i wozi na podobne odległości u siebie). Jakieś 2 lata temu na Parcewie widziałem jak gość rozlewał a drugi ciągnik z porządną beką dowoził i to chyba na 2 zestawy.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaro@ a mozesz jakis namiar dać na brata? Może usługę chciały zrobić , lub ewentualnie beczkę wypożyczyć? :D

Oczywiscie chodzi o koszty i czas...

U kogoś w profilu widziałem kiedyś zdjęcie zakupionej cysterny właśnie do dowożenie na pole gnojowicy i czy to nie był twój profil, tak coś kojarzę. B)

U nas jak likwidowali chlewnie po byłym pgr'e to nawet na kilkanaście km wozili ciągnikami, bo nie miał kto im dowozić gnojowicy, a musieli oczyścić zbiorniki to mało tego nie było.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No mam taką beczkę, lecz na dobre została ona przystosowana do wożenia serwatki :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.