Zaloguj się, aby obserwować  
piotreek070

Jakiego zetora polecacie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotreek070    0

Witam,

Jeździłem troche po ludziach oglądać c-360 i powiedziałem sobie NIE. To ludzkie pojęcie przechodzi jak niektórzy kantują. Jaki kit wciskają. I jeszcze takie drogie niektóre. Jak dać już powiedzmy to 16 tys to za cos dobrego. No i tu właśnie słyszałem pare opinii o zetorach że ponoc fajne ciągniczki. Ale martwi mnie czy sa do nich czesci? Moglby ktos mi napisac jakiego zetora sie oplaca kupic? Cena max 16-17 tys, taki zeby byly czesci do niego. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

Ja polecam 8011 fajny traktorek:) Znajdziesz go w tej cenie:) Części pasują od c-385. My zakupiliśmy 3 lata temu zetora 12111 za 15 tysięcy:) Sprawuję się świetnie. A jak potrzebujesz mniejszego traktora to jakiegoś 4511 lub podobne kup. A czy masz teraz jakiś mały ciągnik?

Jeśli tak to polecam 8011 :D


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Ja bym żadnego nie polecał bo są paliwożerne,mułowate-na obrotach zanim załączy się turbina nie da się robić, trzeba go trzymać na obrotach,trzęsie w środku,widoczność z tyłu kiepska, skręt b. słaby,wlew paliwa poniżej krytyki ,mosty przednie kiepskie,pękające szyby ot tak sobie, miękka stal bolce zaraz rozchlebotane i zaczepy,kiepskie odlewy np. obciążników itp-kup JD to jest marka


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

@Binladen twój post można skomentować tylko tak.......????????!!!!!!!!!!!! Podaj jakiś przykład a nie opisujesz niestworzone rzeczy. Sam kolega pisze że szuka czegoś w znośnym stanie i może znajdzie. Chyba nikt świadomie szrota ze złomy nie weźmie, i to dotyczy każdej marki, aby potem na na forach pisać że to złom i się robić nie da. Co kupisz, jak zadbasz to późnij takie masz... A wracając do tematu to ogólnie zetor w porównaniu do c 360 wcale więcej nie spali i z częściami nie powinno być problemu ale w tej kwocie może być ciężko o coś przyzwoitego. A nie myślałeś może o MTZ-cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Binladen chyba napisałeś wszystko co wiesz o ciągnikach. Powiedz jaki oryginalny Zetor 8011 ma turbo, skoro kolega @ blawatek proponuje ciągnik bez napędu to co ty wyskakujesz zaraz z przednim mostem napędowym, pękające szyby owszem ale w nowej serii Proxima, miękka stal twierdzisz ale w jakim ciągniku? 8011 i pochodne ciągniki to praktycznie nie zniszczalne i dobrze wykonane jak na czasy w których były produkowane.

Edytowano przez grzesiu09091987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreek070    0

@blawatek98 to mialby byc jeden ciągnik, dużo w polu robic nie będzie. Nie chce takich dużych. Chce coś takiego porownywalnego do c-360

@Binladen chyba jeszcze w totka nie wygrałem. A po za tym to przeczytałeś cały temat? Pisałem że 16 tyś. A ty z jakimś jd wyskakujesz.

@romek6340 no dosyć nie miałem stycznośći z MTZtem. Ale to już chyba większy ciągnik?

Dzięki.

Jeśli ktoś by był posiadaczem jakiegos zetora do 60km i robił remont i ma pewność że są częśći to prosze o kontakt na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No MTZ był by trochę większy ale raczej łatwiej coś by było znaleźć w przyzwoitym stanie ale jak nie potrzebujesz większego to cię nie namawiam. Tylko w poszukiwaniach się nie poddawaj bo coś naprawdę wartościowego ciężko jest znaleźć lecz perełki się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Za te pieniądze będzie ciężko bo zetory są dość drogie.Ja mam zetora 7045 i w części zaopatruję w TECH-ROLU, i nie ma problemu z częściami,tylko że orginały są dość drogie,a zamienniki są o połowę tańsze tylko z jakością nie bardzo.Odpowiednik c360 to zetor6211 lub trochę mocniejszy 7211ale w tej cenie będziesz miał problem,ale szukać możesz może się coś trafi.Powodzenia w poszukiwaniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majes897    0

@piotreek070 Powiem Ci tak. Każdy ciągnik jest dobry, jak się o niego dba. Ja osobiście posiadam c330, c360 i c385 i jestem z nich zadowolony. 60-tka jest dobrym ciągnikiem, ja jak zrobiłem 14 lat temu remont generalny to do dzisiejszego dnia żadnych większych awarii nie ma. C385 .? Ciągnik b.dobry, skrętny, ma dobry uciąg. Dużo nie spali jak na tą moc. Nie chcesz Ursusa .? Polecam zetora 8011 ( Prawie taki sam jak c385 ), też bardzo dobry ciągnik. Polecam też MTZ 82, może i ma 4x4 ale to bardzo wytrzymały, mocny i w miarę oszczędny ciągnik. Sąsiad ma i nie narzeka, wycieków też nie ma za dużych. Z innych ciągników .? Hmm, dużo osób chwali MF 3_ _ , coś takiego w tej chwili nie pamiętam numerów.

 

Pozdrawiam, Majes897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreek070    0

Do wszystkich: Byłem w takiej miejscowosci kowalewo. Jest c-335 1985 za 16tys, sprowadzona, oryginal i to naprawde oryginał, jeździłem i dosyć nawet. Wie ktoś coś o tej c-335? Gostek gadał że czesci na c-335 byly pierwszego gatunku a na krajowa c-330 drugiego gatunku. Ma również 1978 za 15 tys. Prosze o opinie o c-335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfmf    1

troche masz spore odchylenia co do mocy ciagnika, do czego ma on sluzyc, bo c330 do pola to nie bardzo, jak chcesz w tych pieniadzach duzy mocny ciagnik to tylko ursus c385 albo zetor 8011 to prawie to samo, dobry byl zetor 7211 ale w tej kasie nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreek070    0

Do pola tylko czasem zesciec trawe, tak kolo domu cos. C-330 i c-360 w moi mniemaniu to gnyby. Szukam czegos w rozsadnych pieniadzach, typu zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfmf    1

Do wszystkich: Byłem w takiej miejscowosci kowalewo. Jest c-335 1985 za 16tys, sprowadzona, oryginal i to naprawde oryginał, jeździłem i dosyć nawet. Wie ktoś coś o tej c-335? Gostek gadał że czesci na c-335 byly pierwszego gatunku a na krajowa c-330 drugiego gatunku. Ma również 1978 za 15 tys. Prosze o opinie o c-335

 

 

to po co o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj