Skocz do zawartości
kowal3005

Świeci błąd '-' oraz 'H' na podnośniku, nie działa podnośnik Case MX 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kowal3005    0

W Case MX 135 w czasie pracy padł podnośnik. Świeci się "-" oraz "H" tzn na początku jedno później H cały czas, podnośnik nie działa poprawnie. Proszę o pomoc i rady

pitru    0

Kod błędu H to błąd sworznia sensorowego (dolne sworznie podnośnika) sprawdz kable lub wymień sworzeń i skalibruj podnośnik.

Można skonfigurować podnośnik tak, żeby korzystał tylko z jednego sworznia.

Jeszcze pytanie czy ta pozioma kreska "-" przed "H" jest na dole czy na górze wyświetlacza? bo to są dwa różne błędy albo potencjometra albo zmienionej konfiguracji.

Wiadomość z agroFakt.pl

kowal3005    0

Już teraz wszystko jasne, w czasie pracy zerwała się obejma z frezami która jest na głównym tłoku, przy tym wyskoczyła dźwignia od potencjometra. Musiałem zdjąć cały tył ten plecak od podnośnika, rozebrać części kupiłem w Zalesiu od ręki i już złożyłem i jest ok

Didko    0

Panowie mam problem z EHR w moim Case mx 135, wyskoczył błąd "=" coś takiego tylko że jedna na dole a druga na środku i po pewnym czasie wyskakuje "H" czy ktoś już to analizował?

Edytowano przez Didko

Ziel    26

Witam. Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tutaj.

Dziś zauważyłem że jak ruszę do przodu niezależnie z jakiego biegu to tylni tuz mi sie podnosi do góry i nie chce opaść dopiero jak ciągnik stanie w miejscu to opada. Dodam że na wyświetlaczu mam kod 4 bez żadnych znaczków i żadne lampki nie świecą. Kod 4 śweci mi juz od dawna ale wczesniej wszystko działało poprawnie. Liczę na szybką odpowiedź.

Jeśli sie nie myle to jest potrzebna kalibracja podnośnika. Czy ktoś zna procedure kalibracji?

Z góry dzięki,

Pozdrawiam.

Kod 4 pewnie jest od przepalonej żarówki.

Edytowano przez Ziel

Ziel    26

A WOM ci działa? Jeśli sie nie mylę to od WOM'u

Mycek5120    27

Mi mrugała 5 i był to bład lewego czujnika siły od tylnich wieszaków czujnik wymieniłem problem znikł. Ale sprawdz dla pewnosci styki rozepnij wtyczke przedmóchaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się