Zaloguj się, aby obserwować  
rekord1991

Ciężki skręt w Rekordzie

Polecane posty

rekord1991    1

mam problemy ze skrętem w rekordzie, bardzo ciężko kręci się kierownicą a promień skrętu też znacznie się zmniejszył, może ktoś miał podobny problem, odpowietrzyłem już tłok na tylniej osi i to nic nie pomogło, następnie odpowietrzyłem węże znajdujące się pod kabiną ten który doprowadza olej i powrotny i to też nic nie dało, może warto byłoby spuścić cały olej i przelać go nowym?dodam że weże nie są zapchane bo olej ma w nich dobre ciśnienie.

kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

witekarol    2

mam podobny problem w 934. silownik mam wymieniony na nowy, olej zalany jest nowy, zalozylem srube odpowietrzajaca i dalej nic. nie mam pojecia, moze to wina pompy?

rekord1991    1

a czy między wężami tzn. w środku nie ma jakiegoś ogranicznika?i on może zostało zapchany i nie dostarcz odpowiedniej ilości oleju,?

sprawdzę to jeszcze dzisiaj

Wiadomość z agroFakt.pl

JanuszM6040    3

Jeżeli w rekordzie jest tak samo jak w z056 to musisz znaleźć dzielnik strumienia jest on pod pomostem na przewodzie dochodzącym do orbitrola od pompy olejowej. Odręć śrubę co na nim jest taka na klucz 27 i wyjmij tłoczek. Przeważnie się on przycina lub podejdzie pod niego jakiś paproch.

pasiu66    17

Jest dokładnie jak mówi kolega wyżej, sam miałem dwa razy taki problem. Wystarczyło rozebrać wyczyścić i po sprawie. Tylko nie wiem czy w rekordzie jest tak samo.

tomek73    441

W rekordzie jest osobna pompa do wspomagania, przy silniku na dole, napęd ma z rozrządu. Co do zaworu to nie jestem pewny cz jest, bo w orbitrolu się znajduję.

Rozbierz siłownik i zobacz czy uszczelniacze są dobre. To najszybciej.

Może zwrotnice nasmaruj, bo po przycierały się.

Zmierz ciśnienie, powinno być minimum 80 bar.

rekord1991    1

problem rozwiązany, zalałem go nowym olejem, przecisciłem tak jak doradził Janusz...

kazik8888    6

kolego czy to bylo czyszczenie w rekordzie bo ja mam problem tez ze skretem w jedna strone w rekordzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Terracan
      Witam Panowie .Jak się reguluje gardziel żeby była idealnie w poziomie bo u mnie jedna strona jest deko niżej. Jest widzę jakaś regulacja na śrubie 12 tylko nie wiem jak to działa jak nie ma w kadłubie żadnych dziur fasolek żeby to można było podciągnąć tylko zwykle otwory .Chyba że ja czegoś nie rozumiem.
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam ma moze ktos zdjecia instalacji paliwowej bizona rekorda bo moj ma zaslepiony przelew na pompie a tak byc niepowinno.i chcialbym zobaczyc jak powinno byc oryginalnie gdzie podlaczony przelew od pompy wtryskowej
    • Przez tomek1974
      Witam mam pytanie do posiadaczy Rekorda ile motogodzin wytrzymują silniki do remontu i jak to jest z tym braniem oleju ? 
    • Przez jakubsz
      Witam mam pytanie odnośnie dachu do bizona czy nowy dach będzie pasować do starej kabiny bo oryginalny dach się zarywa i ma dziury 
    • Przez Rolniczek95
      Ma ktoś instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj