Zaloguj się, aby obserwować  
smolar

Ford focus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
smolar    0

Witam. Chciał bym opinie na temat tego modelu forda. Planuję jego zakup głównie interesuje mnie silnik 1.6.


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

No własnie okresl sie troche...

Jak chodzi ci o MK1 to miałem takiego i moge ci co nieco powiedziec

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego postu

Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Codo to to nie jest zwłaszcza, że to już wiekowe pojazdy. Swego czasu był najlepiej prowadzącym się kompaktem w klasie. Szkoda tylko, że jakość wykonania nie była taka dobra. Generalnie jeździć tym się da. Diesel 1,8 to stara konstrukcja awaryjna, silniki benzynowe nie tolerują gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

No własnie okresl sie troche...

Jak chodzi ci o MK1 to miałem takiego i moge ci co nieco powiedziec

 

Możesz mi napisać coś więcej o nim. Przymierzam się do kupna Focus Mk 1 1.6 16V. Na razie posiadam 6500 zł


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

To tak

Mój był rok 1999. 1.6 16V. Kupiłem go w 2007 roku i dałem wtedy 20.000zł ale od tego czasu dużżżo staniały wiec jak dołozysz troche (tak zeby miec 9000-9500) to wyrwiesz cos ciekawego z poczatku produkcji. A teraz do rzeczy:

swojego kupiłem przy przebiegu 122000 a rozbiłem przy 151000 wiec zrobiłem nim 29tys. Przez ten czas oprócz wymiany standardowych materiałów eksploatacyjnych nie dołozyłem ani grosza. Bardzo dobrze pewnie sie prowadził. Jak na tylko 101km to był bardzo dynamiczny. W srodku z przodu duzo miejsca w tyle troche mniej wiec jak myslisz z tyłu czesto kogos wozic to nie zabardzo ale da sie rade. Troszke słabe wygłuszenie wnetrza i trzaskajace plastiki na nierównosciach ( przypadłosc tego modelu). Nie wierz ze Fordy h*uja warte i gnija. Jeśli nie był nigdzie bity to predko ci jeszcze nie zacznie rdzewiec. Rzeczywiscie te silniki niezadobrze znosza gaz ale spalanie nie jest jakies bardzo duze w trasie zejdziesz do 6.5. Zawieszenie bardzo dobre tyle wytrzymało na polskich drogach bez zadnego grzebania orzy nim.

Jeśli jestes na kupnie to bierz naprawde bedziesz zadowolony. Ja chociaz w połowie chciałbym byc tak zadowolony z mojego obecnego SEATA jak FOCUSA

Jak cos chcesz wiedziec jeszcze to pytaj


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A kto to wie na zdjęciu wszystko ładne. Takie pytania są zawsze zabawne. Pojedź zobacz będziesz wiedział czy się opłaca czy nie. Natym roczniku to juz można na burchle uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Według mnie tył był dzwonnięty

Za ta cene jeszcze z klima to wątpie zeby było cos dobrego ale nigdy nic nie wiadomo.

Tak jak pisał kolego @hubertuss najlepiej podjechac zobaczyc


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj