Skocz do zawartości
bizar

Siewnik poplonów AKPIL

Polecane posty

bizar    15

Witam, wie ktos jaka jest przyczyna zwalniania obrotów i zatrzymywania się tarczy rozsiewającej przy siewniku poplonów akpil?

bizar    15

Czyżby tak mało było tych siewników. Albo tylko ja mam taki problem ?

skubik    0

miałem ten sam problem wymienili mi sterownik na gwarancji ogólnie to badziewie . Przy wysiewie rzepaku ciągle sie zapycha nawet przy dawce 30 kg na h.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tom_ch    0

Ja mam go juz 4 rok , sieje po 100 ha poplonów rocznie i nie narzekam , siałem gorczyce , facelie , nawet grykę i szło jak złoto .

Jasio88    2

mocował ktoś siewnik poplonu akpila do mandama kus 2,6 musze to zrobić ze wzgledu że to nowy sprzęt nie chciałbym spawać ramy w mandamie może jakieś sugestie odnośnie mocowania ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vroobel
      Witam!
      Jakie macie opinie o siewnikach sulky? Stoję przed kupnem zestawu uprawowo-siewnego z siewnikiem Sulky tramlines GC, martwi mnie tylko to, że ma tylko 19 redlic na 3m szerokości. Ktoś posiada taki siewnik, jak się sprawuje? 
      Pozdrawiam.
    • Przez krzysiek123
      Witam. Niedawno kupiłem siewnik ISARIA typ 6050, chciałem nim zasiać wykę z owsem i niewiem jak go ustawić. Mój rozstaw siewnika w tebeli to 13.2 ,a wyka jest napisana dopiero od 16.2-rozstaw.Dziękuje za pomoc.
    • Przez wojna456
      Witam posiadam od dłuższego czasu siewnik Fiona. Niemam na nim tabliczki znamionowej i chciałem się dowiedzieć czy można jakoś odczytać rok budowy z numeru na ramie siewnika???
    • Przez mj1201
      Jaki siewnik do trawy wybrać. Szczeliniwe typu Vredo a może rzutowe np APV. Prosze o opinie i porady.
    • Przez Arek39
      Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.