ukas1

Zetor 6341 Super pneumatyka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ukas1    0

Hej

Mam mały problem ponieważ mój zetor nie posiada wyjść pneumatycznych (nie mogę podłączyć hamulcy od np: przyczepy, rozrzutnika) itp i teraz mam pytanie gdzie i za ile mogę kupić części, i jake części są potrzebne. Z góry dzięki :)

dudas83    6

Witam ja przy swoim tez nie miałem gosciu ktory go sprowadził zakładał mi za dopłata zwykłą nie jak w orginale jest z tym ze na reczny nie ma pneumatyki moge ci jutro fotki podesłac co i jak.

ukas1    0

czyli hamujesz na ręcznym tak??? gdybyś mógł przesłać to byłby ci wdzęczny :)

Wiadomość z agroFakt.pl

dudas83    6

Nie nożnym normalnie hamuje na przyczepy pneumatyka do recznego nie jest podłaczona tylko na koła w ciagniku reczny działa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bogdan590
      Witam mam Zetora supra 50 i mam problem z womem to znaczy podczepilem do niego mulczarke rozpedzil ją normalnie a gdy wjechałem w trawe to wom stracił moment obrotowy. Dodam że silnik nie spadł z obrotów a ni nic. Czy to problem z tarczkami? A jak tak to jak je naciągnąć?
    • Przez Bogdan590
      Witam mam Zetora supra 50 i mam problem z womem to znaczy podczepilem do niego mulczarke rozpedzil ją normalnie a gdy wjechałem w trawe to wom stracił moment obrotowy. Dodam że silnik nie spadł z obrotów a ni nic. Czy to problem z tarczkami? A jak tak to jak je naciągnąć?
    • Przez MartinRolnik
      Cześć. Szukam instrukcji napraw do zetora 7341, ewentualnie może być od zetora 7340 i innych pochodnych z mostem carraro. Udało mi się jedynie znaleźć instrukcję napraw do starszych modeli. Ktoś wie gdzie taką książkę mogę kupić albo pobrać w pdf ? Albo może ktoś z was ma taką książkę i wysłał by mi zdjęcia stron naprawy przednich zwolnic, dokładnie chodzi mi o momenty dokręcania sworzni górnych i dolnych, koła koronowego i końcówek drążków kierowniczych.
    • Przez DonCorleone666
      Witam, interesuje sie kupnem zetora 7745, slyszalem rozne opinie o spalaniu (nawet 16l). Ile jest w tym prawdy? Jak wam pali ten zetor? Wersja bez turbo
    • Przez Majkelos
      Kupię zetora najlepiej 7745 lub 7245 , mile widziane oferty z moca +70KM
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj