kaseji

Nowy Farmall U

Polecane posty

kaseji    0

Witam

 

Doszły mnie słuchy ze firma Case ma w już ofercie model Farmall U, podobno jest o mocach 95-115KM na common rail-u bez ad-blue. Pewnie na targach w kielcach poznamy ceny i wyposażenie. Chyba że ktos wie juz wczesniej co on oferuje??


to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jak widać już nie będzie bliźniakiem NH T5, ale to dobrze, bo przynajmniej silnik ma normalnej pojemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ok a coraz więcej znajduje w sieci tego typu nowości http://oklahomafarmreport.com/wire/news/2012/02/02384_CaseIH100ATractors02152012_134014.php case farmall A z czterema modelami 4.5l 110 i 120KM i 6.7l 125 i 140KM. Co powiecie na to?

Case IH jest na ten sezon ogromną zagadką i nie wiadomo czym nas zaskoczą.

Już maxxum nie będzie z silnikami o mocy 100KM tylko od 110 no i bardzo dobrze bo trochę za mało było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

No i co zna ktoś jakieś ceny? bo brat bliżniak nh t5.105 ceni się w granicach 160 tyś netto- cena nawet nawet, ciekawe czy dużo droższy jest case :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek69    0

A mi się wydaje panie Bogdanie, że zanim postawisz tezę sprawdź błędy na stronie Case a przekonasz się, że są to bliźniacze modele.

Case Farmal U i New Holland T5

Otwórz broszurę i porównasz sobie dokładnie silniki nowe T5 NH i Farmal U Case mają silniki 3,4l :) a nie 4,3 :)

 

http://www.caseiheurope.com/Media/490856a6-ee37-422f-bff2-0e5e02dd34f0/CaseIH_FlipViewer/en_gb/FarmallU/FarmallU/flipviewerxpress.html

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

wyobraź sobie górniku, że otworzyłem broszurę na stronie Case i przeczytałem błędną informację tam zawartą, która już w następnym poście została przez innego kolegę @slawny mi wyjaśniona :P więc Twoje uwagi są o prawie 2 miesiące spóźnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zychu    6

czy farmall u 95 ma moc znamionową 88km czy 99km bo na strone case pisze tak moc znamionowa 88 a maksymalna 99km a w katalogu brata bliżnika nh t5 moc znamionowa 99 i maksymalna też 99 wiec o co tu chodzi czy ktoś wyjaśniłbymi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Cena farmallU 95 to 205000tyś brutto klima obciążniki szerokie opony tyl 540 tylna oś hevy duty 3 pary wyjść hydraulicznych bez sprężarki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

czy ktoś posiada ciągnik z tej serii? Jak on się sprawuje? Jakie jest spalanie? poproszę o jakieś cenne uwagi jeśli tylko ktoś miał styczność z tym ciągnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0590    0

farmall u 115 z prednim Tuz i Wom i w bogatszej wersji w kielcach mi powiedzieli 246 tys brutto Kisiele z okolic Rzeszowa a za bliźniaka t5 248 tys brutto Wia-lan Tarnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

to ładna ta cena, czyli case już nie jest droższy od NH i wydaje mi się że to nie Case obniżył ceny, a NH podniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0590    0

No dokładnie w tamtym roku za nh t6 (wtedy jeszcze delta) mówili mi z dobrym wyposarzeniem przednim tuz i wom 219 tys brutto a w tym roku t6 120 z tym samym wyposarzeniu w granicach 270 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Nie porównuj tych dwóch ciągników ..

New Hollanda T6 możesz porównać z T6000 plus lub elite ;)

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHT5040    0

Czy w case farmall U bedzie miltukontroler,bo widzialem nie ktore filmiki(byla to chyba wersja case farmall u pro) i tam byl ,a na glownej stronie producenta nie wiewidzialem i pytam sie bo nie wiem czy czekac na taka wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

to już lepiej maxxuma sobie kup bo zapewne cena będzie podobna tak jak w przypadku cs pro czy jak ten ostatnio się nazywał a mało chodliwy był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj