Polecane posty

mirek767    46

właśnie na tę nową każdy w okolicy narzeka że nawet na gwarancji się sypią...

kupiłem teraz Talexa 1,85 hydraulicznie składaną, wyszła 4000 taniej niż Mewa, zobaczymy ile wytrzyma :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Za 15tys to na Mewę bym nie spoglądał- tylko dyskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk09091995    128
Napisano (edytowany)

znowu dyskowa nie wchodzi w grę ponieważ mam nierówne łąki,na areał 25 ha będzie

Edytowano przez patryk09091995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To jeżeli jest taka opcja to weź do kosiarki siłownik do składania, wygodna rzecz a dopłata chyba nie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk09091995    128

kris a kosiarka centralnie zawieszna dałaby radę nierównościom bo krąży opinia że nie lubią nierównych łąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

właśnie na tę nową każdy w okolicy narzeka że nawet na gwarancji się sypią...

kupiłem teraz Talexa 1,85 hydraulicznie składaną, wyszła 4000 taniej niż Mewa, zobaczymy ile wytrzyma :lol:

niedlugo, moze do II pokosu sie nie rozleci-poczytaj moje posty na ten temat, woz ze soba klucze zebys nie gubil jej po drodze :D :D :D :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Po to stosuje się centralne zawieszenie żeby jeszcze lepiej kopiować nierówności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek997    0

Witam stałem sie posiadaczem kosiarki dyskowej famarol 2,80m, i mam pytanie odnośnie pracy z tą kosiarką, bo strasznie głośno pracuje. Rozebrałem na części pierwszę całą listwe, wszystkie tryby ok, łożyska tez, zdziwilo mnie to że zamiast oleju jest tawot. proszę o opinie na temat tych kosiarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowa czy używana ? nie ma się co dziwić co byś chciał ? Żeby to chodziło jak krone zapomnij.... HALOOO TU POLSKA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma famarolke 2,40 i lata z tym 1224 to przy koszeniu ciągnika nie słychać. Tak wyje że ją z kilometra słychać gdzie mojej felli prawie wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek997    0

kosiarka używana 2003r

 

a jeżeli chodzi o zagraniczne kosiarki np. krone kuhn itd w tym przedziale cenowym 5-8 tys, nic sie nie kupi, oglądałem pare sztuk to sam złom i rdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

kolego co teraz pisać jak kupiłeś, lepiej niech cię głowa nie boli do pierwszego pokosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam kupić kosiarkę rotacyjną Unie Mewa 1,85, bedzie ona współpracować z Zetorem 7211. Prosze was koledzy o opinie na temat tej kosiarki.

Z góry dziękuje :)


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

znajomy ma taką kosiarke ale bodajże o nniejszej szerokości i jak ostatnio z nim rozmawiałem stwierdził ze to delikatna kosiarka (sam ją nie kosi tylko ma pracowników a wspołpracuje z nią pronar 82sa) a według mnie kosairka godna zainteresowania tylko cena jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dlaczego pytam? Bo z 'tanimi' polskimi maszynami jest tak- dysk do listwy Comer kosztuje 1300zł i trzeba go zamawiać a oryginalny dysk do Krone kosztuje 700zł i jest dostępny od ręki, dlatego znajomy co dużo kosi w trudnym terenie, zmienił kosiarki Polskie na Krone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A samasz ma w swoich większych kosach listwy swojej produkcji, tak mi przynajmniej mówił przedstawiciel handlowy Samaszu.

 

A z tego co wiem to unia ma comera jak więszość polskich kosideł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haszek1989    13

witam mam do kupienia czołowa w dobrych pieniadzach nowa popokazowa  kosiarke Uni alka xlc 3m, jakie macie o niej zdanie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zulus
      Witam mam prasę z 2012 roku i szkoda że nie wziełem opuszczanej podłogi wtedy to była nowość chcę to przerobić potrzebuję zdjęć i opisu działania jak byście mogli pomóc bardzo dziękuje .
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez PatrykNowakowski
      Witam 🙂 szukam opini na temat pługów obrotowych. Jakie macie opinie na temat pługów tych w temacie? Jaki obrót jest lepszy siłownik z przodu, z tyłu, pionowy czy poziomy, jakie są plusy i minusy tych wariantów? Przedpłużki czy scinacze? Może ktoś poleca jakiś inny pług do 20 tyś zł na resorach 4x40? 🙂

    • Przez podol21
      Witam. Sprzedam agregat podorywkowy Unia Kos 2.6 st. Rok produkcji 2012. Wogóle nie używany. 


    • Przez malorolny121
      Zamienię lub sprzedam komplet talerzy  lm  30 to są  do wysiewu na szerokosc 30/36 metrow a mi są  potrzebne talerze lm do rozsiewu na szerokość  15/18 metrow rozsiewacza uni brzeg. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj