Skocz do zawartości
dudas83

Zawór hydrauliczny dławiąco-zwrotny zetor 6341

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
dudas83    6

Witam jak w temacie zastanawiam sie nad zamontowaniem takiego zaworuhttp://allegro.pl/zawor-dlawiacy-dn12-3-8-i2166506843.html do zetora 6341 na powrecie od tłoków wspomagajacych przy podnosniku .Kto ma takiego zetora albo 5341 wie oco chodzi jak sie opuszcz np.siewnik z agregatem jak rypnie... w ziemie wiec moze ktos cos takiego juz montował wszelkie informacje pęda pomocne.

kamis    0

a nie można zamontować tam takich dławików jak są w cyklopie na siłowniku unoszącym w jedną blokuje a w drugą nie

Wiadomość z agroFakt.pl

lampard1    0

Też miałem taki problem przy zetorze 5340, z agregatem uprawowo-siewnym za szybko opuszczał. Pomogło ustawienie dźwigni w pozycji P, teraz opuszcza normalnie, nie rzuca zestawu.

dudas83    6

Zamontowałem taki zawór mam go juz jakiś czas i zdaje super egzamin.

Junkers    42

Zawory dlawiaco zwrotne mozna montowac wszedzie, najlepsze sa z regulacja z pokretlem. Mozemy sami sobie ustawic szybkosc opadania.

Ja mam zalozone w C-330, Cyklopie(jest z wieksza pompa i oryginalne dlawiki nie dawaly rady), Bizonie i planuje jeszcze do Belarusa 952.4.

Taki zawor na 1/2" kosztuje 115zl ale warto. Przeplyw niedlawiony ma do 90l/min a dlawiony 0-60l/min, czyli mozemy calkowicie zablokowac przeplyw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się