News
michalek2626

Różnice między klepiskami w kombajnach Claas

Polecane posty

Witam czy ktoś wie czym się różni klepisko do zboża a czym do kukurydzy , , pytam się dlatego ponieważ sprzedałem swojego dominatora i podobno klepisko było do kukurydzy , mam zamiar kupić innego i nie chce popełnić tego samego błędu

Wiadomość z agroFakt.pl

jagoose    0

Witam czy ktoś wie czym się różni klepisko do zboża a czym do kukurydzy , , pytam się dlatego ponieważ sprzedałem swojego dominatora i podobno klepisko było do kukurydzy , mam zamiar kupić innego i nie chce popełnić tego samego błędu

Generalnie klepiska standardowe do dominatorów mamy w trzech rodzajach:

do zboża- z drutem ok.3,5mm i prześwitem miedzy drutami ok.9-10mm

uniwersalne / do zboża i do kukurydzy/- z drutem 6mm i prześwitem ok. 12mm

do kukurydzy- z drutem 8mm i prześwitem ok.19mm.

Oczywiście przy niektórych modelach mamy klepiska wstępne i główne, a te z kolei możemy podzielić na jednolite i segmentowe/ tzw. 3D/.

Jeśli chodzi o fachowe doradztwo to polecam ci tę firmę Gaska części rolnicze- mają wszystko i doradzą. pzdrownia,

jacek1296    372

Czy w claasie 88 da się wyjąć klepisko bez demontażu przenośnika pochyłego? Klepisko 3-segmentowe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Manio221
      Witam serdecznie. Mam dużą prośbę. Na jakiej pozycji gazu kosicie? Z góry dziękuję 

• Przez alkobusb6
      Witam jak wyjąć, wymienić parnik klimatyzacji w class . Jak się do niego dostać co trzeba rozkręcić aby go wyjąć. Z góry dziękuję za pomoc .
    • Przez marcin_6
      Witam mam problem z prasą claas rollant 46 nie podaje sznurka co może być przyczyną.
      Spalony bezpiecznik czy jakieś zwarcie proszę o szybka odpowiedz z góry dzięki.
    • Przez Piters182
      Witam, tak jak w temacie, ile brać za koszenie Dominatorem 98 SL, kosa 3.9m ??
    • Przez ClaasDominator
      Witam ponownie koledzy takie małe pytanko o co chodzi z kontrolkami docisku hedera w dominator 98 (jak heder opuszcze to zaswiecaja sie kontrolki do czego to słuzy . Moze ktos wymienial baterie w bordinformatorze bo nie trzyma pamieci .Dziekuje slicznie za podpowiedzi .Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj