• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez asus921
      Witam
      Mam propozycje kupna prasy New Holland BR 550 2006 rok, owijanie na podwojny sznurek, z tego co widze, to BR 560 miala juz siatke i chyba rotor + noze.
      Po pierwsze mial ktos stycznosc z taka prasa? Bardzo malo w Polsce mozna znalezc.
      Obecnie mam Feraboli FF66H z szerokim podbieraczem. Pasowa zmiennokomorowa. Jestem raczej zadowolony. Wczesniej tez same pasowki. Ten New Holland jest nowszy i w dobrej cenie, tylko dlatego sie zastanawiam.
      Podzwonilem, popytalem i wyglada na to, ze tam sa lancuchy od Krone, to bedzie taka sama prasa jak Krone 125 czy 130. Koszt lanuchow okolo 2100-2300, rolek okolo 1300, zebatki 600
      Rolki sie zmienia zawsze przy zmianie lancucha? Cos slyszalem o przerobkach na lozyska.

• Przez Kondzio55
      Mam problem z moim komputerem w prasie Br 6090 . Mianowicie,przy owijaniu siatką,gdy aparat już się podnosi to komputer postanawia się resetować czyli wylączy się i wlączy samoczynnie,ale sam już musze dokończyć podnoszenie aparatu aby  uciąć siatke.Siatka owija się caly czas nawet przy resetowaniu. Jest to troche uciązliwe bo trzeba czekać i podnieśc i w tym czasie troche siatki już wciągnie.Dzieje się tak co 15 bel ,czasami co 30 a czasem nawet co 5 bel.  Gdzie szukac przyczyny,komputer,gdzieś kable zwarcie,czujniki??

Drugie pytanie czy da sie ustawić czas pikania od zakonczenia owiniecia siatką do dzwieku?? Owine bele i dopiero po 6 sekundach pika ze bela jest owinieta chociaż już dawno mam ją owinietą i po wyrzuceniu beli musze sam wylączyc sygnał.
    • Przez olo87
      Witajcie, zwracam się do Was koledzy o pomoc w moim problemie. Mianowicie w mojej prasie NH 654 nie pobiera mi sznurka:( przejrzałem cale forum usunąłem usterki, które jak widać są typowe. i teraz moje pytanie brzmi: Z jaką siłą sznurek z prowadnic powinien wychodzić? CIęzko czy średnio czy lekko? oraz jak długie sznurki powinny zostać po ucięciu. Nowe noże, zregenerwane prowadnice przy baryłkach wyregulowane na 50mm a ta świnia nie chce pobrać sznurka:(
    • Przez MateuszJaboski
      Witam stoję przed zakupem prasy new holland 835 łańcuchowa zmiennokomorowa z lat 90. Co o nich sądzicie ? Jak z awaryjności?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.