genius005

Ile dostane za prase kostkującą

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1014    246

Mam na sprzedaż prasę deutz fahr HD 320 kostkującą. prasa wzorowo pracuje. cały czas garażowana. rok prod 1998. od 2002 roku prasa pracuje na naszym gospodarstwie. kupiliśmy ją z niemczech od bauera który ją sprzedawał ponieważ kupował rolującą prasę. sprzedaje tylko dlatego iż kupiłem rolującą i ta nie będzie mi potrzebna. prasa ta jest wystawiona na allegro w maszyny rolnicze. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kupię prasę kostkującą kontakt gg: 10584450

poczytaj w necie, pełno tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dezmond_    0

Ja dobrze pamiętam jak miałem 10 krów i kilka jałówek to zdecydowanie wolałem robić bele. Ze snopkami to jest tak najpierw trzeba narobić kupę kostek i modlić się żeby nie zmokły a potem zatrudniać pijaków co zwiozą pół dnia a potem już śpią przed domem bo co wóz się przywieźe to daj im lufe daj im papierosa i znowu daj im lufe i daj im papierosa i tak w kółko. Jak są bele i do tego dobrze ubite to wystarczy podczepić platformę albo zwykłą przyczepę i samemu można zwieźć rozładować i okręcić i to dużo szybciej jak ma się wprawę z ładowaczem. Poza tym do kostek teraz to ciężko kogoś złapać sam gadałem z kolegą co trzyma świnie, że trzeba dzień czekać jak się zadzwoni żeby robotnicy wytrzeźwieli i dopiero można ruszać (jak w tym czasie deszcz nie zmoczy albo robotnik nie zachleje).

@512 dobrze napisał że jak ktoś ma odpowiednią belarkę to zrobi takie bele że mu się na taczce zmieszczę i nawet wsadzi do wąskiego korytarza.


,,Zima, lato but gumowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

nie posiada ktoś namiarów na obcokrajowców co skupują w Polsce prasy kostkujące ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

My na te nasze kilka ha kupiliśmy sobie małego Claasa Markant 40 i 4.5m niemiecką przyczepe.

Teraz potrzeba tylko 3 osób do prasowania bo podajnikiem na przyczepe to nie to samo co najpierw na ziemie a potem z ziemi na przyczepe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamir    0

Ile dostane za prasę class dominatnt ? rocznik 1990 od 1999 u mnie prasowała dużo do 2003 później już tylo siano do krów ostatnie dwa lata nie uzywana jedyna wada to słabe opony. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Witam.

Posiada ktoś namiar na kogś kto skupuje prasy kostkujące? Posiadam Claasa Markanta sprawnego który już 2 lata stoi nieużywany i chce sie pozbyć bo tylko miejsce zabiera. Oddam już za 5tys nawet może mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Witam,kupie polska prase w dobrym stanie, w cenie do 5.000 zl kontakt na priv wojewodztwo lubelskie, najlepiej okolice chelma,wlodawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

I jak po sprzedawały się te prasy przez dwadzieścia lat 🤔. To może i moja by ktoś kupił 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Na fb łapią złom handlarzyki z zegawek tylko ogień tera idzie... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w okolicy dwóch przeprosiło się z kostkami i zarzekają się że nigdy więcej bel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj