Skocz do zawartości
grzechu5465

problem z paleniem renault 8514

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rami    6

jak kopci to wtryski do sprawdzenia albo pompa się rozregulowała lub filtr powietrza wiesz wyjmij filtr i ją od pał wtedy zobaczysz czy kopci

renatakw    3

Dawno mne tutaj nie było , ja też mam taką samą i powiem ci :szybciutko ustaw wtryski na 220 i nie szukaj dziury w pompie.Wtedy zobaczysz jak silniczek pyka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas2909    4

U mnie jest tak, że jak temperatura spada poniżej zera to ciągnik(ceres z silnikiem JD) wolno kręci, ale jak zacznie szybciej kręcić( po podłączeniu drugiego akumulatora prosto do rozrusznika) bez problemu odpala. Wiecie czy coś jest nie tak czy po prostu ten typ tak ma?

Lukas2909    4

Jak go kupiłem miał akumulator 66Ah, także na pewno za mały ale zakładaliśmy od drugiego ciągnika taki 125Ah 850A (bez markowy, ma ze 2,5 roku) było lepiej, ale dalej nie tak jak powinno dopiero jak podłączy się któryś( zależy który jest wolny) bezpośredni do rozrusznika to kręci jak powinien.

zorzyk2    50

Warto byłoby sprawdzić, przeczyścić połączenia przewodu na masę, mocowanie klem. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń wymienić.

Lukas2909    4

Klemy zostały wymienione na nowe, ale sprawdzenie dalszych odcinków przewodu do dobry pomysł (w weekend się zobaczy), jak będę miał więcej czasu to może poproszę jakiegoś elektryka, aby zbadał czy nie ma jakiś spadków w wiązce.

grzechu5465    0

a rozrusznik czysciłes?

bo jak ja u siebie wyczysciłem to kreci o wiele lepiej

filt wyjmowalem i na wyjętym to samo w poniedzialek jestem umówiony z pompą i wtryskami

Edytowano przez grzechu5465

Lukas2909    4

Rozrusznik to był nasz pierwszy trop zawieźliśmy do gościa, który się tym zajmuje: pomierzył, rozebrał, złożył i powiedział, że jest ok. Ale dzięki za chęci!

lukaszw    0

obok to masz dwie od hydrauliki a za tą od podnośnika w tył to jest od regulacji wyskości czy coś w tym stylu ja tego nie używam

za dźwignią od podnośnika jest dźwignia od ustawiania głębokości pracy narzędzia zawieszonego na tuz (tzw głębokość orki). obok dźwigni od podnośnika i głębokości są dźwignie od hydrauliki (tak jak koledzy wspomnieli wcześniej)

grzechu5465    0

ja od hydrauliki mam przy kierownicy tylko mam z tylu po prawej 3 dzwignie jedna wyciągana to hyba od blokady druga od podnosnika i trzecia moze byc tak jak piszecie ale to sprawdze jak pompe zamontuje bo dzisiaj po nią jade gosciu wtryski sprawdzał zadzwonił i powiedział ze te wtryski są tak jak w c360-3p wstawione i zamowi wtryski oryginalne do mwm bo przez te wtryski mogl kopcic bo lały po sciankach a w pompie wysiadła pompka przetłaczająca gosciu daje rok gwarancji czyli musi byc pewny swojej roboty

grzechu5465    0

na które znaki ustawiac pompe bo na kole od pompy hydraulicznej mam 0 0 na kole od pompy wtryskowej 2/4 3/6 czy są jeszcze jakies znaki jesli nie jak ustawic ja z góry dzieki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukas96
      Witam. Mam problem z renault 103.54 z skrzynią 24/8 a mianowicie podczas zmiany półbiegów następuje szarpnięcie. Znajomy mechanik powymieniał wszystkie filtry,olej i wyregulował na skrzyni ale problem nie ustąpił. Spowodowane jest to prawdopodobnie złą kalibracją skrzyni( to co się kalibruje przez komputer). Czy znacie kogoś kto to robi w okolicach Łańcuta. 
    • Przez mieszko12k
      Witam. Ile jest filtrów paliwa w Renault 103 14 ? Gdzie się znajdują? Jak wyglądają? Może ktoś wie, jakie ceny, jakie zamienniki czy cuś  : D
    • Przez Michal673
      Cześć.
      Mam problem z ciągnikiem polegający na tym,że:
      Gdy ciągnik jest zgaszony bezproblemowo mogę wbić każdy bieg i tak samo działa przełączanie żółw/zając.
      Natomiast gdy ciągnik jest odpalony dźwignią zmiany biegów mogę tylko wrzucić 3 i 4 bieg. Chodzi o to, że dźwignią mogę poruszać tylko do przodu i do tyłu, a nie mogę przesunąć dźwigni w lewo w celu wbicia 1 i 2 biegu i równocześnie nie mogę przesunąć dźwigni w prawo żeby zmienić zakres żółw/zając. Rewers jak i półbiegi działa.
      Jeśli mieliście podobny problem to proszę o pomoc.
    • Przez luki4516
      https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ares-640-rz-CID757-IDqxFAp.html?ref[0][path][0]=392209421&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
    • Przez panasek
      witam wszystkich miłosników reni 110 54 mam przyjemnosc posiadac ten model od niespełna 2 lat,ogólnie jestem zadowolony z niego no ale pojawła sie pierwsza usterka,przedni napęd a dokładnie wałek ataku,dokładnie obrobił sie frez,cena nowego jest kosmiczna ale chce zapytac czy da sie to zregenerowac?czy to potrzyma jakis czas? moze jest jakis powód ze sie obrobił, moze miał ktos juz taki problem? prosze o rady.mam jeszcze pare pytan odnosnie tego modelu.byłbym wdzieczny za odp.