krzysiu15

Złapany przez policje, co dalej?

Polecane posty

@milanreal1 widze że masz duzo roboty z poprawianiem usera krzysiu15 :) współczuje

 

na moje to co innego było by gdyby brat sie zatrzymał wyszedł do policjantów pogadał i finito. Co by mu mogli zrobić ?? Nic. Dostali byście mandat za brak oc brak rejestracji i brak przeglądu. Fajnie pieknie i na temat. A po za tym nie tłumacz ze nie było oc bo ciagnik nie zarejestrowany... Oc zrobić na numery podwozia i tyle. Sam mam tak w c330. A jak sie jest takim debilem żeby spier.alac przed policją sześćdziesiątką z przyczepą i nawozem to trzeba być ładnie ztyranym. Pozdrawiam policjantów bo dobrze zrobili bo takie coś nalezy tępić. Tak to jest tak sie wysyła dzieciaki bez prawka.


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@klejnus-masz podobne,lub miałeś-że cię to tak gryzie?-syndrom skrzywdzonego przez policję. ja się nie czepiam jego błędów i szkoły specjalnej-ludzie po szkole specjalnej też wychodzą na rozgarniętych ludzi,nawet prowadzą duże biznesy.

młody może jeszcze ma szansę wyjść na ludzi-gorzej z jego bratem-dorosły człowiek,a nadal durny:zakaz prowadzenia pojazdów,a nadal się pcha za kierownicę-recydywa,skazany za alimenty-własnego dziecka się wypiera,nie łożyć na jego utrzymanie-godne pożałowania-ciekaw jestem jak ty @klejnus czułbyś się na miejscu tego dziecka jak by ojciec się ciebie wypierał i nie dawał nic na twoje utrzymanie-pewnie zrobić się chciało.

nadzieja w tym że genów po ojcu za dużo nie odziedziczyło.

młody ma pierwszej klasy przykład ze strony brata,żeby pójść w jego ślady.gdzie był ich ojciec,że na takie rzeczy pozwalał-i to pewnie już od dłuższego czasu

pierwsza głupota to taka-jak chcą przywieść to po co się samemu gimnastykować-nawet mając transport na poziomie,a dokładnie wiedzieli co posiadają-to po co?

 

sąsiad zgłosił?-może miarka się już przebrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

a z innej beczki wiesmag robisz wczesną kapuste w tym roku?

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuwalkiOK    0

Kilka lat temu brat jechał 60 z przyczepę samozbierającą, autobus chciał go wyprzedzić na wąskiej drodze lecz ten manewr mu się nie udał i mocno poharatał bok autobusu. Zaraz była policja a 60 niestety niezarejestrowana i był wielki problem lecz udało się sposobem wymigać od kilku tysięcznych kar i naprawy autobusu. W dniu kolizji brak było OC lecz dobry agent ubezpieczeniowy wypisał polisę na 2 dni przed kolizją i w ten sposób udało się nie płacić. Na późniejszym spotkaniu na posterunku policji brat pokazał polisę OC i tłumaczył że w dniu kolizji nie wiedział że ojciec miał wykupioną polisę OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wkurzacie mnie jak czytam niektóre posty zwłaszcza Wiesmag'a. Tak jak chłopak pisał na początku, że szkoła specjalna, że pisownia itd itp no ok ale w firefoxie np masz słownik i CI podkreśla wszystko a potem poprawiasz i jest ok. Co do wiesmaga przeginasz. To że nie mają opłaconego ciągnika i nie ma prawka nie oznacza od razu, że chłopak jedzie środkiem jezdni i wali na czołówkę z każdym autem. Na pewno wiele osób które jeżdżą tak jak oni jeżdżą dużo ostrożniej niż osoby które maja opłacone wszystko i maja prawko. Oni są świadomi, że jak coś się stanie maja przesrane dlatego uważają a że trafiła im się taka sytuacja to każdy reaguje inaczej brat zwiał ten został to teraz się przejmuje, dziwicie się? Chłopak ma 16lat i już był przesłuchiwany itd jest przerażony i chce się dowiedzieć co i jak. Nie jeden z was by miał gacie pełne w takiej sytuacji wiec się ogarnijcie.

Ps Milanreal1 czy wielkości liter i znaków interpunkcyjnych tez będzie pilnował?

Pozdrawiam

 

 

To nie ma żadnego znaczenia, że szkoła specjalna, że ma 16 lat, że nie umie pisać. To forum ma swój regulamin, i każdy kto się tu rejestruje ma obowiązek go przeczytać. Jeżeli akceptuje to może się rejestrować, a jeżeli nie no to wiadomo. Co do przypadku autora, to teraz możemy sobie tylko gdybać. Już się stało i teraz należy tylko czekać na decyzję sądu. Wiedzieli co robią wsiadając do ciągnika, więc teraz trzeba liczyć się z konsekwencjami. Oby tylko finansowymi. Dobry prawnik na pewno pomoże zmniejszyć karę wymierzoną przez sąd, ale też będzie sporo kosztował. Mam nadzieje, że tą lekcję zapamiętają na długo. Chociaż sądząc po tym co robi brat autora, pewnie nic to go nie nauczy. Już samo podejście autora daje do myślenia. Chodzi mi konkretnie o sprawność ciągnika. Ciągnik jest sprawny i dopuszczony do ruchu jeżeli posiada aktualne badanie techniczne i opłacone OC. I nie ma tu znaczenia, że jeździ to musi być sprawny. Osobiście popieram kolegę @wiesmag, @milanreal1, i wszystkich podobnie piszących. Takie pisanie nie służy obrażaniu, tylko ma uwiadomić autorowi (i wszystkim innym, którzy to czytają), jakie mogą być konsekwencje takiego zachowania i czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

Ja sam jeżdżę już z parę lat bez prawka :) . A dajmy tak jak by mnie teraz złapali ciągnikiem 16 latka bez prawa jazdy, a ciągnik w 100% sprawny zarejestrowany wszystkie opłaty są dało by to się załatwić mandatem czy odrazu do sądu ??? . A no i jeszcze np. dajmy że ciągnik ktoś zawiózł by mi na pole kto ma prawo jazdy a np. nie potrafi orać czy siać , wiec ja bym to robił czy policja może mi coś zrobić że ja jeżdżę bez prawka po polu ??


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wkurzacie mnie jak czytam niektóre posty zwłaszcza Wiesmag'a. Tak jak chłopak pisał na początku, że szkoła specjalna, że pisownia itd itp no ok ale w firefoxie np masz słownik i CI podkreśla wszystko a potem poprawiasz i jest ok. Co do wiesmaga przeginasz. To że nie mają opłaconego ciągnika i nie ma prawka nie oznacza od razu, że chłopak jedzie środkiem jezdni i wali na czołówkę z każdym autem. Na pewno wiele osób które jeżdżą tak jak oni jeżdżą dużo ostrożniej niż osoby które maja opłacone wszystko i maja prawko. Oni są świadomi, że jak coś się stanie maja przesrane dlatego uważają a że trafiła im się taka sytuacja to każdy reaguje inaczej brat zwiał ten został to teraz się przejmuje, dziwicie się? Chłopak ma 16lat i już był przesłuchiwany itd jest przerażony i chce się dowiedzieć co i jak. Nie jeden z was by miał gacie pełne w takiej sytuacji wiec się ogarnijcie.

Ps Milanreal1 czy wielkości liter i znaków interpunkcyjnych tez będzie pilnował?

Pozdrawiam

No nie wiem co Cię tak wkurza, są przepisy ruchu drogowego i jest regulamin AF, nie ma znaczenia czy ktoś jedzie ostrożnie, jeśli pojazd nie ma przeglądu czy OC to jest nie sprawny i nie wolno się nim poruszać po drogach publicznych. We wali się taki na Ciebie i co? skarż go później prywatnie bo nie ma polisy, to samo z pijakami, to jest istna plaga, możesz jechać nie wiem jak ostrożnie a wiedzie na Ciebie taki z ku..........yn i co? jak kogoś zabije wtenczas wszyscy że trzeba karać, ale jak nic się nie stało to kombinujecie jak by tu przekręcić Policję czy sądy ażeby takiego delikwenta nie ukarali. Jak raz się uda to jest prawie 100% pewność że znów pijany wsiądzie za kółko. KARAĆ, KARAĆ I JESZCZE RAZ KARAĆ - 25 lat ciężkiej pracy w kamieniołomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jeżdżę już z parę lat bez prawka :) . A dajmy tak jak by mnie teraz złapali ciągnikiem 16 latka bez prawa jazdy, a ciągnik w 100% sprawny zarejestrowany wszystkie opłaty są dało by to się załatwić mandatem czy odrazu do sądu ??? . A no i jeszcze np. dajmy że ciągnik ktoś zawiózł by mi na pole kto ma prawo jazdy a np. nie potrafi orać czy siać , wiec ja bym to robił czy policja może mi coś zrobić że ja jeżdżę bez prawka po polu ??

po polu możesz nawet na 2 kołach jeździć i nic ci nie zrobią... A jak by na drodze cie złapali to powiedz że ojciec nic nie wie o tym i bedzie bez przypału


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ani po polu ani po podwórku - Policja ma prawo wszędzie kontrolować - nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, nie tylko po drogach publicznych, to samo z pijakami - na polu też można prawko stracić.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakich przy granicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

Ojciec zmarł rok temu ,a wcześniej był chory przez 3 lata wiec ja robię , a czy by tak bez niczego się nie obyło to ja nie wiem u nas policja to się nie bd nawet wyrażał :)

z tego co wiem to kiedyś nie mogli wejść ci na pole aby cie skontrolować , a teraz ponoć można . Ale na 100% nie wiem więc się pytam

Edytowano przez pimper21

Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ojciec zmarł rok temu ,a wcześniej był chory przez 3 lata wiec ja robię

Musisz to robisz, ale mówimy o przepisach. Ma Policja prawo kontroli wszędzie, gdzie tylko pojazd się porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Osobiście uważam że policja miała rację. Pomijam to że ciągnik nie miał rejestracji i ubezpieczenia bo to wasza wina i teraz trzeba za to zapłacić.

Ale tak myślę że jakby tak się nie stało to śmialibyście byście się z policji że ja jeżdże bez niczego j jest dobrze. A po za tym to mam policją na pieńku i dobrze mnie znają i co z tego.

A po takiej przygodzie i może nawet parę osób się opamięta i zacznie opłacać i z zakazem kierowania nie wsiądzie za kierownicę.

Chociaż wątpie żeby ktoś się opamiętał.

U nas już niektórzy do pracy hulaj nogami jeżdżą bo tylko tym mogą.

Jakbyś to ty jechał, a nie brat z przeszłością, który uciekał, to zatrzymali by cię ty byś się nisko ukożył, mówił że masz trudną sytuację rodzinna, i podejrzewam że było by po sprawie.

Brat powinien siedzieć z boku.

Jeszcze jedno co na to rodzice?? Ale na to pytanie raczej nie chcę odpowiedzi.

 

Bo najważniejsze w takiej sytuacji jest nie grać że się jest bóg wie kim bo policja jest większa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Ani po polu ani po podwórku - Policja ma prawo wszędzie kontrolować - nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, nie tylko po drogach publicznych, to samo z pijakami - na polu też można prawko stracić.

ty glupi jestes czy tylko udajesz? na jakim polu cie moga kontrolowac?wiesz ze dzwonia ale nie wiesz w jakim kosciele,na polu moze cie kontrolowac policja skarbowa w celu weryfikacji paliwa i tyle,na swoim polu podworku i lozku moge robic co chce ,pijany ,nacpany i co kto woli byle nie wyjechac na droge publiczna .lepiej nie pisz takich glupot bo czytajac ostatnio forum to widze za nawet jak ktos napisze ze na marsa belarusem dojechal to znajda sie tacy co beda pytac czy jak jechal to mu hydraulika nie cielkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak by na drodze cie złapali to powiedz że ojciec nic nie wie o tym i bedzie bez przypału

 

I ojciec dostanie 500 zł na dzień dobry za niezabezpieczenie pojazdu przed uruchomieniem przez osoby nie posiadające uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

sytuacja @pimper21 no jest trochę inna-no i nawet bardzo służbowy policjant może przymknąć oko,zakończyć pouczeniem-tylko trzeba uczciwie podejść do sprawy i policjanta,a nie ratować się ucieczką,lub kręceniem w tłumaczeniu się-ucieczka czy kłamstwo jeszcze bardziej wkurza policjanta-choćby naprawdę miał dobre chęci-już nie mówiąc o %

 

policja przymyka oko na jeżdżących ciągnikami małoletnich-przecież bardzo dobrze o tym wiedzą,i jakby chcieli to za jednym wyjazdem w okresie prac polowych mogli by połapać delikwentów na pęczki.

 

policja w dzisiejszych czasach to nie ta z kawałów-to już są profesjonaliści,a wykonują swoją pracę za którą im płacimy.

radzę podejść przynajmniej do swojego sprzętu profesjonalnie,i trzeźwości-nic takiego wtedy nie będzie,ani drastycznych kar.

 

 

@szmergiel-troszeczkę się mylisz z tym naćpaniem i % na własnym podwórku i polu-na zlecenie inspekcji pracy i naszego ubezpieczyciela(KRUS),przeprowadzali kontrole trzeźwości na polach i podwórkach i uprawnienia pozabierali-sprawdzali tylko trzeźwość,żadnych innych kontroli nie przeprowadzali(stanu technicznego,polisy).

w pracy na posadzie musisz być trzeźwy,w pracy na swoim gospodarstwie też-z takiego założenia wychodzi inspekcja pracy(która to ma już prawo przeprowadzać kontrole w gospodarstwach rolnych),i KRUS.

Edytowano przez wiesmag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Mat912 co Ty pieprzysz , że bez uprawnień nie można jeździć nawet po polu ?? Sąsiad przejechał się jakąś yamachą w zeszłym roku i wyleciał na zakręcie w pole, szybka nasza interwencja , zabraliśmy go i motór na podwórko skąd zadzwoniliśmy po pogotowie . Policja zanotowała , że jadąc drogą polną uderzył w kamień i stąd te obrażenia. Nie miał prawa jazdy a motór też bez papierów itd, dostał i odszkodowanie i sanatorium nawet odwiedził za free.

 

 

Chyba nigdy jak byłeś dzieckiem motorem nie jeździłes?? Nie słyszałeś takich słów policjanta przy zatrzymaniu bez kasku , rejestracji itd , że czymś takim i tak ubrany możesz sobie jeździć po lasach i polach . Amen.


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ojciec dostanie 500 zł na dzień dobry za niezabezpieczenie pojazdu przed uruchomieniem przez osoby nie posiadające uprawnień.

to i tak chyba lepiej niż by powiedział że ojciec mu dał co ??


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

sytuacja @pimper21 no jest trochę inna-no i nawet bardzo służbowy policjant może przymknąć oko,zakończyć pouczeniem-tylko trzeba uczciwie podejść do sprawy i policjanta,a nie ratować się ucieczką,lub kręceniem w tłumaczeniu się-ucieczka czy kłamstwo jeszcze bardziej wkurza policjanta-choćby naprawdę miał dobre chęci-już nie mówiąc o %

 

policja przymyka oko na jeżdżących ciągnikami małoletnich-przecież bardzo dobrze o tym wiedzą,i jakby chcieli to za jednym wyjazdem w okresie prac polowych mogli by połapać delikwentów na pęczki.

 

policja w dzisiejszych czasach to nie ta z kawałów-to już są profesjonaliści,a wykonują swoją pracę za którą im płacimy.

radzę podejść przynajmniej do swojego sprzętu profesjonalnie,i trzeźwości-nic takiego wtedy nie będzie,ani drastycznych kar.

 

 

@szmergiel-troszeczkę się mylisz z tym naćpaniem i % na własnym podwórku i polu-na zlecenie inspekcji pracy i naszego ubezpieczyciela(KRUS),przeprowadzali kontrole trzeźwości na polach i podwórkach i uprawnienia pozabierali-sprawdzali tylko trzeźwość,żadnych innych kontroli nie przeprowadzali(stanu technicznego,polisy).

w pracy na posadzie musisz być trzeźwy,w pracy na swoim gospodarstwie też-z takiego założenia wychodzi inspekcja pracy(która to ma już prawo przeprowadzać kontrole w gospodarstwach rolnych),i KRUS.

i tu sie mylisz kolego.na posadzie masz racje ale na prywatnym podworku wg obowiazujacego prawa nik nie moze ci zabronic jezdzic pijanym ,sprawa wyglada inaczej jesli na podworku dojdzie do wypadku bo wtedy wchodzi ubezpieczyciel i nie dostaniesz odszkodowania i mozesz miec kare,gdy nie ma wypadku gdyby ktos wszedl ci na podworko oprocz policji w czasie inerwencji lub skarbowki na kontrol(ale tez nie w sprawie alkocholu jezeli nie bylo podejrzenia kierowania w miejscu publicznym) to palcem za dzwi,a jezeli tak u ciebie kontrolowali to wlasnie kolejny argument jak ciamnych chlopow urzedasy robia w buca ale sami sa winni bo jak sie jest glupim ze niezna sie nawet swoich praw to czemu nie rolowac ciemniakow.gdy ktos kto jest madrzejszy od malpy w czasie takiej kontroli zapytal by czy dadza mi kare bo po pijaku jechalem w salonie rowerem to lby by pospuszali i poszli ale jak chlop glupi to heja robimy go na szaro.ps.nie zebym popieral pijanstwo bo kazdy kto wystawi nos poza pole lub podworko na gazie powinien od razu miec 5000 bo nie usmiecha mi sie spotkac na drodze takiego delikwenta ale puki co obowiazuje swiete prawo wlasnosci i na niej duzo mi wolno

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulian    5

Witam jak czytam co nie których posty to ręce opadają jeden pisze że za polisę będą go ścigać parę lat wstecz , drugi że nie można bez uprawnień jeździć nawet po własnym podwórku/polu. Ludzie jak nie macie pojęcia o czym mówicie/piszecie to nie mówcie/piszcie nic.ps bez obrazy ale wasz ojciec to naprawdę jakiś imbecyl że was puścił nie sprawnym traktorem na drogę wiedząc co twój brat ma za uszami. Twój brat ma możliwość wykręcenia się od tego tylko ty byś dostał kuratora i pewnie mandat z 500zł (oc to inna bajka)tylko że sory ja ci w tym temacie nic nie podpowiem bo by wyszło na to że wspieram takie postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

Kiedyś podorywkę MF robiłem i mi się kranik zatkał i i tak stałem chwile przy ciągniku a pole akurat długie było a tak na środku stałem i policja wjechała na pole tzn na ścieżce stanęli i się patrzyli a ja schowałem się za ten ciągnikiem i czekam aż pojadą , no i po 5 minutach pojechali i stanęli gdzieś z 500m dalej na skrzyżowaniu i patrzyli czy ciągnikiem ktoś jeździ czy nikogo tam nie ma ,to zostawiłem ten ciągnik i poszłem po wujka akurat niedaleko mieszkał to mi wziął ten ciągnik do siebie i na drugi dzień dokończyłem :)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@szmergiel-nie będę się z tobą kłócił-ale sprawa wyglądała ciut inaczej jak ci się wydaje-dotąd tak było i w salonie mogłeś jeździć i nadal możesz czym tylko i w jakim stanie tylko chcesz-już nie będę szukał w necie w jakim roku i z jakiego rozporządzenia i do jakiej ustawy takie prawo sprawdzania trzeźwości podczas wykonywania prac rolniczych weszło,(coś mi świta o latach 2009).

pewnie byś się zdziwił jak co niektórzy co uprawnienia stracili-ale z tego co piszesz nie musisz się podobnie jak ja obawiać,więc możesz spokojnie to rozporządzenie olewać,bo nic ono nawet po kontroli w twoim życiu nie zmieni.

 

zauważ że o to rozporządzenie wnioskował KRUS i inspekcja pracy-ze względu na wypadki w rolnictwie pod wpływem-ja mam to gdzieś głęboko,nie robię nic pod wpływem-wystarcza mi wieczorkiem raz na jakiś czas chlapnąć sobie piwko czy drinka,podczas dnia i to w sezonie nie czuję potrzeby krwi rozcieńczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Państwowa Inspekcja Pracy ma prawo w chwili posiadania pracownika, oczywiście pracownik nie ",na czarno", tylko o tym fakcie że mamy pracownika sami powinniśmy zawiadomić PIP.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj