krzysiu15

Złapany przez policje, co dalej?

Polecane posty

Karol445    89

A ty dziecko rodziców nie masz żeby się tą sprawą zajęli tylko ty się tym zajmujesz? Za zeszyty się weź a nie się w sprawy dorosłych pchasz!

Popieram @Milanreal w całej rozciągłości

Edytowano przez Karol445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

to ja sie pytałem tego gliniarza i mu mówie że ma taką sprawe i czy pójdzie siedziec to mi powiedział że nie końecznie może zostac ukarany mandatem

Edytowano przez milanreal1
analfabetyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FG będzie ścigał za wszystkie lata w których nie było ważnej polisy OC wiec jak piszecie ze od tego roku stawka jest 3600 to proszę sobie to pomnożyć przez kilka lat do momentu ostatniej ważnej polisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

A ty dziecko rodziców nie masz żeby się tą sprawą zajęli tylko ty się tym zajmujesz? Za zeszyty się weź a nie się w sprawy dorosłych pchasz!

YYY książke piszesz??? ospusc ten rozdział ok

 

A czemu nie dostaliśmy żadnego mandatu zaraz ??? ani mi nic nie dali że mam zapłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazur87    9
bo to było tak złapali go 2 razy pod wpływem % i miał w zawieszeniu potem doszły alimenty i zato go posadzili bo mu odroczyli ale dalej miał w zawiasach i dzisiaj naz jak złapali to ten koleś muwi albo powiecie jak sie nazywa ten co zwiał albo was tak załatwimy tak jak takiego z waszej miejscowosci że dostał za oc 10tyś i nam naliczył 11tyś tak muwił a mi powiedział że ja dostane 350zł mandatu ale nic nie dostałem i jak pisał zeznańa policjant to sie wszystko o brata wypytał a jak mu powiedziałem że puzniej ja uciekałem to 2 policjant podeszedł do niego i powiedział żeby tego nie pisał

 

Generalnie to odwiesza się sanki za drugie przestępstwo z tego samego paragrafu, więc pewnie będzie grzywna, prace społeczne, może jeszcze bratu wydłużą okres zakazu prowadzenia pojazdów. Jeszcze raz się pytam, czy przesłuchiwali Cię przy Twoim prawnym opiekunie? Poza tym podpisywałeś coś? No to masz szczęście, że ten drugi nie był taki surowy.

 

Edycja dopisanie poniżej

 

ProximaMichal

 

W poprzednich latach stawka była 1800, ale pierwsze słyszę, że naliczają do tyłu. Może masz rację.

 

Krzysiu 15

Nie wiem, może przepisy się zmieniły, ale policja nie może przesłuchiwać nieletniego bez obecności dorosłego opiekuna. Zresztą dopytacie się prawnika. Ponadto powinien dać Ci Twoje zeznania do przeczytania przed ich podpisaniem

Edytowano przez Mazur87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

Było to tak bo brat nim uciekł i zabrali mnie i starego na komisariat wylazł 1 koleś zabrał ojca ja czekałem dalej po 10min przylazł 2 koleś wziął mnie stary podpisał swoje zeznańa i kazali mu wyjsc i czekał na poczekalni na mnie ja zeznawałem sam co i jak podpisałem też kartke co tam były zeznania ale o mnie nie ma nic opisane że też uciekałem i pisze jest ze raz byłe przesłuchiwany tylko przy glińarzu i po tym przyjechał mój brat bo kazali mu i też zeznawał jak i co ale policjant mu zaraz powiedział tak dobrze biegasz jesteś w jakiejś straży brat mówi że nie a on do niego no bo przeje**bałes z 10 płotów w powietrzu a my zmienkliśmy i zobaczysz w pierdlu sobie nie pobiegasz tak bo nie ma takich płotków i masz to gwarantowane że pójdziesz siedzieć i zaczął mor*e dżec że będzie mu prać gaćie bo ma brudne w jakiś gó*wnach i brat zeznał podpisał i do domu pojechaliśmy znajomy scholował nam starem ciągnik i tyle a o mnie nie ma nic pisane tyle że jestem świadek

Edytowano przez milanreal1
analfabetyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ale powiedz mi jedno , byleś przesłuchiwany jako świadek czy sprawca ? Bo tak piszesz że sam już nie wiem :)

 

Edit

No to tobie nic nie grozi....

Edytowano przez razor275

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak nie ma ktoś uprawnień do kierowania pojazdami i ma nie sprawny pojazd, to powinien siedzieć na du....ie w domu i nie stwarzać zagrożenia dla innych użytkowników , dzisiaj wszystko przywiozą na miejsce - tylko żal zapłacić parę groszy, a później wielki lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

Ale powiedz mi jedno , byleś przesłuchiwany jako świadek czy sprawca ? Bo tak piszesz że sam już nie wiem :)

 

Edit

No to tobie nic nie grozi....

no chyba jako świadek bo sie tylko pytali czemu brat zwiał gdzie jechliśmy po co czy był pijany w którym kierunku uciekł czym kierował (marka ciągnika) i tam jest ze dużo dupereli ale o mnie nic

 

Jak nie ma ktoś uprawnień do kierowania pojazdami i ma nie sprawny pojazd, to powinien siedzieć na du....ie w domu i nie stwarzać zagrożenia dla innych użytkowników , dzisiaj wszystko przywiozą na miejsce - tylko żal zapłacić parę groszy, a później wielki lament.

Nie rozumiem przywiozą nam to do domu ?? tak ale chyba nie dzisiaj a tak bez urazy to ciągnik jest 100%sprawyny tyle że brak dokumentów ja sprawnośc rozumiem inaczej że jest dobry jezdzi i wszystko

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Czyli Tobie nic nie grozi, może poza tym że zaraz wylatujesz z forum, jesteś prawie analfabetą i wszystkie moje ostrzeżenie olewasz.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

dobra sory teraz będe sie starać pisać bezbłędnie daj ostatnią szanse

 

cos ciężko Ci to idzie

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

 

Nie rozumiem przywiozą nam to do domu ?? tak ale chyba nie dzisiaj a tak bez urazy to ciągnik jest 100%sprawyny tyle że brak dokumentów ja sprawnośc rozumiem inaczej że jest dobry jezdzi i wszystko

Towar mam na myśli, że przywiozą a nie mandaty.

No to źle rozumiesz sprawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

towar to zaraz nam znajomy przywiózł do domu przyciągną ciągnik za starem i potem odpiołem przyczepe z nawozem i pochowałem wszystko podzwoniliśmy po znajomych policjantach ale więcej info jutro będzie bo są w robicie i nie mogą rozmawiac

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@krzysiu15-dlaczego nie dostaliście mandatu?-dlatego że sprawa została skierowana do sądu-za takie popisy mandaty nie obowiązują-mandat jest za wykroczenie,a u was ma to oznaki przestępstwa.

 

@milanreal1-mówisz o naważeniu piwa-a niby za co brat ma zakaz kierowania pojazdami :lol: :lol: :lol:

 

szczerze podziwiam takich talentów-i czuj się tu bezpiecznie na drodze.

 

a policja zrobiła jeszcze o wiele za mało(bo teraz takich praw nie mają)-powinna was jeszcze porządnie złoić-zwłaszcza twojego brata-jaki on ci przykład daje-ciebie profilaktycznie,a brata tak długo aż zrozumie co robi(chociaż dla niego nie widzę ratunku-już taki durny zostanie-dla ciebie jest jeszcze mała szansa)

 

świat pełen idiotów-aż ciarki przechodzą ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

to ciągnik zaraz nam scholował znajomy do domu potem pochowałem wszystko

A jak mi np. odroczą to czy ja będe gł jezdzic po polu ciągnikiem i robić a po drodze pojedzie np. znajomy co ma kwity a ciągnik będzie sprawny

 

@krzysiu15-dlaczego nie dostaliście mandatu?-dlatego że sprawa została skierowana do sądu-za takie popisy mandaty nie obowiązują-mandat jest za wykroczenie,a u was ma to oznaki przestępstwa.

 

@milanreal1-mówisz o naważeniu piwa-a niby za co brat ma zakaz kierowania pojazdami :lol: :lol: :lol:

 

szczerze podziwiam takich talentów-i czuj się tu bezpiecznie na drodze.

 

a policja zrobiła jeszcze o wiele za mało(bo teraz takich praw nie mają)-powinna was jeszcze porządnie złoić-zwłaszcza twojego brata-jaki on ci przykład daje-ciebie profilaktycznie,a brata tak długo aż zrozumie co robi(chociaż dla niego nie widzę ratunku-już taki durny zostanie-dla ciebie jest jeszcze mała szansa)

 

świat pełen idiotów-aż ciarki przechodzą ;[

 

Jak masz tak pisać to nie pisz wcale ok

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

@milanreal1-mówisz o naważeniu piwa-a niby za co brat ma zakaz kierowania pojazdami :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

@wiesmag "ważyć" piwo można, tylko nie degustować przed siadaniem za kółko. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

Tak brat pił troche z 3lata temu ale teraz nie pije albo jak wypije to siedzi na d*pie w domu i nie ma samochodu ani nic on nawet na roweze nie może jezdzic

Ja już nie pisze bo ściągam słowni jutro poprawie byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@krzysiu15-a czemu-prawda boli-oj boli

 

dla takich jak wy to powinny być jakieś rezerwaty-sami byście na siebie powpadali i nie robili zagrożenia dla innych.

 

przez takich jak wy mamy piękny obraz Polskiego rolnika-pijus,bez prawka-i jeszcze wielka krzywda mu się dzieje,że go policja złapała-szlag mnie trafia słuchając takiego.-wsadzić was wszystkich-wstydu oszczędzicie.

 

@MAT912-jak tacy ludzie naważą piwa myślisz że oprą się pokusie degustacji-oprą się dopiero jak dno zobaczą-za silna pokusa,za słaby charakter.

i zobacz jeszcze,za alimenty-zrobić dzieciaka się chciało,a na wychowanie już szkoda grosza,

 

szkoda tylko że również mam taki obrazek robią w oczach społeczeństwa.

Edytowano przez wiesmag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody28    39

Czyli Tobie nic nie grozi, może poza tym że zaraz wylatujesz z forum, jesteś prawie analfabetą i wszystkie moje ostrzeżenie olewasz.

 

Z całym szacunkiem, ale chłopak napisal w pierwszym poscie, ze przeprasza za bledy i ze chodzi do szkoly specjalnej. Czego od niego oczekujesz? ze bedzie teraz siedzial ze slownikiem przed monitorem?. Ja nie mam problemow ze zrozumieniem tego co pisze. Wiec prosze zachowaj jakies granice rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

"świat pełen idiotów-aż ciarki przechodzą ;[" - ten gatunek, sam sobie przywłaszczył..... no to co sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Wkurzacie mnie jak czytam niektóre posty zwłaszcza Wiesmag'a. Tak jak chłopak pisał na początku, że szkoła specjalna, że pisownia itd itp no ok ale w firefoxie np masz słownik i CI podkreśla wszystko a potem poprawiasz i jest ok. Co do wiesmaga przeginasz. To że nie mają opłaconego ciągnika i nie ma prawka nie oznacza od razu, że chłopak jedzie środkiem jezdni i wali na czołówkę z każdym autem. Na pewno wiele osób które jeżdżą tak jak oni jeżdżą dużo ostrożniej niż osoby które maja opłacone wszystko i maja prawko. Oni są świadomi, że jak coś się stanie maja przesrane dlatego uważają a że trafiła im się taka sytuacja to każdy reaguje inaczej brat zwiał ten został to teraz się przejmuje, dziwicie się? Chłopak ma 16lat i już był przesłuchiwany itd jest przerażony i chce się dowiedzieć co i jak. Nie jeden z was by miał gacie pełne w takiej sytuacji wiec się ogarnijcie.

Ps Milanreal1 czy wielkości liter i znaków interpunkcyjnych tez będzie pilnował?

Pozdrawiam

Edytowano przez klejnus

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

Po przeczytaniu postow to sie zastanawiam czy to Polska. Zaplacili by pare zlotych za transport i teraz nie płakali. :(


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

po przeczytaniu calosci to niestety oprocz ewidentnej winy brata to wasz ojciec jest naprawde idiota,jezeli zgodzil sie aby policja przeslucihwala ciebie samego-chodzisz do szkoly specjalnej i to juz definitywnie zamyka mozliwosc przesluchania bez psychologa OJCIEC TO POWINIEN WIEDZIEC KOGO MA W DOMU druga sprawa postraszyli was 11tys i co te 11tys wiecej warte niz wolnoisc brata???skoro wiedzieliscie co moze mu grozic za ucieczke,(sytuacja opisana wskazuje ze pojdzie siedziec bo ucieczka teraz jest traktowana jako przestepstwo a nie tylko wykroczenie) sprawa nr2 jezeli oprocz ciebie ojciec potwierdzil kto kierowal a brat sie przyznal to juz pozamiatane to sad nie uwzgledni zmiany zeznan wszystich osob w sprawie,jezeli tylko ty a brat by sie nie przyznal to sprawa prosta bo twoje zeznania adwokat obali w 5min ale jezeli reszta powiedzala to samo to lipa.postraszyli was jak male dzieci,zawsze tak robia gdy kierujacy im ucieknie bo wtedy nie ma dowodu prawnego kto kierowal,dostalbys 3600 za oc i max 1000mandatu za kierowanie bez uprawnien ale jezeli ty sie wystaszyles a po sytuacji ciebie nie winie bo masz wade ale GDZIE OJCIEC WASZ MA ROZUM!!!! tez wolal sprzedac syna bo go 11tys postraszyli choc wiedzial co mu grozi?ps.podpisuje sie pod postew wyzej ze jak nadal beda tacy ludzie na wsi to sodoma i gomora

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

FG będzie ścigał za wszystkie lata w których nie było ważnej polisy OC wiec jak piszecie ze od tego roku stawka jest 3600 to proszę sobie to pomnożyć przez kilka lat do momentu ostatniej ważnej polisy

Kolego kto Ci powiedział o sciąganiu należności za poprzednie lata za brak polisy ustawa mówi wyrażnie. Wysokość kary zależy od długości okresu, w którym właściciel pojazdu mechanicznego nie posiadał ważnej polisy ubezpieczenia OC. Jeśli czas ten nie przekracza 3 dni – właściciel pojazdu otrzyma 20 % kary. Do 15 dni bez ważnego ubezpieczenia obowiązuje 50% kary podstawowej, a powyżej 15 dni – 100%. Nie ma mowy o poprzednich latach. Taryfikator wygląda tak Z dniem 1 stycznia 2012 wysokość opłaty karnej nie będzie już kalkulowana na podstawie kursu euro, ale minimalnego wynagrodzenia za pracę w Polsce. Oznacza to, że podstawowa kara dla samochodu osobowego wynosi obecnie 3 000 zł, a dla ciężarówek pełną karę stanowi trzykrotność minimalnej płacy, czyli 4 500 zł. Natomiast sytuacja komplikuje sie gdyby miał stłuczkę wypadek itp .Kierowca bez ważnej polisy OC zapłaci więcej za spowodowany wypadek, gdyż FG będzie zobowiązany do dochodzenia od sprawcy nie tylko odszkodowania dla poszkodowanego, ale także kosztów poniesionych z wypłatą tego odszkodowania przez FG (likwidacja szkody).Brak przeglądu to jednak pikuś w porównaniu z ubezpiecznieniem nie ma co oszczędzać nie wiem jak tam masz w papierch ale nawet jak nie masz przeglądu to ubezpieczyciel powinien zawrzeć z Tobą umowę ubezpieczenia co jednak nic nie pomaga podczas kolizji wypadku gdyż ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania gdyż sprzęt nie ma aktualnych badań technicznych co wiąże sie z niedopuszczeniem do ruchu.


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikT25    10

Pochwalam prace policji. Nienawidzę takich ludzi. Jeszcze wypadek spowodują, albo co innego. Brawo dla policji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj