Zaloguj się, aby obserwować  
Seweryn

Pronar P7-Informacje o nowej serii

Polecane posty

Ferdek07    75

To kupił lub sąsiad kupił, lub moze ktoś zna kogoś kto ma tego p7? czy to te same iveco co jest w new hollandach td i case jx?

No i te kółka takie małe czy dużo tracił bym przez te mniejsze koła w jakich warunkach sprawdzają się mniejsze koła a w jakich nie, bo koła 20'/360 i 30'/420 w ciągniku 80 km to trochę mało może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Ciekawe z czego, albo zkąd jest ściągnięty p7 i p5? Znalazłem już wszystkie typy, oprócz tcych dwóch. Np. p6 i p9 http://www.fwi.co.uk/Articles/2007/11/12/1...in-germany.html , parametry się zgadzają i z wyglądu podobny... Czyżby Pronar był tylko importerem ciągników z Rosji i Chin?

 

Ps. Dodam jeszcze to: http://tractor.bg/traktori_details.php?id=2239


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Jednak się mylisz i to nie są dokładne kopie tych Kirowców bo pronar stosuje mosty firmy dana a kirowiec carraro a że firma deutz oferuje swoje silniki na rynek to nie znaczy że tylko tym z kirowca wolno z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13
Jednak się mylisz i to nie są dokładne kopie tych Kirowców bo pronar stosuje mosty firmy dana a kirowiec carraro a że firma deutz oferuje swoje silniki na rynek to nie znaczy że tylko tym z kirowca wolno z tego korzystać.

 

 

A moim zdaniem może i to nie są kopie ale raczej ściągniete z tych kirowców bo wygląd to prawie taki sam, A jak mi wiadomo to np: Ciągniki Mtz pronar w tych maskach plastikowych : http://www.allegro.pl/item293881773_ciagni...m_tuz_2007.html To w identycznych maskach można kupić belarusa, wieć tylko naklejki swoje przyklejają. To i teraz z tymi nowymi seriami bym się nie zdziwił jakby robili to samo ale nie wiem.

Zefir przecierz to chiński YTO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Hehe ale chyba kurtynka od słońca nie jest najważniejsza. Ja na takie coś nie zwracam uwagi przy zakupie ciągnika.

Może u nich słabo słońce świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Podobne z wyglądy są ale jak się przyjzysz to maska jest jednak inna a kabina to już całkiem co innego, a co do zefira to masz racje a o belarusach to już chyba każdy wie. Te nowe modele to poprostu składaki z podzespołów znanych firm jak np. Farmer czy Farmtrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Były dwa tematy o P7

@ferdka dolaczam tutaj...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 
    • Przez kaczmi
      Witam, Piszę nowy temat bo tamtego nikt już nie otwiera a sprawa robi się pilna czasu coraz mniej a mianowicie zostały dwie przyczepy do wyboru... Metaltech DHB 14 czy Pronar T680H posiada ktoś takie przyczepy, jakieś opinię? Bardzo interesuje mnie jak się te burty hydrauliczne sprawują?
    • Przez destro
      Witam może ktoś posiada katalog fendt favorit 716 
    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez ReV
      Witam, 
      Ciągnik stał 3 miesiące i podczas próby uruchomienia słychać tylko uderzenia w elektrowłącznik.
      Co zrobiłem dalej: kupiłem nowy rozrusznik z elektrowłącznikiem (nowy) i dalej nie zapala.
      Słyszałem że może być to wina przetwornika z 24V na 12V. Kupiłem nowy i dalej nie zapala. 
      Słyszałem tez że może być to wina jednego akumulatora, kupiłem 2 nowe i dalej jest problem.
      Przekaźniki też są 2 nowe.
      Słyszałem że coś może być nie tak z masą, jednak nie mam siły walczyć.
       
      Czy ktoś ma jakieś wskazówki/pomysły? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj