Zaloguj się, aby obserwować  
pancarol

Kolejka na PROW 2007-2013

Polecane posty

Jozek18    0

1. Niestety nie mam nr. telefonu do nich.

2. Podobno ma ruszyć około czerwca (tak mówili w ODR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz789    0

to dobrze jak w czerwcu ruszy :rolleyes: , źle nie będzie jak nawet nie przyznają, w przyszłym roku będzie łatwiej bo mniej chętnych będzie i mówią ze mniejsze wymogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Gadaliśmy z facetem z Agencji z Warszawy i powiedzał nam że prawdopodobnie co 3 wniosek odpadnie bo ludzie już przychodzą i stoją w kolejkach - tak powiedział i jeszcze jak sie nie jest zapisanym na tej liście to można składać wniosek ale na samym końcu kolejki i jeszcze że niema co się spieszyć zaraz z rana lepiej sobie spokojnie jechać i niezawracac głowy tym że zabraknie wniosków bo napewno starczy wniosków na piątek bo mają ich przyjąć 3 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Jak to jest z tymi ofertami ktore dolaczamy do wniosku - na ile musze kupic te maszyny ktore w niej beda ??

W ofercie mam ciagnik NH ale nie wiem czy bym nie wolal innego ,ale teraz juz ganiac za inna oferta nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Oferty mozesz zmieniac, wazne abys mial dobrze wniosek wypelniony. I ciagnik chyba tez bedziesz mogl na spokojnie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2
johny ale ty mówisz o Mazowieckim ??

no w Warszawie to chyba o Mazowieckim nie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biker    29

Ojciec wczoraj zapisał się do kolejki w Warszawie i jest na tej liście 2066 wiec myślę, że dostane ten PROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Ja ''jestem'' na 42 miejscu w lubuskim, dzisiaj o 15 jade z kolegą i będziemy stać już do rana, a rano przyjedzie mój i jego ojciec no i złożą wnioski. Jeżeli wszystko pujdzie zgodnie z kolejką to jest bdb miejsce bo środków wystarczy na ok 180 wniosków. Jutro podziele się spostrzeżeniami jak to wszystko przebiegało.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitti    1

ja mieszkam teraz w bialymstoku na lipowej i widzę przez swoje okno w mieszkaniu jak ludzie przychodzą i odchodzą z pod agencji. i coś słyszałem już o 1467 nr. jak wracałem ze szkoły to była jakas awantura przed agencja. zebym miał aparat to bym zdjecia porobił. SHOW jak sie patrzy. a może komuś coś potrzeba. służę pomocą. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Mój tata właśnie pojechał na podbój stolicy :rolleyes: .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Ja życzę na jutro tym wszystkim co składają dokumenty powodzenia i cierpliwości. :rolleyes:


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biker    29

Życzę wam panowie tego samego!!! w warszawie okolo godziny 21 zaczęły się zjeżdżać autobusy i zbierać się tłumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Jak wypelnić rubryke planowane wykorzystanie (%)

"Opis zadań wymienionych w zestawieniu rzeczowo-finansowym"

I jak mam wiedziec w ktorym roku wyprodukowano maszyne ktora byc moze zakupie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal18    0

w Warszawie pod agencją już dochodzi do małych zamieszek interweniowała ochrona i policja aby uspokoić tłum, a co dopiero będzie się dział jak zaczną przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biker    29

w Warszawie ponoć wyważono drzwi i do tej pory jeszcze nie zaczęli przyjmować wniosków :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Panowie, ale czy ta kolejka ma sens, koleś z prywatnej firmy doradczej obiecywał że złożymy za 3 -4 tyg na ten rok i też bedzie rozpatrzony bo wnioski będą poddawane wstępnej weryfikacji i wniosek musi być na tip top ze wszystkimi szczegółami wypełniony, jeśli nawet jedna dana nie będzie się zgadzała lub jakiegoś zera brakowało to jest odrzucony, a to co piszecie ze wniosek musi być ropatrzony to dopiero po tej wstępnej selekcji, więce ten nabór będzie się ciągnoł może nawet do końca roku (mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Ja juz wniosek zlozylem , w Lodzi wszystko ok , zaczeli wnioski przyjmowac o 6 , ponad 100 na godzine . o godz 9 - 1/3 osob z listy zlozyla wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

a w Warszawie nie przyjmują wcale bo jakaś grupa zablokowała dzwi do wejścia do agencji ( a u nas znajomy z Agencji sprawdził wniosek i powiedział że on na pewno nie przejdzie bo jest źle wypełniony i tata pojechał to firmy gdzie go robili i mają go poprawić i tak wyjdzie że ten wniosek to może złoży jutro :rolleyes::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Nasz wniosek złożony na 44 miejscu, co ciekawe w kolejce byłem 42, ale jest problem bo firma która go robiła odj..... lipe no może to poprawimy no i dała go na ostatnią chwilę. A co do przebiegu to był spokojnie


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeBBrokers    1

Panowie i Panie czytający to forum jak widzę tych rolników i ich chłopskie podejście, którzy stoją w kolejkach to żal mi ich. Polskiej wsi nadal słoma z butów wystaje nic nie poszła do przodu chłop jak był tak jest nadal POMIATANY. Tak daje się tylko traktować Polski Rolnik. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj