Skocz do zawartości

Polecane posty

leszek1000    11

Najlepiej przewodówke,ja mam z delaval. na ile chcesz zależy ile chcesz mieć w przyszłości

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez m11031993
      czy jest duża przerubka prosze pilnie o pomoc
    • Przez dawidursus323
      Hey. W tym roku mam zamiar posadzić więcej bobu. Mam pytanie. Gdzie mogę go sprzedać? Co trzeba zrobić aby sprzedawać ten bober w zwykłym sklepie?
    • Przez agrofoto
      Jakie ciągniki najlepiej sprzedawały się w lutym 2015?

Pierwsza 10, według badań agencji Martin & Jacob,  w naszym zestawieniu http://www.agrofoto.pl/forum/ranking/5-najlepiej-sprzedaj%C4%85ce-si%C4%99-ciagniki-w-lutym-2015/
    • Przez BestZetor
      Sprzedam, choć wolałbym zamienić Bizona na Zetora 12145/Ursusa 1224/Sampo Aktiv 580 lub inny ciągnik/kombajn o podobnych gabarytach i mocy :  http://olx.pl/oferta/bizon-z056-super-CID757-ID9ACAf.html
    • Przez darekkraw
      Nasza firma poszukuje osób lub firm do współpracy ze znajomością branży paszowej / rolnej.

Oferujemy różne możliwości współpracy, zarówno dla przedstawicieli handlowych, przedsiębiorców jak i osób, które mogą pomóc w dotarciu do Klienta (także poprzez kontakty prywatne).

Jeśli znasz branżę paszową, współpracujesz z firmami wymienionymi poniżej, prowadzisz jedną z nich lub pracujesz w takiej - skontaktuj się z nami! Warunki współpracy z nami na pewno Cię mile zaskoczą!

Posiadamy surowce paszowe przeznaczone m.in. dla:
      - producentów pasz,
      - mieszalni pasz,
      - dużych hodowców bydła, trzody chlewnej, drobiu, zwierząt futerkowych, ryb,
      - mleczarni (do zaopatrywania hodowców),
      - hurtowni materiałów i surowców paszowych.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem producentów surowców, dzięki czemu zapewniamy najniższe ceny na rynku.

Działamy na terenie całej Europy.

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy!

Kontakt:
      tel. 503 111 999
      biuro@litpolex.pl