karol7110

Tur do Farmtraca [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol7110    0

Mam pytanko ile może kosztować nowy ciągnik farmtrac675 DT z turem, radiem, kogutem, szerokie opony i obciążniki na tylne koła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciągnik ok 110 tys.

tur z osprzętem(krokodyl,chwytak,szufla) ok 25 tys

radio,kogut i obciążniki masz w standardzie a szerokie opony ok 1000zł drożej czyli razem wyjdzie ok 136 tys. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

czekam na więcej odpowiedzi :rolleyes:

 

To raczej nie czekaj ,bo nikt tutaj cennika nie ma w głowie,proponował bym zadzwonić do jakiegoś sprzedawcy takiej maszyny i sprawa jasna...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam w standardzie nie ma nic. Dobrze że kierownice dają. Znajomy kupił takiego z turem to w tym ciągniku nic nie ma poza szerokimi oponami za które musiął dopłacić. Zreszta na allegro jest kilka ofert to proponuje sobie porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Moi znajomi za taki model dali 130tyś z turem oczywiście i szerokimi kapciami z tyłu.Ogólnie sprawuje się dobrze ale kilka razy serwis już był.Nie chce zrażać do tej maszyny ale to tylko farmtrac więc niema oczekiwać na nie wiadomo co. A tak ogólnie sprzęt godny polecenia i jeden z lepszych produktów polskich a serwis to przyjeżdżał do takich głupich spraw np. siłownik się rozkręcił, farba z felgi zeszła a teraz ostatnio zacios się przełącznik od hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daw88    0

Dobrą cenę można znalesc:) Napisz na priv do mnie to pogadamy:)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati33    74

Posiadam ciągnik Farmtrac 675 dt. Zamierzam kupić do niego tura , w gre wchodzi polski tur, jaki byłby najlepszy zastanawiam się nad metal fach ,hydramet albo z Mrągowa, proszę o opinie. Tur pracował by na na 30 hektarowym gospodarstwie z chodowlą krów mlecznych. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam agro-masz z mrągowa. Znajomy ma w takim 675dt plus ł104 z agro-maszu i całkiem to fajnie chodzi. Ja mam ł 106 i juz troche zaczyna kolebotać ale swoje przerobił. Tylko koniecznie amortyzacje weź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buli14812    158

Interesuje mnie kupno Farmtrac 675DT z turem i chciałbym się dowiedzieć jak się sprawuje taki traktor z turem.Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtraczek    2

witam:) chciałbym jakąś fotke gdzie znajduje się yoistik w farmtracu barodzo prosiłbym o zdjęcie pilne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Najlepiej to wejdź w galerię Farmtracka,znajdź kogoś kto jest w jego posiadaniu,napisz tego użytkownika i napewno ktoś Ci ktoś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati33    74

Mam pytanie a jaki zamierzasz brać tura do tego farmtraczka pytam bo zastanawiam się nat kupnem tura do farmtraka 675dt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Interesuje mnie kupno Farmtrac 675DT z turem i chciałbym się dowiedzieć jak się sprawuje taki traktor z turem.Czekam na odpowiedzi.

 

Bardzo dobrze sobie radzi ;) Polecam.

Trochę pracowałem tym ciągnikiem i muszę powiedzieć że pompę hydrauliki ma bardzo dobrą, nie musisz wcale gazować żeby cokolwiek podnieść. Podnosiłem nim 1t pustaków na wolnych obr. silnika :) Do tego jest w miarę zwrotny i nie pali dużo :)

 

Tutaj http://www.youtube.com/user/pawel902?feature=mhee Masz parę filmików z udziałem FT przy pracy z ładowaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

A co sądzicie o Metal Fachu?? :)

 

Czemu Agromaszu nie chcesz ? Moim zdaniem Agromasz lepiej "leży" na tym ciągniku. Metal Fach jest wyżej osadzony przez co pogarsza widoczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Koledzy Agromasz Mrągowo ma podstawowego ładowacza czołowego Ł-104 (T202) bez osprzętu za nieco ponad 17tys. na dzień dzisiejszy. A ile kosztuje z podwójno amortyzacjo u nich ten ładowacz?. Ostatnio rozmawiałem z rolnikiem jak jego sąsiad ma ładowacz Agromaszu i mówi, że on jest długi i strasznie giba traktorem podczas jazdy. Ile w tym prawdy?. Mówił, że ma Metal-Fachu i on jest krótszy i tak nie giba na boki. Możecie się wypowiedzieć czy brać ze sterowaniem na 3 dźwignie czy na Joystick?. Jaka jest awaryjność Joysticka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Na 100 % bierz na joystick, wygodnie się operuje turem, nie trzeba latać ręką, w życiu bym nie wziął na dźwignie. U mnie z turem Ł-104 jeżdżę od 600 mth i na razie zero problemów z joystickiem. Co do tura to myślę, że z Agromaszu są najbardziej przystosowane do tego ciągnika i taki polecam każdemu, w porównaniu do Metal Fachu wydają mi się dużo solidniejsze, poza tym mam jakiś uraz do tej firmy. Tur przez 600 mth działa praktycznie bezawaryjnie. Raz tylko zaczął kapać olej w miejscu przykręcenia amortyzatora, ale lekkie dociągnięcie gwintu pomogło. Co do jazdy to mam amortyzator, który bardzo dobrze tłumi wszystkie drgania zarówno z obciążeniem, jak i bez. Szczególnie przydaje się przy jeździe szybkiej po drogach, wtedy widać jak pracuje. Jak podniosę na samą górę i siedzę na łyżce to można rozbujać go na boki, ale pewnie każdy ładowacz tak ma. Z ładunkiem zachowuje się dość stabilnie, a podnosiłem już nim pełną 2 m łyżkę kamieni, czy pnie drzew ładowane na naczepy. Sam długo zastanawiałem się nad wyborem tura i szczerze mogę polecić Agromaszu koniecznie z joystickem, amortyzatorem drgań i porządnym obcuiążeniem z tyłu ciągniika. Bo kilka razy zrobiło się gorąco jak ciągnik zaczął odrywać się od ziemi, szczególnie trzeba uważać na nierównym terenie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Polecam agro-masz z mrągowa. Znajomy ma w takim 675dt plus ł104 z agro-maszu i całkiem to fajnie chodzi. Ja mam ł 106 i juz troche zaczyna kolebotać ale swoje przerobił. Tylko koniecznie amortyzacje weź :)

 

Ja też mam ł106 z amortyzacją i nie narzekam, sąsiad ma ł104 w kubocie i teżjest zadowolony, jak tur to tylko z amortyzacją!

 

Czemu Agromaszu nie chcesz ? Moim zdaniem Agromasz lepiej "leży" na tym ciągniku. Metal Fach jest wyżej osadzony przez co pogarsza widoczność ;)

 

Dokładnie, MF jest wyżej mocowany i trochę dziwnie przez to wygląda przy tym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj