Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek9095

Kupię trawę odmiana Kupkówka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

slaw17    22

Kupię trawę odmiana Kupkówka. Potrzebuję od 80kg do 120kg.I ile kosztuje.

Żeby było precyzyjnie kupkówka jest gatunkiem a nie odmianą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dorek13169
      chciałem się dowiedziec się ile kosztuje potraw z trawy nasiennej bo bedę chciał sprzedac ale nie wiem za ile i jak lepiej sprzedac za ha czy za belkę Dziękuje z góry za odpowiedz
    • Przez marian7k
      Co myślicie o grodylu w trawie nasiennej rajgras włoski a może starane,chodzi o to żeby nie zaszkodzić trawie a zniszcyć chwasty (przytulia) i inne.
    • Przez maniakrycha
      Gdzie można kupić trawę sudańską.
      Proszę o kontakt ludzi którzy posiadają trawę sudańską
    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez sopel2111
      Witam

Ostatnio odwiedził nas przedstawiciel firmy De Heus i zaproponował na kupno trawy o nazwie BesterGrass. Mial przy sobie zdjecia ( rzeczywiste) tej trawy i prezentowała sie całkiem ładnie. Planujemy odsianie ok 3ha łaki na torfach gdzie często wiosną stoi woda ale przy cieplejszych dzniach zschodzi więc nie ma problemu z zalewaniem. Stąd moje pytanie czy ktoś Agrofoto sieje tą trawę? Jakie ma doświadczenia z tą odmianą? Czy nadaje się na tego typu glebę? I czy jej wartości odżywcze żeczywiście są lepsze od innych traw i czy jest ona wata swojej ceny tzn 22zł za kg?