Piotrek9095

Troll T-350

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrek9095    17

Mam pytanie,Ile potrzebuje Ładowacz Troll Koni żeby dobrze działał. Wiem tylko Że cyklop Potrzebuje Koni 40Km .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

trochę to dla mnie dziwne że 40km bo widziałem jak przy cyklopach polskich pracowały c-330 i t-25 i dawały rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek9095    17

trochę to dla mnie dziwne że 40km bo widziałem jak przy cyklopach polskich pracowały c-330 i t-25 i dawały rade

 

 

 

Powiem tak mój kolego miał cyklopa oczywiście kupił go używanego i po wywiezieniu na wiosnę 40 rozrzutników obornika a na jesień 29 rozrzutników i zarznął silnik. To był ursus c-330 i dlatego nie kupiłem cyklopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

mój znajomy ma cyklopa i c-330 od nowości i ma dość duże gospodarstwo i ciapek z tym cyklopem pracuje od samego początku i jeszcze nie mówił że o cyklop zepsuł silnik a ten traktor pracuje z tym cyklopem od początków więc mnie to dziwi bardzo że piszesz że o to zepsuł silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Od zapotrzebowania na moc ciągnik na pewno się nie zepsuł :)

C330 + cyklop to jest u mnie we wsi główny zestaw :)

 

A co do Trolla to głównym kryterium jest podnośnik, aby ciągnik go podniósł i sprawnie jeździł.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

c-330m u nas 21lat z trollem działa, bez uwag, wszystko ok, jedyną wadą jest za lekki przód, potrafi poderwać przy ruszaniu

dodam jeszcze że 330m działa z trollem u nas przy przykrywaniu kiszonek, oraz ładuje obornik z dwóch gospodarstw-tzn. pomagamy sąsiadowi

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja na w 2011 szukałem jakiegoś ładowacza do obornika typu troll , cyklop , unhaz i miałem już kupować trolla ale po rozmowie z paroma znajomymi posiadaczami trolla zrezygnowałem i kupiłem unhaz 500 i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

żeby działał to 20 KM by starczyło ale żeby tym pracować normalnie to 80 KM trzeba by mieć tzn może być mniej ale ciągnik co najmniej 4 tony musi ważyć żeby tym szajsem sie dało robić. Omiń to szerokiem łukiem szajs nad szajsem to pęka w najgrubszym miejscu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

@ursusczesio mi tak mówili posiadacze trolla jak chciałem go kupić spora grupa posiadaczy których się pytałem mówiła mi że one lubią pękać , jeden mi nawet mówił że go troll chciał zabić :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

żeby działał to 20 KM by starczyło ale żeby tym pracować normalnie to 80 KM trzeba by mieć tzn może być mniej ale ciągnik co najmniej 4 tony musi ważyć żeby tym szajsem sie dało robić. Omiń to szerokiem łukiem szajs nad szajsem to pęka w najgrubszym miejscu

 

Często nawet w starych tematach lub pod starymi zdjęciami są twoje komentarze na ten temat. Widziałem na twoich filmach, że władek coś tam na początku nim robił a potem cały czas mtz. Przy ładowaniu tak strasznie szarpie ciągnikiem czy chodzi Ci bardziej o transport trola? Ja mam coś podobnego do trola mikrusa on ma trochę inną ramę i podpory hydrauliczne to przy ładowaniu obornika ciągnik prawie się nie rusza a myślałem, że będzie szarpać itp.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1980    0

u mnie troll pracuje 15 lat i przyczepiam go do C-330 i ładuje tym zestawem obornik, piasek, bele z sianem słomą i kiszonką sprawuje się na piątkę tylko przerobiłem zamiast łap to są koła, tak podnośnik nie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ize1234    0

U mnie przy rusinku chodzi i niema zadnych problemów jedynie z transportem jest gorzej ale to tak jak z kosiarka rotacyjna nierozumie tych negatywnych opini o tym ładowaczu jak sie dba nie zuca nim nie szarpie to sie i nie połamie znam inych ludzi co to maja i nie narzekaja i niechca sprzedac mimo to ze maja dóży ciągnik z turem bo tym to i dołek wykopie Tak wiec moge go z pewnoscia polecic do małego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

a czemu miało by nie dać rady do t-25 podczepić trolla ?? ładować nim się da nawet widać to na filmikach na YT tyle że troll lubi małe ciągniki podnosić podczas ładowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Mój T-25 współpracuje z Trollem i powiem tak przy ładowaniu nie ma problemów, jedynie jak nie ma obciążników z przodu i jest mało paliwa to ciężko się z nim jeździ.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Lepszy Cyklop, wydajniejszy, łatwiejsze przypinanie i nie musisz stać przy ładowaniu albo siedzieć w dziwnej pozycji w ciągniku. Sam mam Trolla ale jak bym go korzystnie sprzedał to kupię Cyklop. Ceny są podobne, tylko tyle że Trolla w podobnej cenie kupisz w trochę lepszym stanie ale to nie jest reguła, zależy jak trafisz.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Posiadam Trolla I nie trzeba stać czy też przyjmować dziwnej pozycji. Po prostu wyposażony jest w wygodne siedzenie ale chcąc kupić taki sprzęt musisz się przygotować na pewien dyskomfort :D Czasem to Cie tak wytelepie, że masakra. Cyklop ma większy udźwig, większy zasięg ramienia i obraca się o 270* a nie jak troll o 180*

Edytowano przez Jackassiu

Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

Pare lat temu kupilem UNHZ 750 za 4tys. ma 4 podpory hydrauliczne i dzieki nim mozna sie prosto ustawic nawet na skarpie, to duza przewaga nad trollem i cyklopem. A i udzwig dosc spory bo 2 big-bagi spokojnie podnosi a jednym to moze zucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez klusek
      witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??
    • Przez piter3892
      cześc mam do was pytanie odnośnie trolla czy on podniesie belę kiszonki ok 400 kg
    • Przez mati7211
      czy żeby założyć trolla do ursusa c-360 trzeba wyjąć górny zaczep ?
    • Przez mati7211
      ma ktoś założone orginalne siedzenie do trolla z 97 roku ? jesli tak to pod jaki traktor , bo do 330 czy 360 nie da rady bo za mało miejsca
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam mam taki problem że ciągle zapycha mi się zawór ciśnieniowy w ładowaczu i chciałbym się zapytać czy jest możliwość założenia jakiegoś filtru przepływowego na wąż?? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj