yacenty

AgroFoto podbija Agrotech

Polecane posty

Michufarmer    21

To ja proponuję utworzyć listę kto i kiedy.

Piątek

1......

2......

3......

 

Sobota

1......

2......

3......

 

Niedziela

1......

2......

3......


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAMOL99    0

Jak już Wiespans napisał , ja również sie na to pisze , na sobote

Edytowano przez DAMOL99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kalus będzie w sobote :) Jak narazie mało osób się zapisało i nie wiem czy podbijemy agrotech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Ja będę w piątek a tak można promować AgroFoto?

post-15166-0-35774300-1331473900_thumb.jpg

Edytowano przez KarolT25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja zrobiłam coś podobnego dla naszej trójki :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro1991    237

Ja prawdopodobnie będe w Sobotę, tylko niestety jade z inna ekipą, cięzko bedzie sie oderwac... Moze Panie Jacku zorganizujemy jakięś dodatkowe spotkania codziennie np o godz 13 w jakims miejscu? Co na to inni agrofotowicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

startujemy codziennie o 10.00 przed głównym wejsciem na targi. Dostaniecie od nas zestaw AgroFotowicza i oczywiscie wejsciówki.

Pracujemy do 13.

 

Tak więc jeśli ktoś ma inne plany to u nas odpada.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulegator    232

W takim razie żeby był porządek ja na sobotę , większość czasu mogę poświecić dla Agro Foto bo nie mam konkretnych planów.


Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Oj zapowiada sie dość ciekawie :) Jeszcze tylko kilka dni hehehehe :P


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja będe chyba w Niedziele, ale mam konkretny cel więc nie bede mógł grupy Agrofoto zasilić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

A ile osób grupa będzie liczyła? ;)

Może tak szerzej napisać o tym przedsięwzięciu naszego forum :D

Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej.

 

 

A może by tak na tej plakietce poprostu duże AF zrobić, żeby było z troszkę dalsza widać, a gdzieś pod spodem mały nick ;)

Edytowano przez matus951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja jestem chętny na piątek, bluzę agrofoto już mam. Tylko nie jestem pewien czy odzyskam aparat cyfrowy, i czy moja grupa wyjazdowa na ten czas czegoś nie zaplanowała. Do kiedy muszę dać odpowiedz czy wezmę w tym udział?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jak najszybciej, powiedzmy ze uwzględnię cię rezerwowo

 

Martina, Małopolanin64 i Justynkas was na kiedy wpisac? piątek? sobota? czy może oba dni?

 

na razie zgłosiło się 15 osób,

tylko tyle osób, chce z nami jechac?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

A na moje pytanie znów Pan nie odpowiedział no bo nie wiem czy mogę takie cuś nosić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja z chęcią bym się wpisał na któryś, dzień, ale musiałbym zorganizować jakąś grupę AF "MAZURY" ;) aby chociaż samochód zapełnić,żeby było taniej..:) który dzień to jeszcze dam znać do jutra lub środy. Bo bardzo chciałbym poznac więcej osób z AF, w końcu należe do tej społeczności...:)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu355    0

ja również sie na to pisze , na sobote z damol99 i wespan's pozdrawiam :)

Edytowano przez Michu355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

A na moje pytanie znów Pan nie odpowiedział no bo nie wiem czy mogę takie cuś nosić? ;)

dostaniecie bluzy - takie jak na Agritechnice. Ale trzeba wykonać zadania :-)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a na piątek jeszcze?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a to bluzy dopiero po wykonaniu zadania...;) mi to nawet nie chodzi o tą bluzę, ale o poznanie na żywo ludzi z AF... Kto jedzie lub ma po drodze na trasie 57?? z warmin-mazur...??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    202

Ja zgłaszam się na sobotę. Przyjeżdżam zaraz z samego rana żeby nie stać w tym straszny korku.

 

Zapraszam na zwiastun.


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Nasza trójka jak było mówione na sobotę :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj