Skocz do zawartości
miti199444

Czy w każdej belownicy metal fach jest orginalnie rozdzielacz?

Polecane posty

Ursus11    19

A wie ktoś jak go usunąć żeby tylko dzwigniami od hydrauliki sterować w ciągniku?

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlon    0

dokupujesz drugi przewód z wtyczką, wykręcasz rozdzielacz i przykręcasz przewód. ot cała filozofia

jaro    163

Tam nawet żadnego przewodu nie trzeba dokręcać-kupujesz szybkozłącza a ten rozdzielacz wyrzucasz i cześć.

pawlon    0

zależy jeszcze jaki rozdzielacz jest w prasie. jak obrotowy to faktycznie trzeba dokupić tylko szybkozłącze, a jak na linkę to drugi przewód

Ursus11    19

A jak ja mam 2 przewody i w jednym jest rozdzielać (w lewo przekręcam opuszcza i podnosi podbierak przekręcam w prawo to klapę otwiera i zamyka) to jak go wywalę to bede mógł posługiwać sie 2 dźwigienkami od hydrauliki w traktorze??

pawlon    0

jeśli wywalisz ten rozdzielacz i na końcach przewodów zamontujesz szybkozłącza i podepniesz pod dwie osobne sekcje w ciągniku to będziesz mógł posługiwać się 2 dźwigienkami od hydrauliki w traktorze. musisz tylko sprawdzić czy wystarczy ci tych dwóch przewodów - tak aby po podłączeniu do gniazd nie były napięte

Witam podpinam sie pod temat poniewaz dzisiaj wyrwalem ta linke z rozdzielacza(zapomnialem tej wjchy co sie przelacza zdjac z ciagnika) urwala sie taka plasitkowa czarna obejmka na 4 sroby i chyba cos w srodku metalowego i moje pytanie czy da sie to jakos naprawic czy trzeba nowy rozdzielacz?? a moze ten plastik i ten metal co sie rusza w srodku da sie kupic osobno lub jest w zestawie z linka?? prasa jest nie moja wiec chcialbym to jakos naprawic bo sam osobiscie wywalilbym ten rozdzilacz i zrobil tak jak jest wyzej napisane w temacie:)

Ferdek07    62

koszt 70zł 2,5m przewód szybkozłącze nypel i dławik, ale dławik polecałbym przewiercić wiertłem 2mm nie rozumiem dlaczego producent nie robi tak od razu tylko wstawia ten badziewny rozdzielacz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się