Wiatru

Deutz Fahr Agroton K110 vs Iron 110

Polecane posty

Wiatru    3

Witam mam prośbę dotycząca Ciągnika Deutz Fahr Agroton K110 tylko że czerwonego i z innymi światłami tak mi wytłumaczył pan Suchy z firmy Grasdorf z Krapkowic. Moja prośba jest taka aby ktoś nakierował mnie jak ten ciągnik wygląda czyli może jakieś fotki ktoś ma lub wie jak to znaleźć. Był bym bardzo wdzięczny za każde info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3

Przemo85 moze masz racje jutro zadzwonię do tego kolesia i się spytam ale on mi mówił ze to jest Deutz Fahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Przemo85 moze masz racje jutro zadzwonię do tego kolesia i się spytam ale on mi mówił ze to jest Deutz Fahr

 

Dzisiaj miałem okazję się takim K110 przejechać u dilera. Super sprzęt jak sie uda to sobie kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Byłem dzisiaj w Grudziądzu za K110 standardowe wyposażenie 189 tys netto a za Profiline 209 tys netto ja wole wersje standardową bo jednak 20 tys w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3

Dzwoniłem do tego przedstawiciela. To jest tak jak mówicie Same Iron 110 i za standard powiedział mi 174 tys netto czyli chyba za znaczek na masce nie warto dawać 15 tys więcej bo jak pisze Przemo85 Deutz Fahr K110 kosztuje 189 tys a przecież wszystko to jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No a jak się komuś nie podoba kolor czerwony, albo źle kojarzy?? :D No ale np. ja mam blisko do AGROTOPu koło Pleszewa,a on ma tylko Samiki. :) Ale do Krapkowic trochę dalej jest. :) Mnie osobiście się bardziej podobają DFy i jakby większe zaufanie do nich mam. Niemiecka precyzja i te inne historie... :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Dzwoniłem do tego przedstawiciela. To jest tak jak mówicie Same Iron 110 i za standard powiedział mi 174 tys netto czyli chyba za znaczek na masce nie warto dawać 15 tys więcej bo jak pisze Przemo85 Deutz Fahr K110 kosztuje 189 tys a przecież wszystko to jest to samo

 

Żartujesz! Aż taka różnica? w sumie 189 to cena wyjściowa a po podpisaniu umowy mamy się jeszcze dokładniej dogadywać ale w tej sytuacji warto się zastanowić nad Same bo w końcu 15 tys w kieszeni chociaż Deutz mi się bardziej podoba ale zawsze pozostaje 15 tys różnicy. Jedno jest pewne muszę zadzwonić do dilera. A le kosztuje Same w wersji bogatej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5
Dzwoniłem do tego przedstawiciela. To jest tak jak mówicie Same Iron 110 i za standard powiedział mi 174 tys netto czyli chyba za znaczek na masce nie warto dawać 15 tys więcej bo jak pisze Przemo85 Deutz Fahr K110 kosztuje 189 tys a przecież wszystko to jest to samo

Różnica w cenie jest ponieważ jeden jest madein italy,drugi made in germany!Ztym że podzespoły są niemieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No to tak jak pisałam wcześniej. Co niemieckie to niemieckie!!! :):) A do włoskiego sprzętu coś nie mam przekonania. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Dzwoniłem do tego przedstawiciela. To jest tak jak mówicie Same Iron 110 i za standard powiedział mi 174 tys netto czyli chyba za znaczek na masce nie warto dawać 15 tys więcej bo jak pisze Przemo85 Deutz Fahr K110 kosztuje 189 tys a przecież wszystko to jest to samo

 

Hej ta cena nie była czasem za SAME SILVER 110? bo coś mi zaświtało że jak w kwietniu się dopytywałem to mi właśnie silvera 110 proponowali za 175netto z tym że całkowicie mechanicznego. Coś mi się nie chce wierzyć że by była aż taka różnica w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3
Hej ta cena nie była czasem za SAME SILVER 110? bo coś mi zaświtało że jak w kwietniu się dopytywałem to mi właśnie silvera 110 proponowali za 175netto z tym że całkowicie mechanicznego. Coś mi się nie chce wierzyć że by była aż taka różnica w cenie

 

Ja jestem pewien ze chodziło mu o Iron'a 110 bo mi sam mówił ze to Iron jak dzwoniłem do niego drugim razem a Przemo85 jakbyś brał ciągnik to na PROW czy normalnie na kredyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Ja jestem pewien ze chodziło mu o Iron'a 110 bo mi sam mówił ze to Iron jak dzwoniłem do niego drugim razem a Przemo85 jakbyś brał ciągnik to na PROW czy normalnie na kredyt??

 

Na PROW ale korzystając z kredytu pomostowego 3% niby ale jeszcze nie wiem czy na pewno wezmę tego DF K110 bo się zastanawiam nad McCormick MC120 bo też 190 tys netto chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4
No a jak się komuś nie podoba kolor czerwony, albo źle kojarzy?? :D No ale np. ja mam blisko do AGROTOPu koło Pleszewa,a on ma tylko Samiki. :) Ale do Krapkowic trochę dalej jest. :) Mnie osobiście się bardziej podobają DFy i jakby większe zaufanie do nich mam. Niemiecka precyzja i te inne historie... :)

Tylko,ze ciagniki o tej samej mocy roznia sie tylko farba. Wiec chyba precyzja ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3
Na PROW ale korzystając z kredytu pomostowego 3% niby ale jeszcze nie wiem czy na pewno wezmę tego DF K110 bo się zastanawiam nad McCormick MC120 bo też 190 tys netto chcą

 

A jaki bank oferuje kredyt pomostowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
A jaki bank oferuje kredyt pomostowy??

 

Ten kredyt to u dilera załatwiasz bo to przez jakiś niemiecki bank idzie kóry jest współudziałowcem DF dokładnie to nie pamiętam jak ten bank się nazywa. Najlepiej się u dilera podpytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Ja zamówiłem K100 w Poladowie"URPOL" dodatkowo z pneumatycznym zawieszeniem kabiny i kołami przód 540/65 r24 i tył 540/65 r 38, 500 kg obciazenia z przodu i waskimi kołami do miedzyrzedi 270mm o stałym rozstawie 180cm 191 tys netto z czego koła 14,5 tys netto


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3
Ten kredyt to u dilera załatwiasz bo to przez jakiś niemiecki bank idzie kóry jest współudziałowcem DF dokładnie to nie pamiętam jak ten bank się nazywa. Najlepiej się u dilera podpytaj

 

a jakie warunki trzeba spełnić żeby taki kredyt można było wsiąść (jakieś ograniczenie wiekowe?) no i jaka stopa procentowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Trzeba mieć podpisana umowę z Agencją na ten sprzęt dokładnie to nie wiem. Wiem tylko że kredyt jest pod zastaw tych maszyn które bierzesz tak jak z reszta wszystkie kredyty pomostowe z tym że ten bank dopłaca do rzeczywistego oprocentowania które zwykle wychodzi ok7-8% także w sumie wychodzi 3%. Tyle się dowiedziałem od dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forsze    15

Interesuje mnie opinia na temat DF Agrotrona K110 kogoś kto posiada taki ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Proszę sprecyzuj swoje pytanie. No ja np: mówię Ci, że ciągniki Agrotron z serii K jak i nie tylko uważam za udane ;)

 

Co dokładnie chciałbyś wiedzieć?

 

Ja posiadam K100 więc to praktycznie to samo, no pomijając silnik ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

Czy nie ma na AgroFoto użytkownika DF K110? Bo K100 jest kilku. Fajnie jakby się wypowiedział jakiś użytkownik tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj