Zaloguj się, aby obserwować  
MtzClaas

Jaki zbiornik w claasie

Polecane posty

MtzClaas    0

Witam

 

Niewiem ale może ten temat już był ale ja chcę się zapytać ile zmieści się w zbiorniku Claasa Mercatora 75 zboża w kg.

 

 

Pszenicy-..................

Jęczmienia-...............

Rzepaku-........................

Żyta-.............................

 

 

 

Z góry Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem jak w 75 ale w 60 do pełna nie zasypiesz bo rura jest do około 1/4 zbiornika. Ale jak przerobi sie żeby była na środku to jest szansa zasypać do pełna. Około 2 tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MtzClaas    0

A szybki jest Mercator tzn. 120km merceres to pojedzie 30 km/h?

Edit: Ale w mercatorze 60 jest rura ręczna a w mercatorze 75 jest rura automatyczna ?

Edytowano przez MtzClaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MtzClaas    0

Dokładnie to Claas Merkator 75 taki z rurą hydrauliczną i silnikiem mercedesa 120 km!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Prędkość max. Mercatora podają ok. 18km/h, więc o 30 km/h zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MtzClaas    0

Dobra ale w silniku chyba ponizej 100 km a w moim mercatorze jest silnik mecra 120 km.

 

Edit: Oplaca sie stół do rzepaku używany do claasa 3,6 m chyba 2 letni za 2 tyś.??

Edytowano przez MtzClaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

zależy jaki stół, jakiego producenta i z jaką (jakimi) kosą bo np taki nowy z Namysłowa kosztuje 3200 zł (z jedną kosą mechaniczną), ale za 2000 można pomyśleć tym bardziej, że chodził tylko daw sezony.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek550    1

Dobra ale w silniku chyba ponizej 100 km a w moim mercatorze jest silnik mecra 120 km.

 

Edit: Oplaca sie stół do rzepaku używany do claasa 3,6 m chyba 2 letni za 2 tyś.??

 

 

Kolego w mercarorze nie ma wiekszego silnika niż 105 KM czy to merc czy perkins czy deutz ford jest to o samo ta sama liba obrotow tylko pojemnisci maja troche inne ale liczba koni jest ta sama !!! bzdury ludzie pisza ze maja merca ima 123 czy 130 km ha patrz w insrukcje ! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

A dyby tam zamontować silnik 200 kM, to według twojego rozumowania poleciałby 50 km/h???

Haha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z wskaźnikiem paliwa nie jest wcale wiarygodny, wachania są na 1/4 zbiornika a czasem więcej, dodatkowo nie wiem czy ten ciągnik tyle pali czy może wina wskaźnika, ponieważ gdy wlałem 40l paliwa, po uprawie gruberem i siewie 2ha wskazówka zegara od paliwa jest w takim stanie jak poprzednio. Czy to brak masy w wskaźniku czy może coś innego, a może ktoś wie czy można tam sprawdzać paliwo "na kija" jak w c360??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj