Zaloguj się, aby obserwować  
mrmtz82

Choroba kotów?

Polecane posty

mrmtz82    0

Witam wszystkich forumowiczów, chciałbym się was poradzić w jednej sprawie ponieważ już mi ręce opadają. Problem polega na tym że nie mogę dochować się kotów. Próbowałem już 1000 sposobów i na nic. Przywoziłem małe koty od znajomych, zaszczepione najlepszymi i najdroższymi szczepionkami, i młode i starsze takie koo roku. I wszystko na nic:(((( wszystkie przywiezione koty przeżywały zaledwie tydzień. Robią sie ospałe takie jak by pijane i zdychają. Trzymałem je w różnych miejscach typu obora, izolatka, kotłownia i nic nie poskutkowało. Dodam że u sąsiad 200m dalej koty żyją rozmnażają się i wszystko jest jak powinno. Czy to czary czy co????????????? Będę bardzo wdzięczny za jaką kolwiek wskazówkę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrolnikk    0

to może być choroba aujeszkyego nosicielem tej horoby jest kot w następnej kolejności zdechają prosięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniels    14

Zaproś księdza żeby wodą święconą pokropił :D

Zawsze przywozisz dwa koty? Spróbuj jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sony5    46

mi się przybłąkał kot ze 3 lata temu mówię tu o malutkim kociaku i wziąłem go i mam go do dnia dzisiejszego wielki kociur urósł

a u mojego znajomego dosłownie dwa domy dalej okociła mu się kotka i też mu koty zdychają

nie wiem co to za choroba że u jednego jest a u drugiego niema

a mówiłeś o tym weterynarzu może coś doradzi oprócz szczepionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmtz82    0

Weterynarz mówi że zaczarowane no bo on innej winy nie widzi. Mówi że szczepionki są z najlepszego gatunku a to że zdychają to już nie wie. Rozkłada ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi    2

Wiem, ze troche po czasie, ale moze jeszcze potrzebne. Czy wiesz czym koty byly zywione przed przyjazdem do ciebie? I co dajesz im ty do jedzenia? Przynajmniej przez pierwsze dni powinny jesc to samo, stopniowo wprowadzaj im inne jedzenie. No i przez pierwsze dni trzymaj je moze w domu, wystarczy jakis karton z kawalkiem koca i kot bedzie szczesliwy. Moze zdychaja przez kontakt z jakimis zarazkami, wirusami? Albo jakas swinia lub krowa je przygniotly...

No i wstrzymaj sie ze szczepionkami! Moze koty sa za male na szczepionke, albo jest ona dla nich za silna. Poczekaj jakis miesiac jesazcze, zeby byc pewnym ze maja odpowiedni wiek, zmien moze tez weterynarza.

Probowales zaaplikowac im cos na pchly i kleszcze? Moze umieraja po ugryzieniu kleszcza, ktory przeniosl im jakas chorobe.

Powodzenia!


Przepraszam za brak polskich znakow!

Nie ogarniam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia właśnie złego jedzenia? W ten sposób można to wytłumaczyć,tym bardziej jeżeli byłeś u weterynarza i niczego nie stwierdził. Im więcej szczegółow podasz tym lepiej,czym koty były karmione wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj